Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΟι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
Νεάπολης 16.30 Φάρος-Προμηθέας Π. Πηλοϊδης-Αναστόπουλος Αντ.-Μαλαμάς (Τανατζής)
Λαυρίου 16.30 Λαύριο-Τρίκαλα Μπήτης-Διαμαντής-Ξενικάκης (Καρούσης)
Βενετόκλειο 16.30 Κολοσσός Ρ.-Πανιώνιος Αναστόπουλος-Τζαφλέρης-Τσώνος (Βιτζηλαίος)
Ήλιδας 18.30 Κόροιβος-Ρέθυμνο Σχινάς-Συμεωνίδης-Θεονάς (Θεοδοσόπουλος)
ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Άρης Παναγιώτου-Κατραχούρας-Κωνσταντινόπουλος (Ντίνος)
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
ΣΕΦ 16.30 Ολυμπιακός-Κύμη Πουρσανίδης Κ.-Βαρδάλος-Λόρτος (Ελευθεριάδης)
ΠΑΟΚ 18.30 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Καρακατσούνης-Πουρσανίδης Γ.-Ανδρικόπουλος (Δροσόπουλος)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι:
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
Α. Παπανδρέου 17.00 Περιστέρι-ΑΕ Λάρισας Δημόπουλος-Τσάτσης-Χριστινάκης (Ντάβαρης)
Τρίπολης 17.00 Αρκαδικός-Μαρούσι Τσούνας-Χαλαμπαλάκης-Κωνσταντινίδου (Ηλιόπουλος Σπ.)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Ηρακλής Τσαρούχα-Παφίλης-Ταρενίδης Στ. (Σταμάτης)
Καρδίτσας 17.00 Καρδίτσα-Χολαργός Παντελίδης-Κοτσιμπος-Τζιοπάνος (Τέγα)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Δούκας Μαγκλογιάννης-Παπαθανασίου-Μηλαπίδης (Άκελ)
Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Δόξα Λευκάδας Ψαριανός-Ζακεστίδης-Διμπινούδης (Πίγκας)
Καστοριάς 17.00 Καστοριά-Εθνικός Δεσλής-Ζαχαρής-Φακίτσας (Βόντζας)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ψυχικό Καλδίρης-Κάρδαρης-Μαγκουνής (Σταύρου)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
2ο Ελευσίνας 15.00 Πανελευσινιακός-Ιπποκράτης Ρίζος-Νάστος (Τεφτίκης)
Ν. Σμύρνης 17.00 Ίκαρος Ν. Σμύρνης-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Παπαφωτίου-Ορφανός Μ (Δούκας)
Νίκαιας 18.00 Ιωνικός Ν.-Πανερυθραϊκός Καλογερόπουλος-Αναστασίου (Βιδάλης)
1ο Δ. Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δαφνίου-Πρωτέας Β. Στρέμπας-Σπυρόπουλος (Μπουρνάς)
Στρέφη 17.00 Τρίτων-ΚΑΟ Κορίνθου Καρπάνος-Μαγκαφάς (Ορφανός)
Γ. Παπασιδερης 17.00 Κορωπί-Παγκράτι Θεοδωρόπουλος-Φασόλης (Ζερβούδης)
Στ. Βενέτης 17.00 Διαγόρας Δρ.-Ηράκλειο Κυριακόπουλος-Λιότσος (Λιμνιάτης)
Ζωγράφου 17.00 ΕΦΑΟΖ-ΓΣ Μάνδρας Νικηφόρος Μπούκας-Φραγκούλη (Κορασίδης)
2ος Όμιλος
Ν. Μουδανιών 17.00 Ευρώπη 87-Χαρίλαος Τρικούπης Τζίμα-Κοϊμτζόγλου (Σιμητόπουλος)
Κοζάνης 17.00 Ελίμεια-Χαλκηδόνα Παπαγερίδης-Δημάδης (Κηπουρίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Στρατώνι Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Γκαρτζονίκας)
Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Φάρσαλα Τσιρτσιμάλης-Γαζέτας (Μπρίγκος)
Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίς Ξάνθης-Ίκαροι Σερρών Γερακίνης-Παπαδόπουλος Θ. (Σαλικίδης)
Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ερμής Λαγκαδά Καμήτσος-Μακρόπουλος (Μπέστιας)
Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Μαχητές Δόξας Πεύκων Σιμητόπουλος-Θεοδώρου (Παπαγεωργίου)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
1ος Όμιλος
Ναυπλίου 17.00 Οίαξ-Γλαύκος Τσαχάκης-Πολυχρόνης (Μαυραντζάς)
Ν. Ιωνίας 17.00 ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας-ΚΑΠ Πλιάκας-Αντωνιάδης (Κουλούρης)
ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Ακράτα Λογοθέτης-Λαμπίρης (Κοκορδάτος)
Αιγίου 17.00 Κεραυνός-Έσπερος ΑΟΠΑ Καρακάσης-Ελ Ανύ (Μάρκου)
Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-ΚΑΟ Μελισσίων Κονταράτος-Τηγάνης (Παπαδόπουλος Στ.)
