Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 6 Ιανουαρίου
ΕΑΚ Νεάπολης 16.30 ΓΛ Φάρος-Λαύριο Πουρσανίδης Γ.-Μαγκλογιάννης-Συμεωνίδης (Τανατζής)
Ν. Σμύρνης 16.30 Πανιώνιος-Άρης Πηλοϊδης-Παναγιώτου-Γεωργιάδης (Ντάβαρης)
Τόφαλος 18.30 Προμηθέας Π.-ΑΕΚ Καρακατσούνης-Τσαρούχα-Παντελίδης (Θεοδοσόπουλος)
Τ. Καμπούρης 16.30 Κύμη-Κολοσσός Ρ. Μάνος-Μπήτης-Τσούνας (Δεσάρτης)
ΔΚΓ Τρικάλων 16.30 Τρίκαλα-Ρέθυμνο Αναστόπουλος Π.-Ψαριανός-Βαρδάλος (Μιναρετζόπουλος)
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
ΟΑΚΑ 18.30 Παναθηναϊκός-Κόροιβος Τσώνος-Λόρτος-Ζακεστίδης (Καρούσης)
ΠΑΟΚ 17.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Σχινάς-Σώμος-Δεσλής (Γκούμας)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 6 Ιανουαρίου
Αντ. Τρίτσης 17.00 Χολαργός-Μαρούσι Κάρδαρης-Διμπινούδης-Σκαλτσής (Δούκας)
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Δαϊς 17.00 Δούκας-ΑΕ Λάρισας Κατραχούρας-Κοτσιμπος-Κωνσταντινίδου (Ορφανός)
Ιβανώφειο 18.00 Ηρακλής-Περιστέρι Διαμαντής-Σταματόπουλος-Πιτσίλκας (Σιμητόπουλος)
Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-Αρκαδιμός Παφίλης-Παπαδόπουλος Θ.-Ευφραιμίδης (Κανελλόπουλος)
Π.Σαλπέας 17.00 Εθνικός-Ερμής Αγιάς Μαλαμάς-Δημόπουλος-Λιότσος (Μπεσκάκη)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Καρδίτσα Αναστόπουλος Α.-Χαλαμπαλάκης-Κυριακόπουλος (Σταύρου)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Παπάγου Ανδρικόπουλος-Κωνσταντινόπουλος-Θεοδωρόπουλος (Μουζάκης Στ.)
Δ. Διαμαντίδης 16.00 Καστοριά-Απόλλων Π. Πουρσανίδης Κ.-Ξενικάκης-Τζίμα (Βόντζας)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Κορίνθου 17.00 Κόρινθος-Ιπποκράτης Τσαχάκης-Ορφανός Ι. (Τρίγκα)
Γ. Γεννηματάς 17.00 Πρωτέας Β.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Μαραμής-Πολυχρόνης (Βιδάλης)
Στ. Καλαϊτζής 17.00 Πανερυθραϊκός-Πανελευσινιακός Καλογερόπουλος Φ.-Κονταράτος (Ζερδεβάς)
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Μπούκας-Αναστασίου (Ντίνος)
Δύο Αοράκια 17.00 Ηράκλειο-Ιωνικός Ν. Λογοθέτης-Ντάνος (Μπορμπαντωνάκης)
Μάνδρας 17.00 ΓΣ Νικηφόρος Μάνδρας-Δάφνη Δαφνίου Στρέμπας-Τσολάκος (Ελευθεριάδης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-Τρίτων Μηλαπίδης-Φασόλης (Πετράκης Μ.)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Κορωπί Καραβίτης-Παπαφωτίου (Τεφτίκης)
2ος Όμιλος
Σάββατο 6 Ιανουαρίου
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Χαρίλαος Τρικούπης Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Παπαγεωργίου)
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Χαλκηδόνας 17.00 Χαλκηδόνα-Γέφυρα Θεοδώρου-Αγραφιώτης Ι. (Παραλικίδης)
Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-Ευρώπη 87 Πευκ. Τζιοπάνος Ν.-Παπαγερίδης (Αστρεινίδης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Ελίμεια Ταρενίδης Κ.-Σαρακενίδης (Κασαπίδης)
Πεύκων 1700 Μαχητές Δόξας Πεύκων-Τιτάνες Παλαμά Ντούρας-Παπαγεωργίου (Φωτιάδης)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Καβάλα Ζαχαρής-Ξέρας (Μήτσιου)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ασπίς Ξάνθης Καρακάσης-Καρπάνος (Μπέστιας)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ Ναυπλίου-Κεραυνός Αιγίου Λύρας-Αυγερινός (Ζάρκος)
Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-ΕΑ Πατρών Χουγιάζος-Μαρίγλη (Κουλούρης)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-ΚΑΟ Μελισσίων Τσακαλογιάννης-Μαρινάκης (Γιαλικάρης)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-Απόλλων Σμύρνης Σταθόπουλος-Ασημακάκη (Μάρκου)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Αχαγιά 82 Μπανασάκης-Καρανικόλα Ελ. (Παπαδόπουλος Στ.)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Ολυμπιάδα Λεχ. Νάκας-Λεκατσάς (Κοκορδάτος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Ένωση Ιλίου Μαντήλας-Τσιμπούρης (Θεοδωρόπουλος)
2ος Όμιλος
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Εσπέρου 20.30 Έσπερος-Πεντέλη Μαγκουνής-Σπυρόπουλος (Μπουρνάς)
Κλαδισού 15.00 Χανιά-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Καλαϊτζάκης-Λαζαρίδης (Πετράκης Ν.)
