Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 24/25/26/27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. παρακαλούνται οι Διαιτητές και οι Γυμνασίαρχοι να προσκομίσουν στα γραφεία της Ένωσης το αργότερο μέχρι την Μ.Τετάρτη 27/04/2016 τα φύλλα αγώνων τα οποία χρειάζονται για τις τελικές βαθμολογίες των πρωταθλημάτων για να οριστούν οι αγώνες μπαράζ.
|
|||||
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΟ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠ. | ~ | ΑΟΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ, ΨΩΜΙΑΔΗΣ |
Γραμματεία: | Στεφανίδου, Φωστηρίδου, Αλεξανδρόπουλος | ||||
19:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΚ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ | ~ | ΑΕΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ |
Γραμματεία: | Σφεϊκου, Παληογιάννη, Γκαρτζονίκας | ||||
18:30 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | ~ | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, KRKOBABIC |
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης, Καρατζιώτης, Κουκουβίνου | ||||
19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | ~ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Συκ. | ΔΕΛΛΑΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Ελευθεράκου, Ντεράκη, Ντούλιας | ||||
15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ | ~ | ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ, ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛ΄. |
Γραμματεία: | Σωτηριάδου, Μπέλλου, Βασιλείου | ||||
19:20 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΑΣ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. | ~ | ΑΣ ΠΕΡΑ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
Γραμματεία: | Τσαουσίδου, Δήμας, Κάτσης | ||||
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
20:30 | ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | ΑΡΙΩΝ ΜΕΝΕΜ. | ~ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.ΠΟΛ. | ΑΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΚΑΠΝΟΠΟΥΛΟΥ |
Γραμματεία: | Κωστανάκη, Μήλιου, Πισκιούλης | ||||
21:00 | ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ | Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΗΛΙΟΥΠ. | ~ | ΓΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | ΜΑΡΟΣ, ΛΑΪΔΗΣ |
Γραμματεία: | Χαλκίδης, Κατρακυλίδου, Ηλιάσκος | ||||
21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. | ~ | ΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Συκεών | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ |
Γραμματεία: | Μισιρλόγλου, Σαράφης, Τσιουμλέκης | ||||
18:00 | ΣΟΧΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ~ | ΑΣ ΜΑΚΕΔ/ΚΟΣ ΛΗΤ. | ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ |
Γραμματεία: | Τσιουμλέκης, Σαράφης | ||||
14:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ | ~ | ΑΡΟΚ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΛΑΣΠΑ |
Γραμματεία: | Λέκκα, Τσακαλάκης, Σαραφοπούλου | ||||
21:20 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ. | ~ | ΝΕΜΕΣΙΣ ΜΕΝΕΜ. | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ |
Γραμματεία: | Τσαουσίδου, Δήμας, Κάτσης | ||||
15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛ. | ~ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. | ΚΑΡΜΠΑ, ΛΟΛΙ |
Γραμματεία: | Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη, Παραδείση | ||||
18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ | ~ | ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ | ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ, ΛΟΛΙ |
Γραμματεία: | Μούστος, Κεχαγιά, Δρακοπούλου | ||||
19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣ ΤΑ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ | ~ | ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΜ. | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ |
Γραμματεία: | Δρακοπούλου, Μούστος, Κεχαγιά | ||||
FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ : | |||||
17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ |
Γραμματεία: | Παραδείση, Τουκμενίδου, Κωνσταντικάκη | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ | ||||
19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣ ΑΡΗΣ | ~ | ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. | ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Κ., ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ |
Γραμματεία: | Κράντα, Κούλλιας, Μιχαηλίδου | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ | ||||
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ | |||||
10:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | KRKOBABIC, ΜΗΡΤΣΙΟΣ |
Γραμματεία: | Λεονταρά | ||||
14:00 | ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. | ~ | Α.Ο.Ε.Κ 2 | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ |
Γραμματεία: | Τσιουμλέκης | ||||
11:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 3 | ΛΟΛΙ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ |
Γραμματεία: | Άντωγλου | ||||
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ | |||||
17:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΠΙΔΑ |
Γραμματεία: | Λιούτσιας | ||||
15:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ, ΤΟΤΣΙΚΑ |
Γραμματεία: | Γιαγλής | ||||
16:15 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ | ~ | ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ |
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
12:45 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ | ~ | ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΑΠ. |
Γραμματεία: | Βουζούκου | ||||
16:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | ~ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Αρμάου | ||||
14:45 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ~ | ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | ΜΩΫΣΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Γρούτα | ||||
14:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ | ~ | Ε.Ο.Σ. | ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ |
