Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (28/01/2018) της Γ1, Γ2 Ανδρών,Παίδων
KYΡIAKH 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018 | ||||||
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ | |||||
21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ | ~ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 72 | 73 |
21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | ~ | ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ | 67 | 62 |
16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | 51 | 64 |
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ : | ||||||
20:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | ~ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚ. | 51 | 43 |
15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. | 44 | 52 |
21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 | ~ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | ||
20:15 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ. | ~ | ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ | 63 | 51 |
21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ | ~ | ΕΛΒΕΤΙΑ ΚΟΘ | ||
14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. | ~ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | 95 | 77 |
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ : | ||||||
15:00 | ΘΕΡΜΗΣ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | ~ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ | 43 | 51 |
21:00 | X.A.N.Θ | ΧΑΝΘ | ~ | ΑΡΗΣ ΑΣ | ||
13:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ | ~ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. | 68 | 38 |
11:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ | ~ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ | 59 | 55 |
17:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ | ~ | ΔΕΚΑ | 48 | 87 |
15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α. | ~ | Β.Α.Ο. | 74 | 43 |
12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ | ~ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 70 | 37 |
12:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 58 | 52 |
14:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | ~ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 69 | 45 |
12:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | ~ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΓΑΣ | 53 | 77 |
17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | ~ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. | 70 | 37 |
15:00 | ΔΕΚΑ Α | ΕΥΟΣΜΟΣ 10 | ~ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 65 | 36 |
19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | ~ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ | 56 | 30 |
16:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. | ~ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 66 | 65 |
14:30 | I.C.B.S. | ICBS 2009 | ~ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 58 | 46 |
14:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | ~ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 26 | 43 |
13:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | Δ.Α.Σ.Ω. | ~ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 38 | 59 |
11:00 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ~ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | 52 | 59 |
14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ | ~ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. | 36 | 64 |
19:00 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. | ~ | ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ | 82 | 58 |
18:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ | ~ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | ||
09¨00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. | ~ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 45 | 65 |
13:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ | ~ | ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. | 32 | 85 |
19:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ | ~ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ | 70 | 46 |
15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | ~ | ΒΕΡΓΙΝΑ | 36 | 92 |
13:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ | ~ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. | 72 | 57 |
18:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. | ~ | ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. | 70 | 30 |
14:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. | ~ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ | 101 | 42 |
12¨00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ | ~ | ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. | 31 | 67 |
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: | ||||||
14:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | ~ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ | 58 | 19 |
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More