Πρόγραμμα ΕΟΚ

Πρόγραμμα ΕΟΚ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

 

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2022

Γήπεδο: ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ                17:00                     ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Διαιτητές: Φούφης – Κάρδαρης – Θεονάς

Γραμματεία: Άντωγλου – Τσιρακίδου – Μπέλλου – Γρούτα

Κομισάριος: Σιμητόπουλος

 

Γήπεδο: ΠΑΟΚ                        17:00                                  ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

Διαιτητές: Πουρσανίδης Γ. – Τσαρούχα – Ταρενίδης Στ.

Γραμματεία: Βουζούκου – Γιοβανούδα – Λιούτσιας – Κωστοπούλου

Κομισάριος: Ελευθεριάδης Π.

 

Γήπεδο: ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ        17:00                              ΛΑΡΙΣΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ

Διαιτητές: Παπαπέτρου – Συμεωνίδης – Καρπάνος

 

Γήπεδο: ΚΓ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ        17:00                                     ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΛΑΥΡΙΟ

Διαιτητές: Πιτσίλκας – Ζαχαρής – Χριστινάκης

 

Γήπεδο: ΣΕΦ                           20:00                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ

Διαιτητές: Μάνος – Τζιοπάνος Ν. – Ζακεστίδης

 

Γήπεδο: ΚΓ ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ          20:00                        ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ – ΑΡΗΣ

Διαιτητές: Κορομηλάς – Τσολάκος – Ζιώγας

 

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2022

Γήπεδο : ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ           15:00                ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

Διαιτητές: Δόλγυρας – Ντόγκας – Χρυσάφης

Κομισάριος: Τέγα

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (4ος ΟΜΙΛΟΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2022

Γήπεδο: ΔΑΚ ΕΥΟΣΜΟΥ          18:00              ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης – Σελεβός – Τσάνταλη

Γραμματεία: Κωστανάκη – Τόλιου – Καλογιαννίδης

Κομισάριος: Τοζακίδης

 

Γήπεδο: Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ               17:00                          ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

Διαιτητές: Μπακάλης – Αγραφιώτης Γρ. – Τσαρδούλιας

Γραμματεία: Διμπιτούζης – Πασχαλίδου – Κατσής

Κομισάριος: Σακελλαρίου

 

Γήπεδο: ΜΕΝΤ                        17:00                        ΜΕΝΤ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

Διαιτητές: Σαρακενίδης – Κολοκυθάς – Καντερές

Γραμματεία: Λαζόγλου – Σκαλιστής – Προεστού

Κομισάριος: Βαφείδης

 

Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ      17:00                 ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

Διαιτητές: Παπαθανασίου Κ. – Δέλλας – Αναστασιάδης Β.

Γραμματεία: Ντάγκας – Ευθυμίου Αλ. – Ράμπαντι

Κομισάριος: Φωτιάδης

 

Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ     17:00     ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

Διαιτητές: Ξενικάκης – Ντούρας – Ζαχαριάδης

Κομισάριος: Γκουρτζελίδης

 

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Δ’ ΦΑΣΗ PLAY OFF

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2022

Γήπεδο: Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 15:00            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Διαιτητές: Κορομηλάς – Τσολάκος – Κατραχούρας

Share this article with friends