Πρόγραμμα ΕΟΚ

Πρόγραμμα ΕΟΚ

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Γήπεδο : ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15:45     ΗΡΑΚΛΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ

Διαιτητές : Σώμος – Ανδρικόπουλος – Ευφραιμίδης

Γραμματεία : Καλπακίδου – Σακάρογλου – Βασιλείου – Κατσής

Κομισάριος : Παπαγεωργίου

 

Γήπεδο : ΚΓ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 15:45   ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Διαιτητές : Αναστόπουλος Π. – Καλογερόπουλος Φ. -Τσολάκος

 

Γήπεδο : ΚΓ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 15:45                               ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΛΑΥΡΙΟ

Διαιτητές : Σχινάς – Πουρσανίδης Κ. – Καλδίρης

 

Γήπεδο : ΚΓ Ν.ΣΑΜΑΡΑΣ 15:45 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΛΗΜΝΟΥ – ΑΕΚ

Διαιτητές : Παπαπέτρου – Σταματόπουλος – Μαγκλογιάννης

 

Γήπεδο : ΚΓ ΣΟΦ.ΜΠΕΦΟΝ(κ/θ) 17:45   ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΠΑΟΚ

Διαιτητές : Τσαρουχά – Μπήτης – Παντελίδης

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΡ. 18:00           ΛΑΡΙΣΑ – ΑΡΗΣ

Διαιτητές : Παναγιώτου – Τσώνος – Σκούτας

 

Γήπεδο : ΟΑΚΑ 19:00   ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

Διαιτητές : Καρακατσούνης – Μάνος – Ψαριανός

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Γήπεδο : ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 17:00                 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

Διαιτητές: Παγώνης – Σιμητόπουλος – Κοϊμτζόγλου 

Κομισάριος : Μελανίδης

 

Γήπεδο : ΜΕΤΣ 17:00               ΠΑΓΚΡΑΤΙ – ΑΝΑΤΟΛΙΑ

Διαιτητές: Διαμαντής – Δαρλαμήτσος – Κωνσταντινίδου

 

Γήπεδο : ΚΓ ΨΥΧΙΚΟΥ 17:00                     ΨΥΧΙΚΟ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ

Διαιτητές: Μάλαμας – Χαλαμπαλάκης – Καρακάσης

 

Γήπεδο : 1ο ΚΓ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 17:00            ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΓΡΙΝΙΟ

Διαιτητές: Κατραχούρας – Κοντίλης – Ρίζος

 

Γήπεδο : ΣΤΡΕΦΗ 17:00         ΤΡΙΤΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ

Διαιτητές: Καρδάρης – Μηλαπίδης – Τσάτσης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 17:00                  ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Διαιτητές: Τζαφλέρης – Πιτσίλκας – Ζάχαρης

 

Γήπεδο : ΚΓ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 17:00      ΟΙΑΞ ΝΑΥΠΛΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ

Διαιτητές: Θεονάς – Μπίκας – Πλιάκας

 

Γήπεδο : ΚΓ ΗΛΙΔΑΣ 17:00          ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΑΜΥΝΤΑΣ

Διαιτητές: Αναστόπουλος Αντ. – Νάστος – Τσιμπούρης

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (όμιλος Βορρά)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Γήπεδο: ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 17:00           ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ

Διαιτητές: Ελευθεριάδης – Παπαγεωργίου – Εκίζογλου

Γραμματεία : Τεληγιαννίδου – Δαουλτζής – Βαρυτιμίδης

Κομισάριος: Παραλυκίδης

 

Γήπεδο: Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17:00                   ΧΑΝΘ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ

Διαιτητές: Ταρενίδης Κ. – Ντούρας – Χατζηχαρίσης

Γραμματεία: Κούρφαλη – Παπαδόπουλος Μιλ. – Δαγδηλέλη

Κομισάριος: Δροσόπουλος

                    

Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:00         ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΕΥΚΑΡΠΙΑ

Διαιτητές : Δημάδης – Μπακάλης – Ζαχαριάδης

Κομισάριος : Γκουρτζελίδης

 

Γήπεδο: ΔΑΚ ΑΛ.ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17:00               ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

Διαιτητές: Ταρενίδης Στ. – Παπαγερίδης – Χρυσάφης

Κομισάριος : Μπρίγκος

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΛΚ. 17:00   ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ

Διαιτητές : Φακίτσας – Ξέρας – Τσουμαχίδης 

Κομισάριος : Βαρνάς

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17:00           ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Διαιτητές : Τσιαπλής – Κατωτικίδης – Παπανικολάου Γ.  

Κομισάριος : Κανελλόπουλος

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 17:00           ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΥΡΩΠΗ ’87 ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητές : Λόρτος – Λουλουδιάδης – Αγραφιώτης Ι.

Κομισάριος : Μπαταούλα

 

Γήπεδο : ΚΓ ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17:00       ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Διαιτητές : Γερακίνης – Μάραμης – Παζώλης
Κομισάριος : Γκαρτζονίκας

Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Γήπεδο : ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14:00         ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Διαιτητές : Θεοδώρου – Φουτζήλας – Τζιοπάνος Γ.