Νίκαιας 17.00 Άρης Νίκαιας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Πλιάκας-Τηγάνης (Δραμεσιώτης)
Αταλάντης 15.30 Λοκρός-ΟΦΗ Πόντας-Ραχιώτης (Χριστοδούλου Γ.)
Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχ.-Νίκη Αμαρουσίου Κανελλόπουλος Μ.-Μακρόπουλος (Σταμάτης Φ.)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-ΑΕΕ Παναγίτσας Καλογερόπουλος Λ.-Λελούδας (Γκουντέλιας)
3ος Όμιλος
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη-Νίκη Βόλου Φουτζήλας-Πετανίδου (Μιζίκος)
Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Φίλιππος Βέρ. Τσιαπλής-Κατωτικίδης (Καραλής)
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Ίκαροι Τρ. Τσοκόλης-Κουκουλεκίδης (Πλεξίδας)
Ιωνίας 17.00 Ιωνικός Ιων.-Εύαθλος Παπανικολάου Γ.-Κοντογιάννης (Πολυχρονίδης)
Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Αγρίνιο Παζόλης-Γεωργούλης (Δέλλας)
Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-ΑΓΣ Ιωαννίνων Λουλουδιάδης-Αγραφιώτης Γ. (Κοντόζης)
4ος Όμιλος
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Πολύγυρος Καρκαλέτσης-Μαλτέσιος (Θωμόπουλος)
Μ. Τσίκινας 17.00 ΧΑΝΘ-Αστέρας Σίνδου Παπαδόπουλος Χ.-Τσούλης Β. (Λαδένης)
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Μαντουλίδης Δημάδης-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-Μακεδονικός Γαζέτας-Γρεκός (Παπαδόπουλος Ν.)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Ελευθερούπολη Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Δροσόπουλος)
Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Σακελλαρίου)
Ν Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας-Αίας Ευόσμου Καρακώστας-Γκέκας (Γιαβρής)
Οι διαιτητές και κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-Νίκη Λευκάδας Ελευθεριάδης-Μπακάλης (Σακελλαρίου)
Π. Γιαννακόπουλος 14.000 Παναθηναϊκός-Εσπερίδες Κ. Αντωνίου-Ουσταμπασίδης (Λημνιάτης)
Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Β.-Ολυμπιακός Γρίβα-Γαρινή (Ηπιώτης)
Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-ΠΑΟΚ Τσάτσης-Κώτσου (Φαλούκας)
Αγ. Δημητρίου 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Φάρος Κερ. Φραγκούλη-Ορφανός Εμμ. (Παππάς)
Δευτέρα 8 Ιανουαρίου
Δ Καλτσάς 18.00 Αθηναϊκός-Ολυμπιακός Β. Φάκαρος-Καρανικόλα Ελ. (Ζώης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 12ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
Κυριακή 7 Ιανουαρίου
1ος Όμιλος
Κω 13.00 Ανταγόρας-ΚΑΟ Μελισσίων Αντωνιάδης-Αγγελής
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Ναστούλης-Ρεμουντάκης (Ευστρατίου)
Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Αγ. Παρασκευή Μελισσάρης-Κούλης (Παπαγιαννόπουλος)
Αγ. Δημητρίου 14.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-ΟΑ Χανίων Αντωνίου-Τσακιράκη (Σαμαρτζή)
Καλυβίων 18.30 Καλύβια-Άρης Πετρούπολης Σιδέρης-Νερομυλιώτης (Σταματόπουλος)
Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχάτου-Ηλιούπολη Αθανασόπουλος-Μαρτινάκος (Ζερβούδης)
2ος Όμιλος
Ν. Ρύσιου 14.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Πιερικός Αρχέλαος Γιαννούλης Αναστ.-Νέδογλου (Βαφειάδης)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Ασπίς Ξάνθης Τσάλλας-Αγαλιώτου (Καυχίτσας)
Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Απόλλων Καλ. Σελεβός-Πλατέλα (Ανδρίτσος)
Μίκρας Α 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Τιτάνες Δράμας Ιορδανίδης-Κουφούδης (Λαδόπουλος)
Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Πανσερραϊκός Θεοδωρίδης-Χατζηκώστας (Αχταρίδης)
Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Τοζακίδης)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More