Live Dealer Casinos https://spielautomat-casinos.at/live-spiele/ gibt es einige, doch nur bei uns finden Sie das Online Casino der Extra-Klasse sowohl für PC und Mac als auch für Ihr Mobilgerät. In Schmitts Casino können Sie nämlich auch mit Ihrem Smartphone und Tablet jederzeit im Live Dealer Online Casino spielen und gewinnen. Sie können sich dabei jederzeit mit unseren freundlichen Dealern und Dealerinnen im Live Chat unterhalten. Ob Sie nun Fragen zum Spielgeschehen haben oder einfach etwas Small Talk betreiben wollen, unsere Croupiers stehen Ihnen jederzeit für ein kleines Gespräch während des Spielens zur Verfügung.

Τελευταία Νέα

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 16.12.2019)

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Δευτέρα 16.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Δευτέρας σε πλήρη ανάπτυξη οθόνης με κλικ εδώ

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (15/12/2019) της  Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων,

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (15/12/2019) της Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων,

Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | A ΑΝΔΡΩΝ (11η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 16.12.2019 21:00)

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ – ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | A ΑΝΔΡΩΝ (11η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 16.12.2019 21:00)

ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΣ - ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | A ΑΝΔΡΩΝ (11η αγ) Live Streaming από την ΕΚΑΣΘ (Δευτέρα 16.12.2019 21:00) Μείνετε συντονισμένοι στην ιστοσελίδα της ΕΚΑΣΘ, συντονιστείτε με

Read More
ΕΟΚ | Β’ Εθνική (11η αγωνιστική): Αποτελέσματα, Αγώνες, Βαθμολογίες

ΕΟΚ | Β’ Εθνική (11η αγωνιστική): Αποτελέσματα, Αγώνες, Βαθμολογίες

1ος Όμιλος Τα αποτελέσματα ΟΦΗ-ΝΕ Μεγαρίδας 81-76 Ιωνικός ΝΦ-Παπάγου 75-89 Αιγάλεω-Εθνικός Πειραιά 94-84 Έσπερος Καλλιθέας-Μανδραϊκός 92-77 Λοκρός Αταλάντης–ΚΑΟ Μελισσίων 77-64 Πανελευσινιακός-Μαρούσι 71-81 Πεντέλη-Πρωτέας Βούλας 64-60 Δούκας-Πανερυθραϊκός 64-101 Οι αγώνες αναλυτικά ΟΦΗ – ΜΕΓΑΡΙΔΑ 81-76 Διαιτητές: Αναστόπουλος-Νάστος-Ρίζος Δεκάλεπτα :

Read More
ΕΟΚ | Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (9η αγωνιστική)

ΕΟΚ | Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (9η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής Ανδρών έχουν ως εξής: 1ος Όμιλος Αποτελέσματα ΓΣ Κορωπίου - Άρης Νίκαιας ΓΝΟ 61-72 ΑΟ Ερμιόνης -

Read More
ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: 9η Αγωνιστική – Αποτελέσματα – Βαθμολογία

ΕΟΚ | Α2 Γυναικών: 9η Αγωνιστική – Αποτελέσματα – Βαθμολογία

Για την 9η Αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών είχαμε: 1ος Όμιλος - Αποτελέσματα Ηλιούπολη – Φοίνικας Πειρ. 67-51 Αετός Καλλιθέας – Πανιώνιος 41-78 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΑΟ Άργους Οι Δαναοί 84-44 Αιγέας Χίου-Αθηναϊκός

Read More
ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: 9η Αγωνιστική – Αποτελέσματα

ΕΟΚ | Α1 Γυναικών: 9η Αγωνιστική – Αποτελέσματα

Στο παιχνίδι με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 9ης Αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών ο Ολυμπιακός επικράτησε με 89-51 της Δάφνης Αγίου Δημητρίου. Ολυμπιακός

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 15.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 15.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής σε πλήρη ανάπτυξη οθόνης με κλικ εδώ  

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (14/12/2019)Γ1,Γ2, Εφήβων, Κορασίδων,Παμπαίδων

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (14/12/2019)Γ1,Γ2, Εφήβων, Κορασίδων,Παμπαίδων

