Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γήπεδο : ΚΓ ΠΑΟΚ 17:00 ΠΑΟΚ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
Διαιτητές : Μάνος – Παναγιώτου – Παφίλης
Γραμματεία : Ζαφειριάδου – Ράμπαντι – Λεονταρά – Χατζηιωάννου
Κομισάριος : Δροσόπουλος
Γήπεδο : ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ – ΛΑΥΡΙΟ
Διαιτητές : Κορομηλάς – Διαμαντής – Ξενικάκης
Γήπεδο : ΔΚΓ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:00 ΤΡΙΚΑΛΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
Διαιτητές : Σχινάς – Μαγκογιάννης – Μπίκας
Κομισάριος : Μιναρετζόπουλος
Γήπεδο : ΚΓ Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ 16:00 ΡΕΘΥΜΝΟ – ΑΡΗΣ
Διαιτητές : Πουρσανίδης Γ. – Τσώνος – Βάρδαλος
Γήπεδο : ΔΑΚ ΤΟΦΑΛΟΣ 17:00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
Διαιτητές : Σώμος – Ψαριανός – Παντελίδης
ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γήπεδο : ΣΕΦ 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Διαιτητές : Πηλοϊδης – Καρακατσούνης – Τζαφλέρης
Γήπεδο : ΚΓ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΚΥΜΗ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Διαιτητές : Αναστόπουλος – Καλδίρης – Γεωργιάδης
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γήπεδο : ΙΧΘ.ΚΕΡ.”Π.ΝΙΚΟ 17:00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ. – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Διαιτητές: Κατραχούρας-Αναστόπουλος Αντ.-Κοντίλης
Κομισάριος: Ορφανός
Γήπεδο : ΥΜΗΤΤΟΥ 17:00 ΑΜΥΝΤΑΣ – ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕ
Διαιτητές: Δεσλής-Μαλαμάς-Κυριακόπουλος
Κομισάριος: Μουζάκης Στ
Γήπεδο : ΑΝΤ.ΤΡΙΤΣΗΣ 17:00 ΑΕ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Μπούσιας-Λιότσος
Κομισάριος: Ντάβαρης
Γήπεδο : ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:00 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητές: Ανδρικόπουλος-Παπαθανασίου-Καραβίτης
Κομισάριος: Κουκάκης
Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ. 12:00 ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Διαιτητές: Συμεωνίδης-Λόρτος-Ταρενίδης Κ
Κομισάριος: Βαρνάς
Γήπεδο : ΑΘΛ.Κ. ΔΑΙΣ 17:00 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
Διαιτητές: Θεονάς-Ζακεστίδης-Γιακείμη
Κομισάριος: Καρούσης
Γήπεδο : ΕΣΠΕΡΟΥ 17:00 ΕΘΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
Διαιτητές: Τσαρούχα-Αποστολίδης-Μαγγουνής
Κομισάριος: Τεφτίκης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΙΤΣΑΣ 17:00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Διαιτητές: Πουρσανίδης Κ.-Ευφραιμίδης-Γερακίνης
Κομισάριος: Μπακάλης
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (όμιλος Βορρά)
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γήπεδο: Μ.ΤΣΙΚΙΝΑΣ 17:00 ΧΑΝΘ – ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτητές: Παγώνης – Πιτσίλκας Β.
Γραμματεία: Σαλιμπάσογλου – Κούρφαλη – Μπέλλου
Κομισάριος: Γκούμας
Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΑ 17:00 ΑΝΑΤΟΛΙΑ – ΓΕΦΥΡΑ
Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης – Τζιοπάνος Ν.
Γραμματεία : Σταματογιάννης – Μούστος – Τασιώνα
Κομισάριος: Μήτσιου
Γήπεδο: ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00 ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Διαιτητές : Σημιτόπουλος – Πετανίδου
Κομισάριος : Φωτιάδης
Γήπεδο: ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ 20:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΣΤΡΑΤΩΝΙ
Διαιτητές: Παριανόπουλος – Ζάχαρης
Κομισάριος : Γιαμούζης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 17:00 ΚΑΣΤΟΡΙΑ – ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ
Διαιτητές : Ξέρας – Καρακώστας
Κομισάριος : Κηπουρίδης
Γήπεδο : ΑΓΙΑΣ ΛΑΡ. 17:00 ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΓΡΙΝΙΟ
Διαιτητές : Παπαδόπουλος Θ. – Παπαγεωργίου
Κομισάριος : Μπεκιάρης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 16:00 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
Διαιτητές : Κοτσιμπός – Κωνσταντινίδου
Κομισάριος : Ρόζης
Γήπεδο : ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 17:00 ΚΑΡΔΙΤΣΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
Διαιτητές : Κοϊμτζόγλου – Γαζέτας
Κομισάριος : Κουσαϊτης
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γήπεδο : Π.ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (κ/θ) 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
Διαιτητές : Παυλόπουλος – Μαράμης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
Διαιτητές : Ξανθός – Κώτσου
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
Γήπεδο : ΠΑΟΚ 12:00 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΚ.
