Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
KYΡIAKH 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κωνσταντίνου, Παραδείση
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΜΑΓΗ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Καλπακίδου
21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Μπεκιάρης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Μπέλλου , Σκαλιστής, Κοεν
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Προεστού, Νταμπάκης, Βουζούκου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσάκλη, Δήμας, Καραγεωργοπουλος
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη ., Τεληγιαννίδου, Τόλιου
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Τσολακίδης, Σωτηριάδου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Δήμας, Καραγεωργόπουλος
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δαγδηλέλη, Μπενάκη Α
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
17:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Τότσικα,Κάτσης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
18:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Βουλώνη
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Μούστος
19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Χατζηιωάννου
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ Β.Α.Ο. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Τζήκα
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Αστερνός
17:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Μπέλλου Β
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.
ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Κουκουτζελης
15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος
15:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Μαρβάκη Ι
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
, Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
19:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΝΙΚΕΖΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Γαλάνη
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Ανανιάδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Διμπιτουζης
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΤΣΑΚΑΤΖΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Κολοκυθάς
13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Γρούτα
14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κουκουβίνου
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΝΑΚΑΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα
21:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Αλεβιζάτος
18:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΛΟΛΙ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Πασχαλίδου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Βουζούκου
9:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Βουζούκου
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΛΟΛΙ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Τσιρακίδου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Λαζόγλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μούστος, ΛιούτσιαςKYΡIAKH 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ ΑΟ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κωνσταντίνου, Παραδείση
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ΜΑΓΗ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Καλπακίδου
21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Ακριτίδης, Μπεκιάρης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Μπέλλου , Σκαλιστής, Κοεν
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Προεστού, Νταμπάκης, Βουζούκου
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσάκλη, Δήμας, Καραγεωργοπουλος
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΠΑΪΟΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη ., Τεληγιαννίδου, Τόλιου
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Τσολακίδης, Σωτηριάδου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Δήμας, Καραγεωργόπουλος
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Δαγδηλέλη, Μπενάκη Α
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
17:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Τότσικα,Κάτσης
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
18:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Βουλώνη
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Μούστος
19:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας, Χατζηιωάννου
18:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ Β.Α.Ο. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Σακάρογλου, Τζήκα
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Αστερνός
17:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Μπέλλου Β
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.
ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Κουκουτζελης
15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος
15:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Μαρβάκη Ι
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
, Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
19:15 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ
ΝΙΚΕΖΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Γαλάνη
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Ανανιάδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Διμπιτουζης
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΤΣΑΚΑΤΖΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
14:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Κολοκυθάς
13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου, Γρούτα
14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κουκουβίνου
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΝΑΚΑΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα
21:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Αλεβιζάτος
18:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΛΟΛΙ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Πασχαλίδου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Βουζούκου
9:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Βουζούκου
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΛΟΛΙ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Τσιρακίδου
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Λαζόγλου
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΠΑΠΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Μούστος, Λιούτσιας
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More