Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΒ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΟΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου, Τσιουμλέκης
21:30 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΟΣΜΟΣ-ΔΟΞΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Ζαφειριάδου Ν., Σακάρογλου
20:30 ΑΔΕΝΔΡΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ
ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΓΑΒΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας Ι., Κεχαγιάς
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΛ/ΠΩΝ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΤΣΑΝΤΑΛΗ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Καλογιαννίδης, Παπαδόπουλος Κ.
21:00 ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΜΠΕΛ/ΠΟΙ ΜΕΝΕΜ.
ΤΖΙΜΑ, ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ποντίκη Α., Τζήκα, Βαρυτιμίδης
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ
ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ, ΧΑΤΖΙΔΟΥ
Γραμματεία: Παληογιάννη, Λιούτσιας, Αλεβιζάτος
21:30 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ
ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ, ΔΕΛΛΑΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Σαραφοπούλου, Κούδας
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ
ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ Γ., ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Δήμας, Κούλλιας
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΤΣΟΚΟΛΗΣ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Βασιλείου, Σιωζόπουλος
21:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΑΡΙΣΤ/ΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ
ΠΡΑΤΤΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Τασιώνα, Προεστού
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΘΕΟΔΩΡΟΥ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ
Γραμματεία: Ιωαννίδης, Λαζόγλου, Λεονταρά
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ, ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Μούστος, Βουδούρης
19:45 ΜΙΚΡΑΣ 1 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Ι., ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Βουλώνη, Σκαλιστής, Βασιλείου
20:30 ΕΠΑΝΟΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ.
ΜΑΣ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΨΑΡΡΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Χ., Ντουβαλέτης, Αρβανιτίδης
Γ1 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ Δ.Ε.Η. Π.Α.Σ.Π.
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ
Γραμματεία: Παρμακίδης, Κουκουτζέλης, Κωτσόβολος
21:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΑΕ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ.
ΓΡΗΓΟΡΑΣΚΟΣ, ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ., Σφεϊκου, Παραδείση
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΔΑΊΚΟΥΔΗΣ Κ.
Γραμματεία: Αναστασιάδου, Αλταντζίδου, Ηλιάσκος
20:15 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ.
ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΑΊΔΟΥΔΗΣ Β.
Γραμματεία: Καπούλα, Γιοβανούδα, Σακαλής
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ
ΜΠΑΊΟΣ, ΤΡΑΚΑΣ
Γραμματεία: Ταρπάγκου Φ., Ταρπάγκου Α., Κολοκυθάς
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ
ΚΟΥΣΗΣ, ΛΑΣΠΑ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη, Ουσταμπασίδου, Ακριτίδης
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEI A.O.
ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Νέδας, Σαράφης
21:20 ΦΟΙΝΙΚΑ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ
ΚΑΡΜΠΑ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ..
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κωνσταντίνου, Τερζίδης
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΕΓΟΣ
Γραμματεία: Κουγιουμτζόγλου Α., Κωστής, Κοέν
21:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ
ΜΟΣΧΑΣ, ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ
Γραμματεία: Σαλιμπασόγλου, Βουζούκου, Ράμπαντι
19:45 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΠΛΑΤΕΙΑ Α.Σ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Κωνσταντίνου, Τερζίδης
20:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ
Γραμματεία: Γκανάλας, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
Γ2 ΄κατ. ΑΝΔΡΩΝ
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γιατσίδου, Δαουλτζής, Άντωγλου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΓΡΑΙΚΟΣ, ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α.
21:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ.
ΔΙΒΟΛΗ ΕΛΕΝΗ, ΚΑΡΑΒΑΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δαγδηλέλη, Κωστοπούλου
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.
ΤΣΟΥΛΗΣ,ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
16:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 ~ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΜΟΣΧΑΣ, ΔΗΜΟΥ
Γραμματεία: Ντουβαλέτης, Ζηδιανάκης
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More