Γραμματεία: | Ουσταμπασίδου | ||||
13:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ.ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. | ~ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ |
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ | |||||
10:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 1 | ~ | ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΗΛΙΑΔΗΣ Π. |
Γραμματεία: | Τσιρακίδου | ||||
13:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 | ~ | ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 | ΝΤΟΝΤΗΣ |
Γραμματεία: | Σκαλιστής | ||||
17:00 | 11ο Δημ.Ευόσμου | ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 1 | ~ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | ΑΚΤΥΠΗΣ |
Γραμματεία: | Χατζέλης | ||||
10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | ~ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | ΠΑΓΚΟΥΤΣΟΣ |
Γραμματεία: | Κόνιαλη | ||||
16:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 | ~ | ICBS 2009 | ΜΩΫΣΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ |
Γραμματεία: | Σακάρογλου | ||||
17:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ | ~ | ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ. | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Μπάρμπας | ||||
12:00 | Ε.Κ.Ο. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 1 | ~ | ΑΣ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΤΡΑΚΑΣ |
Γραμματεία: | Βαρυτιμίδης | ||||
16:15 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο. | ~ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 | ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ, ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ |
Γραμματεία: | Κράντα | ||||
14:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 2 | ~ | ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ |
Γραμματεία: | Διμπιτούζης Α., | ||||
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | ~ | ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 2 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΜΙΜΗΚΟΣ |
Γραμματεία: | Τσακαλάκης | ||||
11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ~ | ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. | ΜΠΑΪΟΣ |
Γραμματεία: | Κόντος | ||||
16:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ. | ~ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1 | ΤΡΑΚΑΣ, ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ |
Γραμματεία: | Στεφανίδου | ||||
14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 | ~ | ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ |
Γραμματεία: | Γαλάνη Π. | ||||
9:00 | ΑΞΙΟΥ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ~ | ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ |
Γραμματεία: | Μπάρμπας | ||||
8:30 | 11 ΔΗΜ. ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑΣ 3 | ~ | ΑΝΑΓ/ΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | ΤΡΑΚΑΣ |
Γραμματεία: | Αλεξανδρόπουλος | ||||
15:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | ~ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
Γραμματεία: | Σακαλής | ||||
18:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 2 | ~ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ | ΚΑΡΑΓΚΙΑΒΟΥΡΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Παληογιάννη | ||||
10:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ~ | Χ.Α.Ν.Θ. 2 | ΚΑΡΑΒΑΣ |
Γραμματεία: | Ιακωβίδου | ||||
14:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ |
Γραμματεία: | Σακαλής | ||||
13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑ. | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
Γραμματεία: | Ανανιάδης | ||||
14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑΣ | ~ | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΒΛΕΤΣΗΣ |
Γραμματεία: | Δαουλτζής | ||||
15:30 | ΚΟΝΤΑΞ/ΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.Ω. | ~ | ΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ |
Γραμματεία: | Ανανιάδης | ||||
14:15 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥΣ 1 | ~ | Μ.Ε.Ν.Τ 1 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
Γραμματεία: | Βουζούκου | ||||
10:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ~ | ΑΣ ΑΡΗΣ 2 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ |
Γραμματεία: | Κιλαζίδου | ||||
18:00 | ΕΠΑΝΟΜΗΣ | ΑΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | ~ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 | ΨΑΡΡΑΣ |
Γραμματεία: | Ντουβαλέτης | ||||
15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ ’02 | ~ | ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 | ΨΑΡΡΑΣ |
Γραμματεία: | Κωστής | ||||
17:15 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓΙΑΡΟΥ | ~ | ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ | ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Αρμάου | ||||
12:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤ/ΤΕΣ ΠΑΝΟΡ/ΤΟΣ | ~ | ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 1 | ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ |
Γραμματεία: | Λεονταρά | ||||
14:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΚΑΣ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ | ~ | ΑΝΑΓ/ΣΗ Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΗΜΟΥ |
Γραμματεία: | Διαμαντοπούλου Χ | ||||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΠΌ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 3 | ΚΑΡΑΒΑΣ, ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ |
Γραμματεία: | Κοέν | ||||
15:45 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΜΣ ΜΑΡΑΘΩΝ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 3 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ |
Γραμματεία: | Προεστού | ||||
17:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΣ Π.Α.Ο.Κ. 3 | ~ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜ. | ΝΤΟΝΤΗΣ |
Γραμματεία: | Γιαγλής | ||||
16:45 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ | ~ | ΑΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ | ΜΟΣΧΑΣ |