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
EOK | Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 11ης αγων. (14/12)

EOK | Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 11ης αγων. (14/12)

Στους αγώνες της ενδέκατης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα: Ανατόλια-Ελευθερούπολη 88-70 Καρδίτσα-Ολυμπιακός 58-49 Αγρίνιο-Διαγόρας Δρυοπιδέων 85-90 Κόροιβος Αμαλιάδας-Χαρίλαος Τρικούπης 68-84 Ψυχικό-Αμύντας 76-59 Δάφνη Δαφνίου-Οίαξ Ναυπλίου 64-84 Τρίτων-Φίλιππος Βέροιας 78-71 *Η

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σαββάτο 14.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Σαββάτο 14.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 17:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Αναγνωστόπουλος, Κοκκινά, Κουρτελή Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΚΑΡΜΠΑ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ Γραμματεία: Τατσίδης,

Read More
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2005-2006 την Κυριακή (15/12/2019) Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί🏀⛹⛹

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2005-2006 την Κυριακή (15/12/2019) Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Κυριακή και ώρα 9:00π.μ. στο Γήπεδο Μίκρας 2 τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλήτριες για προπόνηση.  Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 1 ΑΓΓΕΛΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2 ΑΔΑΜΙΔΟΥ

Read More
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ 61-43. Δείτε το video από τον αγώνα της Β ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ ΕΚΑΣΘ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ 61-43. Δείτε το video από τον αγώνα της Β ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ ΕΚΑΣΘ

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ 61-43. Δείτε το video από τον αγώνα της Β ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜ #ΕΚΑΣΘ youtube channel : Δόξα Δρυμού

Read More
Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (13/12/2019) της  Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (13/12/2019) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» 

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Παίδων: Φιλικό παιχνίδι για το κλιμάκιο Βορρά (16.12.19) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

ΕΟΚ | Εθνική Παίδων: Φιλικό παιχνίδι για το κλιμάκιο Βορρά (16.12.19) Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Καλούνται τη Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου και ώρα 17:00 στο κλειστό γυμναστήριο της Μίκρας Β’ οι εξής αθλητές του κλιμακίου Βορρά της Εθνικής Παίδων για φιλική

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Παμπαίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (17.12.19) Ποιοι αθλητές (γ2005) έχουν κληθεί

ΕΟΚ | Εθνική Παμπαίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (17.12.19) Ποιοι αθλητές (γ2005) έχουν κληθεί

Την Τρίτη 17 Δεκεμβρίου και ώρα 16:30 στο γήπεδο Μίκρας Β’, θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των παρακάτω αθλητών για το κλιμάκιο Βορρά της Εθνικής Παμπαίδων

Read More
Γυναικών ΕΚΑΣΘ | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γυναικών ΕΚΑΣΘ | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Γυναικών ΕΚΑΣΘ | Αποτελέσματα 11ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Παρασκευή 13.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Παρασκευή 13.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ 21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΛΗΣ Γραμματεία: Γούτη, Σαμαρά, Γρούτα 21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ Γραμματεία: Τατσίδης, Αστερνός, Ηλιάσκος 19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ Γραμματεία: Κόντος, Αλεξανδρόπουλος,Κολοκυθάς 21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Παμπαίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (17.12.19) Ποιοι αθλητές (γ2006) έχουν κληθεί

ΕΟΚ | Εθνική Παμπαίδων: Προπόνηση για το κλιμάκιο Βορρά (17.12.19) Ποιοι αθλητές (γ2006) έχουν κληθεί

Την Τρίτη 17 Δεκεμβρίου και ώρα 15:00, στο γήπεδο της Μίκρας Β’ , θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση του κλιμακίου Βορρά της Εθνικής Παμπαίδων (γεν. 2006).

