Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και οι κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
Ν. Σμύρνης 16.30 Πανιώνιος-ΓΛ Φάρος Σχινάς-Πουρσανίδης Κ.-Καλδίρης (Δούκας)
Τ. Καμπούρης 16.30 Κύμη-Λαύριο Πουρσανίδης Γ.-Μαγκλογιάννης-Τζαφλέρης (Κάλφα)
Μ. Μερκούρη 16.30 Ρέθυμνο-Κολοσσός Ρ. Καρακατσούνης-Γεωργιάδης-Παφίλης (Μαγγανάς)
Τρικάλων 16.30 Τρίκαλα-ΑΕΚ Μάνος-Ψαριανός-Κάρδαρης (Μιναρετζόπουλος)
Δ. Τόφαλος 18.30 Προμηθέας Π.-ΠΑΟΚ Σώμος-Τσαρούχα-Παντείδης (Θεοδωρόπουλος)
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Κόροιβος Δεσλής-Παγώνης-Ζαχαρής (Γκούμας)
Δευτέρα 29 Ιανουαρίου
ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Πηλοϊδης-Αναστόπουλος-Παναγιώτου (Βιδάλης/Ορφανός)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
ΕΑΚ Λάρισας 17.00 ΑΕ Λάρισας-Μαρούσι Κοτσιμπος-Λόρτος-Τσοκόλης (Αγορογιάννης)
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-Αμύντας Ανδρικόπουλος-Ζακεστίδης-Καλογερόπουλος Φ. (Ντίνος)
Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Ηρακλής Μπίκας-Τσαχάκης-Τσολάκος (Γιαλικάρης)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Χολαργός Διαμαντής-Μπήτης-Ευφραιμίδης (Βαρνάς)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Δούκας Ξενικάκης-Τζιοπάνος-Τζίμα (Τέγα)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Δόξα Λευκάδας Βαρδάλος-Τσούνας-Ρίζος (Καρούσης)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Εθνικός Αναστόπουλος Αντ.-Μαλαμάς-Λιότσιος (Κωστής)
Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Ψυχικό Πιτσίλκας Β.-Γερακίνης-Ξέρας (Κηπουρίδης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Κω 12.00 Ιπποκράτης-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Καρπάνος-Γεράνιος
2ο Ελευσίνας 17.00 Πανελευσινιακός-ΕΦΑΟΖ Στρέπμπας-Πολυχρόνης (Δραμεσιώτης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-Πανερυθραϊκός Θεοδωρόπουλος-Ορφανός Ιορδ. (Μουζάκης Στ.)
Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-Πρωτέας Βούλας Μπούκας-Παπαδόπουλος Χρ. (Ντάβαρης)
1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-ΚΑΟ Κορίνθου Κυριακόπουλος-Νάστος (Σταύρου)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-Παγκράτι Πόντας-Κονταράτος (Άκελ)
Γ. Παπασιδέρης 16.00 Κορωπί-Ηράκλειο ΟΑΑ Τσακαλογιάννης-Μαγκαφάς (Ζώης)
Στ. Βενέτης 18.15 Διαγόρας Δρ.-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Διμπινούδης-Μαραμής (Ζερδεβάς)
2ος Όμιλος
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Μαχητές Δόξας Πεύκων Καρακάσης-Κωνστατινίδου (Μπέστιας)
Κυριακή 28 Ιανουρίου
Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Ανατόλια Θεοδώρου-Γαζέτας (Παραλικίδης)
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87 Πευκοχωρίου-Χαλκηδόνα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Θωμόπουλος)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Στρατώνι Παπαδόπουλος Χαρ.-Λουλουδιάδης (Πλεξίδας)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Φάρσαλα Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Γκουντέλιας)
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Ίκαροι Σερρών Καλογερόπουλος Λ.-Κοϊμτζόγλου (Μπρίγκος)
Χρ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξ.-Ερμής Λαγκαδά Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Σαλικίδης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 1980-Οίαξ Ναυπλίου Λύρας-Αθανασόπουλος (Ηλιόπουλος Σπ.)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ασημακάκη-Καββαδάς (Μάρκου)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-ΕΑ Πατρών Χριστινάκης-Μαραγκάκης (Φαλούκας)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Κεραυνός Αιγίου Μακρόπουλος-Τσακιράκη (Κοκορδάτος)
Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος ΑΟΠΑ-Απόλλων Σμύρνης Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Πίγκας)
Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Αχαγιά 82 Φάκαρος-Τσιμπούρης (Λημνιάτης)
Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ολυμπιάδα Λεχ. Κιουλαφάς-Καραμπιτσάκος (Παππάς)
2ος Όμιλος
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Νίκαιας 15.00 Άρης Ν.-ΑΟΚ Χανιά Τσάτσης-Χουγιάζος (Σταματόπουλος)
Αταλάντης 14.00 Λοκρός-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Χρηστίδης Ηλ.-Σκαλτσής (Χριστοδούλου)
Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-Πεντέλη Καμήτσος-Λαμπίρης (Δεσάρτης)
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Φακίτσας-Κοντογιάννης (Σταμάτης Γ.)
Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-ΟΦΗ Μαρίγλη-Ροδίτης (Παπαδόπουλος Κ.)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Νίκη Αμαρουσίου Καρανικόλα Αλ.-Μαρινάκης (Σταμάτης Φ.)
3ος Όμιλος
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Γρεβενών 17.00 Πρωτέας Γρ.-Φαίακας Κέρκυρας Καρακώστας-Παζόλης (Βόντζας)
Ιωνίας 1700 Ιωνικός Ιων.-Φίλιππος Βέρ. Δημάδης-Εκιζόγλου (Μήτσιου)
Περαίας 17.00 Ζέφυρος 02-Νίκη Βόλου Μπακάλης-Χρυσάφης (Δέλλας)
Δ. Βικέλας 17.00 Βέροια-Ίκαροι Τρ. Γραικός-Κουκουλεκίδης (Κοντόζης)
Πτολεμαιδας 17.00 ΑΠΣ Πτολεμαϊδα-Εύαθλος Τσούλης-Τζιοπάνος Γ. (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-ΓΕ Αγρινίου Παριανόπουλος-Γκέκας (Χαραλάμπης)
4ος Όμιλος
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή-Κένταυρος Καλ. Γιαννούλης Αναστ.-Νέδογλου (Γκουρτζελίδης)
Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΧΑΝΘ Τσιρτσιμάλης-Καρκαλέτσης (Πολυχρονίδης)
ΜΕΝΤ 17.00 ΜΕΝΤ-Αστέρας Σίνδου Αγραφιώτης Ιωάν.-Μαλτέσιος (Κασαπίδης)
Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Πολύγυρος Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας (Σακελαρίου)
Ν. Σκοπού Σερρών 18.00 Ορφέας Ν. Σκοπού-Μακεδονικός Ζαχαριάδης-Λάλλα (Γιαβρής)
Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ελευθερούπολη Μελανίδης-Ντόγκας (Λαδένης)
Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνή Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Αστρεινίδης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 13ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
Π. Γιαννακόπουλος 14.00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Β. Χαλαμπαλάκης-Κώτσου (Γολεγού)
Λευκάδας 14.30 Νίκη Λευκάδας-Ολυμπιακός Λογοθέτης-Κουτσοδήμος (Κανελλόπουλος)
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Επταπυργίου 14.00 Παναθλητικός-ΠΑΟΚ Φουτζήλας-Σιταρίδης (Παπαδόπουλος Ν.)
Γ. Γεννηματάς 14.00 Πρωτέας Β.-Φάρος Κερ. Φασόλης-Καλαϊτζάκης (Ηπιώτης)
Εργάνης 14.30 Αθηναικός-Δάφνη Αγ. Δημητρίου Παυλόπουλος-Πλιάκας (Ελευθεριάδης)
Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Εσπερίδες Μαγγουνής-Φραγκούλη (Τεφτίκης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
1ος Όμιλος
Σάββατο 27 Ιανουαρίου
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.30 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Ανταγόρας Κω Ντάσης-Μπακετέα (Σαμαρτζή)
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Καλυβιων 18.30 Καλύβια-Μελίσσια Αντωνιάδης-Κοτσώνης (Παπαγιαννόπουλος)
Μοσχάτου 12.00 Ελευθερία Μοσχ.-Αγ. Παρασκευή Τηγάνης-Νερομυλιώτης (Μπεσκάκη)
Ζωγράφου 14.00 ΕΦΑΟΖ-ΟΑ Χανίων Ελ Ανύ-Ασλανίδης (Ευστρατίου)
Α’ Κλ. Ηλιούπολης 12.00 Ηλιούπολη-Άρης Πετρούπολης Καλογριάς-Χριστοδουλάκης (Πόθου)
Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Σπόρτιγκ Δαβιδέλης-Κούλης (Τζουβάρας)
2ος Όμιλος
Κυριακή 28 Ιανουαρίου
Μίκρας Α’ 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Αναγέννηση Ν. Ρ. Παπαθανασίου-Ηλιόπουλος (Καυχίτσας)
Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Πιερικός Αρχέλαος Ιορδανίδης-Λυγούρας (Αχταρίδης)
Ιβανώφειο 14.00 Ηρακλής-Απόλλων Καλ. Λαϊδης-Θρασυβουλίδης (Τοζακίδης)
Χρ. Χριστοδούλου 13.00 Ασπίς Ξ.-Τιτάνες Δράμας Κολοκυθάς-Γιαννούλης Στ. (Σαλικίδης)
Αγ. Θωμά Λάρ. 14.00 Ολύμπια ΓΣ Λάρισας-Πανσερραϊκός Μπάρδας-Μπούγλος (Μπεκιάρης)
Αλεξάνδρειο 12.00 Άρης Θ.-Πυλαία Αγραφιώτης Γρ.-Δέλλας (Ανδρίτσος)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More