Κ. Αχαϊας 17.00 Αχαγιά 82-Ένωση Ιλίου Σταθόπουλος-Ντάνος (Κωστής)
Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα ΑΣ Λεχαίου-Καλαμάτα 1980 Αργυρούδης-Καλογριάς (Ζάρκος)
2ος Όμιλος
Εσπέρου 17.00 Έσπερος-Άρης Ν. Καρακωνσταντόπουλος-Τζίμης (Ευστρατίου)
Κλαδισού 17.00 ΑΟΚ Χανιά-Λοκρός Λαζαρίδης-Σιδέρης (Πετράκης)
Χίου 16.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Ερμής Σχηματαρίου Ουσταμπασίδης-Κοτσώνης (Τσαρδάκας)
Νέας Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Έσπερος Λαμίας Φάκαρος-Μαρίγλη (Ζερδεβάς)
Αγ. Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Άρης Πετρούπολης Αντωνίου Ν.-Χριστοδουλάκης (Σαμαρτζή)
Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-ΑΕΕ Παναγίτσας Τεφτίκης-Μαρτινάκος (Ευαγγελινός)
3ος Όμιλος
Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Πρωτέας Γρεβενών Παζώλης-Λελούδας (Μυζίκος)
Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Ιωνικός Ιωνίας Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Καραλής)
Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-Ζέφυρος 02 Τσουμαχίδης-Δολγύρας (Μελανίδης)
Ν. Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΑΟΚ Βέροιας Σαρακενίδης-Κουκουλεκίδης (Μόρφη Γ.)
Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρ.-ΑΠΣ Πτολεμαϊδα Μελανίδης-Χατζηχαρίσης (Κουσαϊτης)
Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος Μακ.-ΑΓΣ Ιωαννίνων Αγραφιώτης Ι.-Πράττος (Ελευθεριάδης)
4ος Όμιλος
Αγ. Παύλου 18.00 Κένταυρος Καλ.-Ευκαρπία Λαδάς-Θεοδωρίδης (Θωμόπουλος)
Μ. Τσικινας 19.00 ΧΑΝΘ-ΜΕΝΤ Παπαδόπουλος Χ.-Λουλουδιάδης (Παραλικίδης)
Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Απόλλων Καλαμαριάς Καρκαλέτση-Γραικός (Αστρεινίδης)
Πολυγύρου 18.00 Πολύγυρος-Ορφέας Ν. Σκοπού Τσούλης-Σελεβός (Βαφείδης)
Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Μαντουλίδης Σιταρίδης-Αγραφιώτης Γρ. (Τζιοπάνος)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Αίας Ευόσμου Ελευθεριάδης-Παπαγεωργίου (Στουπίδης)
Κομοτηνής 18.00 ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής-ΓΑΣ Κομοτηνή Ντούρας-Μπακάλης (Γκουρτζελίδης)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 14ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι:
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
Γλυφάδας 14.30 Ολυμπιακός-Εσπερίδες Ορφανός Ιορ.-Γαρίνη (Πόθου)
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
ΕΑΚ Βόλου 12.00 Ολυμπιακός Β.-Νίκη Λευκάδας Φουτζήλας-Τσοκόλης (Τσιργούλας)
ΠΑΟΚ 12.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Εκιζογλου-Καλέσης (Ανδρίτσος)
Π. Νικολαϊδης 14.00 Φάρος Κερατσινίου-Παναθλητικός Λεκατσάς-Καββαδάς (Ζώης)
Αγ. Δημητρίου (Π) 16.45 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Πρωτέας Βούλας Ραχιώτης-Γρίβα (Γολεγού)
Ν. Σμύρνης 13.0 Πανιώνιος-Αθηναϊκός Λύρας-Σκαλτσής (Μουζάκης Στ.)
Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 15ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι:
1ος Όμιλος
Σάββατο 3 Φεβρουαρίου
Κλαδισού 15.00 ΟΑ Χανίων-Ηλιούπολη Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος (Χριστινάκης)
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
Κω 12.00 Ανταγόρας Κω-Καλύβια Δαβιδέλης-Τούσης
Μελισσίων 14.30 Μελίσσια-Ελευθερία Μοσχάτου Παπαδόπουλος Χ.-Σκουλαρίκης (Φαλούκας)
Κοντόπευκου 19.30 Αγ. Παρασκευή-ΕΦΑΟΖ Αθανασόπουλος-Μελισσάρης (Δημητριάδης)
Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Άρης Πετρούπολης Αγγελής-Βελέντζας (Παππάς)
Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-Κρόνος Αγ. Δημητρίου Λαζόγκα-Ναστούλης (Τζουβάρας)
2ος Όμιλος
Κυριακή 4 Φεβρουαρίου
Ν. Ρυσιου 14.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Σταυρούπολη Καντερές-Παπαδοπούλου Κ. (Δελλάς)
ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ηρακλής Ιορδανίδης-Κουφούδης (Παπαπέτρου)
Καλαμαριάς 13.30 Απόλλων Καλ.-Ασπίς Ξάνθης Γιαννούλης-Νέδογλου (Λαδόπουλος)
Δ. Κραχτίδης 12.00 Τιτάνες Δράμας-Ολύμπια ΓΣ Λάρισας Δέλλας-Αναστασιάδης (Στουπίδης)
Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Πανσερραϊκός Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Φωτιάδης)
Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Ναύαρχος Βότσης Δικταπανίδης-Τσάνταλη (Τοζακίδης)
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More