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2007 το Σάββατο 14/12/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2007 το Σάββατο 14/12/2019. Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται το Σαββάτο 14/12/2019 και ώρα 08:45 τα  σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλητές για προπόνηση στο γήπεδο της Μικρας Β. Για περισσότερες

Read More
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ – ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. 48-66. Η ομαδική αναμνηστική φωτογραφία της ΜΙΚΤΗΣ ΕΚΑΣΘ (γ.2006) στον αγώνα για το πρωτάθλημα παμπαίδων (Τρίτη 11-12-19)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ – ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. 48-66. Η ομαδική αναμνηστική φωτογραφία της ΜΙΚΤΗΣ ΕΚΑΣΘ (γ.2006) στον αγώνα για το πρωτάθλημα παμπαίδων (Τρίτη 11-12-19)

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ – ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. 48-66. Η ομαδική αναμνηστική φωτογραφία της ΜΙΚΤΗΣ ΕΚΑΣΘ (γ.2006) στον αγώνα για το πρωτάθλημα παμπαίδων (Τρίτη 11-12-19)

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 12.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Πέμπτη 12.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΠΕΜΠΤΗ 12 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : 21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Σαμαρά 21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Βασιλείου

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Εφήβων: Συμμετοχή στο τουρνουά Δήμου Παλαμά (27-29.12.19). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

ΕΟΚ | Εθνική Εφήβων: Συμμετοχή στο τουρνουά Δήμου Παλαμά (27-29.12.19). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Η Εθνική Εφήβων θα πάρει μέρος στο τουρνουά του Δήμου Παλαμά (Καρδίτσα) από τις 27 ως τις 29 Δεκεμβρίου. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι: Βησσαρίου

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 11.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Τετάρτη 11.12.2019)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΤΕΤΑΡΤΗ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 Δ΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ 21:45 ΘΕΡΜΗΣ ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ Γραμματεία: Λαζόγλου, Προεστού, Κωστοπούλου 21:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ ~ ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ ΣΕΛΕΒΟΣ ΚΑΝΤΕΡΕΣ Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (15-16-17-18/12/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (15-16-17-18/12/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

 Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (15/12/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Δευτέρας (16/12/2019)📆 Διαιτητές και

Read More
ΕΟΚ | Εθνική Νεανίδων: Προεπιλογή για το κλιμάκιο Βορρά

ΕΟΚ | Εθνική Νεανίδων: Προεπιλογή για το κλιμάκιο Βορρά

Καλούνται τα σωματεία των ενώσεων του Βορρά, (ΕΚΑΣΑΜΑΘ, ΕΚΑΣΚΕΜ, ΕΚΑΣΧ, ΕΚΑΣΔΥΜ, ΕΣΚΑΘ και ΕΣΚΑΒΔΕ), να στείλουν τη Δευτέρα 16 Δεκεμβρίου και ώρα 17:00 στο Ε.Α.Κ.

Read More
3ο ημίχρονο : ΒΑΓΓΕΛΗΣ  ΔΗΜΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ και ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΒΑΝΗΣ στην κάμερα της ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 65-64 |  Α ΑΝΔΡΩΝ 10η αγ

3ο ημίχρονο : ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ και ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΒΑΝΗΣ στην κάμερα της ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ – ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 65-64 | Α ΑΝΔΡΩΝ 10η αγ

3ο ημίχρονο : ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΟΥ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ και ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΒΑΝΗΣ στην κάμερα της #ΕΚΑΣΘ μετά τον αγώνα ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ 65-64 |

Read More
ΕΟΚ | Ευρωπαϊκό U20 Ανδρών: Κληρώσεις ομίλων

ΕΟΚ | Ευρωπαϊκό U20 Ανδρών: Κληρώσεις ομίλων

Στο 2ο Όμιλο του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος U20 που θα διεξαχθεί το διάστημα 11-19 Ιουλίου 2020 στη Λιθουανία, θα συμμετάσχει η Ελλάδα. Η Εθνική Νέων Ανδρών

Read More

Ακολουθήστε μας

#ΕΚΑΣΘ
 
 
 

Νέα Αναπτυξιακού

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2005-2006 την Κυριακή (15/12/2019) Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί🏀⛹⛹

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 2005-2006 την Κυριακή (15/12/2019) Ποιες αθλήτριες έχουν κληθεί🏀⛹⛹

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Κυριακή και ώρα 9:00π.μ. στο Γήπεδο Μίκρας 2 τα σωματεία να στείλουν τους παρακάτω αθλήτριες για προπόνηση.  Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ 1 ΑΓΓΕΛΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2 ΑΔΑΜΙΔΟΥ

Read More

ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