Διαιτητές : Τζίμα – Δαμίγος
Γραμματεία : Παραδείση – Κωστοπούλου – Προεστού
Κομισάριος : Τζιοπάνος
Γήπεδο : ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 15:00 ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜ.
Διαιτητές : Καρακάσης – Λογοθέτης
Κομισάριος : Κανελλόπουλος
Γήπεδο : Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ 12:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Διαιτητές : Ουσταμπασίδης – Φασόλης
Γήπεδο : ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16:45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ. – ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Διαιτητές : Γρίβα – Τσάτσης
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016
(1ος Όμιλος Βορρά)
Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΕΛΙΚΗ
Διαιτητές : Τσουμαχίδης – Παζόλης
Γραμματεία : Ζηδιανάκης – Παληογιάννη – Δαγδηλέλη
Κομισάριος : Λαδόπουλος
Γήπεδο : ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 17:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑ – ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
Διαιτητές : Μελανίδης – Ντόκας
Γραμματεία : Ανανιάδης – Αστερνός – Κόντος
Κομισάριος : Αστρεινίδης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 17:00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ
Διαιτητές : Παπαθανασίου – Τσανακτσίδης
Κομισάριος : Βόντζας
Γήπεδο : ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17:00 ΦΑΡΣΑΛΑ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
Διαιτητές : Κέτουλας – Δολγύρας
Κομισάριος : Μόρφης Στ.
Γήπεδο : ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 17:00 ΒΙΚΟΣ ΖΑΧΟΡΟΧΩΡΙΑ – ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Διαιτητές : Κατωτικίδης – Παπανικολάου
Κομισάριος : Μπαταούλα
Γήπεδο : ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ 17:00 ΕΥΑΘΛΟΣ – ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Διαιτητές : Παπαδόπουλος Χ. – Καρκαλέτσης
Κομισάριος : Ελευθεριάδης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ 17:00 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
Διαιτητές : Φούτζηλας – Εμμανουήλ
Κομισάριος : Πλεξίδας
2ος Όμιλος Βορρά
Γήπεδο : ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
Διαιτητές : Αγραφιώτης Ι. – Τζιοπάνος Γ.
Γραμματεία : Διαμαντοπούλου – Γρούτα – Κωτσόβολος
Κομισάριος : Παραλικίδης
Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣ. 18:00 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΖΕΦΥΡΟΣ 02
Διαιτητές : Γραικός – Μαλτέσιος
Γραμματεία : Ουσταμπασίδου – Παπαδόπουλος Κ. – Πισκιούλης
Κομισάριος : Κασαπίδης
Γήπεδο : ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 18:00 ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Διαιτητές : Σαρακενίδης – Χρυσάφης
Γραμματεία : Διμπιτούζης Π. – Άντωγλου – Γιοβανούδα
Κομισάριος : Παπαδόπουλος Ν.
Γήπεδο : ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ 18:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ
Διαιτητές : Τσούλης – Λουλουδιάδης
Γραμματεία : Ντουβαλέτης – Δρακοπούλου – Καπούλα
Κομισάριος : Παπαγεωργίου
Γήπεδο : ΔΑΚ ΠΟΤΑΜΟΥΔΙΩΝ 18:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ
Διαιτητές : Εκίζογλου – Χατζημπαλίδης
Κομισάριος : Λιρίδης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:00 ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΑ
Διαιτητές : Κατρακάρης – Μπακάλης
Κομισάριος : Γκουρτζελίδης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 18:00 ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ – ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
Διαιτητές : Πράττος – Σελεβός
Κομισάριος : Γιαβρής
Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Όμιλος Βορρά)
ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Γήπεδο : ΕΑΚ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
Διαιτητές : Κολοκυθάς – Γιαννούλης Στυλ.
Γραμματεία : Μπάρμπας – Σαραφοπούλου – Μιχαηλίδου
Κομισάριος : Καυχίτσας
Γήπεδο : Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ – ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
Διαιτητές : Λαδάς – Γιαννούλης Αναστ.
Γραμματεία : Λαζόγλου – Γιαγλής – Χατζέλης
Κομισάριος : Ανδρίτσος
Γήπεδο : ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΙΝΑ
Διαιτητές : Παπαθωμά – Γεωργούλης
Γραμματεία : Πασχαλίδου – Σκαλιστής – Βασιλείου
Κομισάριος : Αχταρίδης
Γήπεδο : ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ 14:00 ΣΕΡΡΕΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
Διαιτητές : Αγραφιώτης Γρ. – Τοκμακίδης
Κομισάριος : Γιαβρής
Γήπεδο : Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 14:00 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΠΥΛΑΙΑ
Διαιτητές : Χατζηχαρίσης – Ιορδανίδης
Κομισάριος : Βάτσιος
Γήπεδο : ΧΡ.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 13:00 ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Διαιτητές : Ζαχαριάδης – Λάλα
Κομισάριος : Σαλιχίδης
.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More