Κομισάριος : Κασιούμης

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : ΠΑΟΚ 13:00   ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

Διαιτητές : Παφίλης – Ντόγκας – Χατζημπαλίδης

Γραμματεία : Τσακαλάκης – Καραγεωργόπουλος – Πισκιούλης

Κομισάριος : Κασαπίδης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 14:00       ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

Διαιτητές : Τσακαλογιάννης – Λογοθέτης – Τσακιράκη

Κομισάριος : Ιωακειμίδης

 

Γήπεδο : ΕΣΠΕΡΟΥ 17:00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛ. – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Διαιτητές : Ορφανός Ιορ. – Λαζαρίδης – Παπαδόπουλος Χρ.

 

Γήπεδο : ΣΠΟΡΤΙΓΚ 13:00         ΣΠΟΡΤΙΓΚ – ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ

Διαιτητές : Γιακείμη – Αποστολίδης – Ραχιώτης

 

Γήπεδο : ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ 14:00       ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Διαιτητές : Κονταράτος – Αντωνιάδης – Ασλανίδης

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

(1ος Όμιλος Βορρά)

Γήπεδο : ΕΑΚ ΠΑΛΑΜΑ 17:00                   ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Διαιτητές : Μελανίδης Μ. – Χατζηκώστας

Κομισάριος : Τέγα

 

Γήπεδο : ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00         ΣΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Διαιτητές : Πράττος – Τζεκάκης

Κομισάριος : Τσιγκέλης

 

Γήπεδο : ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:00                 ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

Διαιτητές : Μαντήλας – Κανής 

Κομισάριος : Πουλής

 

Γήπεδο : ΚΓ ΚΑΤΣΙΜΗΔΟΥ 17:00       ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Διαιτητές : Σαρακενίδης – Τοπαλίδης

Κομισάριος : Κουσαΐτης

 

Γήπεδο : ΚΓ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17:00     ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Διαιτητές : Σιταρίδης – Δέλλας

Κομισάριος : Μανασής

 

Γήπεδο : ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ 17:00   ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Διαιτητές : Αγραφιώτης Γρ. – Βασιλόπουλος

Κομισάριος : Καλότσης

2ος Όμιλος Βορρά

Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17:00     ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Διαιτητές : Σελεβός – Τσάνταλη

Γραμματεία : Νταμπάκης – Τασιώνα – Προεστού

Κομισάριος : Βαφείδης

 

Γήπεδο : ΚΓ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 18:00       ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Διαιτητές : Κολοκυθάς – Ηλιόπουλος

Γραμματεία : Κοκκινά – Σωτηριάδου – Κωστοπούλου

Κομισάριος : Τζιοπάνος

 

Γήπεδο : 11Ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΕΥΟΣΜΟΥ 18:00             ΔΕΚΑ – ΛΕΥΚΙΠΠΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

Διαιτητές : Καρακώστας – Γεωργούλης

Γραμματεία : Ανδρούτσος – Στεφανίδου – Αλεξανδρόπουλος

Κομισάριος : Λαδένης

 

Γήπεδο : ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 18:00 ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ – ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Διαιτητές : Γιαννούλης Αν. – Λάλλα

Κομισάριος : Σαλικίδης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18:00     ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Διαιτητές : Παπαθανασίου – Αναστασιάδης

Κομισάριος : Γιαβρής

 

Γήπεδο : ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ. 18:00     ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ – ΜΕΝΤ

Διαιτητές : Λυγούρας – Κουφούδης

Κομισάριος : Αρναούτογλου

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Όμιλος Βορρά)

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : ΚΓ ΜΕΝΤ 15:00                 ΜΕΝΤ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

Διαιτητές : Δικταπανίδης – Θρασυβουλίδης 

Γραμματεία : Ευθυμίου Κορ. – Μπενάκη Αικ. – Ζηδιανάκης

Κομισάριος : Ανδρίτσος

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ 15:00                       ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

Διαιτητές : Τσαλλάς – Γρηγοριάδης Λ.

Γραμματεία : Ευθυμίου Αλ. , Μπενάκη Ν. , Κωστής

Κομισάριος : Αχταρίδης

 

Γήπεδο : ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15:00             ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ

Διαιτητές : Μπουγλος Π. – Γιατρόπουλος

Γραμματεία : Τσολακίδης – Βουλώνη – Γιοβανούδα

Κομισάριος : Λαδόπουλος

 

Γήπεδο : ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ 13:00               ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

Διαιτητές : Νέδογλου – Λαζαρίδης

Γραμματεία : Διαμαντόπουλος Αθ . – Καραμπουρνιώτη – Διμπιτούζης

Κομισάριος : Φωτιάδης

 

Γήπεδο : ΔΑΚ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 14:45       ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚΕΩΝ

Διαιτητές : Καντερές – Παπαδόπουλος Κ.

Γραμματεία : Σαμαρά – Πασχαλίδου – Τσιρακίδου 

Κομισάριος : Παπαδόπουλος Ν. 

 

Γήπεδο : ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ 13:00                   ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ.

Διαιτητές : Γιαννούλης Στ. – Μπούγλος Γ. 

Κομισάριος : Σάμαλης

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2019-20

Β’ ΦΑΣΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ 17:00   ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΔΟΣ – ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΛΑΥΡΙΟ

Διαιτητές : Μάνος – Ανδρικόπουλος – Τσώνος

ΤΡΙΤΗ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ 16:30                         ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ

Διαιτητές : Σχινάς – Ψαριανός – Καρδάρης

 

Γήπεδο : 1ο ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 18:00                 ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Διαιτητές : Διαμαντής – Δαρλαμήτσος – Καρπάνος

ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Γήπεδο : ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ 17:00                     ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Διαιτητές : Θεονάς – Παντελίδης – Φραγκούλη

Ε. Ο. Κ.

Share this article with friends