Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΥπενθύμιση το αναλυτικό πρόγραμμα αγώνων (Ημέρα – Ώρα) θα αναρτηθεί τις επόμενες ημέρες στο site της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. στην ενότητα ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ (ekasth.gr -> μενού -> ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ)
Γ2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. Ε.Ο.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. Ε.Α.Α.Θ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 1 από
9
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. Ε.Ο.Σ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Α.Θ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Ο.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. Ε.Α.Α.Θ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 2 από
9
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. Ε.Ο.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ Ε.Α.Α.Θ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 3 από
9
10 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. Ε.Ο.Σ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
11 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Ε.Α.Α.Θ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
12 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 4 από
9
13 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Ε.Ο.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. Ε.Α.Α.Θ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
2 ος Γύρος
1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ Ε.Ο.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. Ε.Α.Α.Θ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
2 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 5 από
9
3 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. Ε.Ο.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. Ε.Α.Α.Θ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
4 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
5 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. Ε.Ο.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. Ε.Α.Α.Θ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 6 από
9
6 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
7 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. Ε.Ο.Σ.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Ε.Α.Α.Θ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
8 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Ε.Α.Α.Θ.
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 7 από
9
9 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Ε.Ο.Σ.
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
10 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. Ε.Α.Α.Θ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
11 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ Ε.Ο.Σ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 8 από
9
12 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Ε.Ο.Σ.
ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ Ε.Α.Α.Θ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ.
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ.
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
13 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΞΥΛΑΔΙΚΑ Ε.Α.Α.Θ. ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ.
Τρίτη, 3 Σεπτεμβρίου 2019 – ΕΚΑΣΘ – Σελίδα 9 από 9
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More