Γραμματεία: | Βασιλείου | ||||
9:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ | ΤΕΓΟΣ |
Γραμματεία: | Σαλιμπασόγλου | ||||
12:30 | ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ | ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ~ | ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ΤΕΓΟΣ |
Γραμματεία: | Αρβανιτίδης | ||||
9:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. 2 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β |
παλιό | Γραμματεία: | Λαζόγλου | |||
Μ.Δευτέρα 25 Απριλίου 2016 | |||||
Α΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
21:00 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ | ~ | ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | ΣΙΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ,ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΤΕΜΕΛΚΟΥ |
Γραμματεία: | Σκαλιστής, Κωστοπούλου, Λεονταρά | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ | ||||
21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΓΣ ΜΑΚΑΜΠΗ | ~ | ΑΡΙΣΤ/ΛΗΣ ΕΠΑΝΟΜΗΣ | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ |
Γραμματεία: | Αστερνός, Μπουρνάς, Λιούτσιας | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||||
21:45 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΠΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ | ~ | ΕΥΟΣΜΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠ. | ΔΑΜΙΓΟΣ, ΓΑΖΕΤΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ |
Γραμματεία: | Παληογιάννη, Αλεβιζάτος, Αδαμίδης | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | ||||
20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ | ~ | Δ.Α.Σ.Ω. | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΛΛΑΣ |
Γραμματεία: | Βουζούκου, Ράμπαντι, Σιωζόπουλος | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ | ||||
21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ | ΤΖΙΜΑ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ., ΚΑΣΟΛΗΣ |
Γραμματεία: | Γρούτα, Σαραφοπούλου, Μαρβάκης | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΛΑΔΕΝΗΣ | ||||
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΜΟ ΓΑΛΑΞΙΑΣ | ~ | ΓΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΡΑΙΚΟΣ |
Γραμματεία: | Κάτσης, Βουδούρης, Κούλλιας | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ | ||||
19:45 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | ~ | ΜΑΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | ΤΖΙΒΕΛΕΚΙΔΟΥ, ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Κράντα, Κόντος, Μιχαηλίδου | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | ||||
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
21:00 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜ.-ΜΑΛΓ. | ~ | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ |
Γραμματεία: | Μπάρμπας, Δαουλτζής, Άντωγλου | ||||
19:30 | ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ | ΜΑΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ | ~ | ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΧΑΤΖΙΔΟΥ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ |
Γραμματεία: | Καραμπουρνιώτη, Χατζέλης, Βαρυτιμίδης | ||||
21:00 | ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ | ΜΑΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ~ | ΜΓΣΣ ΘΕΡΜΑΊΚΟΣ | ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ, KRKOBABIC |
Γραμματεία: | Χρηστίδης, Αλεξανδρόπουλος, Ηλιάσκος | ||||
21:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΜΥΘΟΙ 2007 ΧΑΛ. | ~ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ. | ΛΑΊΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ |
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Αγ. | ||||
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
20:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | ~ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ/ΛΗΣ | ΛΑΊΔΗΣ, ΜΟΣΧΑΣ |
Γραμματεία: | Κουκουτζέλης, Διμπιτούζης Αγ. Διμπιτούζης Π. | ||||
21:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΕΚ ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ~ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | ΚΟΥΣΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ |
Γραμματεία: | Κόνιαλη, Σιμητοπούλου, Σακαλής | ||||
21:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΓΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ | ~ | ΑΣΚ ΤΟΥΜΠΑΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΨΑΡΡΑΣ |
Γραμματεία: | Τσαουσίδου, Τουκμενίδου, Δρακοπούλου | ||||
21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ | ~ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ | ΜΑΡΟΣ, ΚΡΙΝΤΗΡΑΣ |
Γραμματεία: | Τζήκα, Σακάρογλου, Χρηστίδης | ||||
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΚ ΛΕΟΝΤΕΣ | ~ | ΑΜΣ ΝΕΣΤΩΡ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ |
Γραμματεία: | Μπενάκη Ν., Δήμας, Βασιλείου | ||||
Μ.Τρίτη 26 Απριλίου 2016 | |||||
Β΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΟΜ ΠΥΛΑΙΑΣ | ~ | ΑΕ Ν.ΚΡΗΝΗΣ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ |
Γραμματεία: | Κιλαζίδου, Σκαλιστής, Κωστοπούλου | ||||
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | |||||
21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔ. | ~ | ΑΠΣ Ν.ΒΟΤΣΗΣ | ΣΕΛΕΒΟΣ, ΤΕΜΕΛΚΟΥ |
Γραμματεία: | Σαλιμπασόγλου, Κοέν, Βουζούκου | ||||
Τελική φάση ΝΕΑΝΙΔΩΝ (3η-4η θέση) : | |||||
20:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ. |
Γραμματεία: | Πασχαλίδου, Κωνσταντικάκη, Κεχαγιά | ||||
Μ.Τετάρτη 27 Απριλίου 2016 | |||||
Final Foul Κ / 20 : | |||||
19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. | ~ | ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ, ΜΑΛΤΕΣΙΟΣ |
Γραμματεία: | Τσακαλάκης, Άντωγλου, Βαρυτιμίδης | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΓΡΑΜΜΕΝΙΔΗΣ | ||||
21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ~ | Χ.Α.Ν.Θ. | ΤΖΙΜΑ, ΠΡΑΤΤΟΣ, ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. |
Γραμματεία: | Γρούτα, Σαραφοπούλου, Σακαλής | ||||
Γυμνασίαρχος: | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More