Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ~ Ε.Α.Α.Θ. ΚΑΡΜΠΑ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου, Στεφανίδου, Χατζέλης
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ Ε.Ο.Σ. ΜΙΧΕΛΗ, ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Τόλιου, Αστερνός
18:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΠΕΡΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Καραμπουρνιώτη Ν., Κουκουτζέλης
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ Ε
Γραμματεία: Κοέν, Λαζόγλου, Ραμπατι
Προκριματική φάση ΝΕΩΝ :
21:45 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Λιούτσιας
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
18:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΠΙΠΛΙΟΣ, ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ
Γραμματεία: Άντωγλου, Μπουρνάς
18:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά, Παραδείση
21:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Γρούτα, Κουκουβίνου
17:00 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΔΕΚΑ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κούλλιας, Λεονταρά
21:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Καλπακίδου
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΙΑ
Γραμματεία: Σακαλής, Γιοβανούδα
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Κράντα
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Καραγεωργόπουλος
14:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΜΑΓΗ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γαλάνη Π., Τζήκα
19:45 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΔΩΝΗΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπαρμπας
17:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ΔΩΝΗΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπαρμπας
15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Μανούσος, Σακάρογλου
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Καραμπουρνιώτη Ν
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Αλεξανδρόπουλος
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Φωστηρίδου
20:30 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Χαλκίδης, Ηλιάσκος
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Τόλιου, Αστερνός
17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΜΠΑΜΠΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Κωστοπούλου
21:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Κοκκινά
19:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΜΙΧΕΛΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Λάσπα
13:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΜΠΑΪΟΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού
19:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΦΩΚΑ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
20:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΔΙΒΟΛΗ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Βουλώνη
14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Λαζόγλου
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Τσολακίδης
18:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Πασχαλίδου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Βασιλείου
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κάτσης
20:00 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΑΛΟΥ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Βασιλείου
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
12:30 ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ
ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Χαλαραλαμπίδης, Μιχαηλίδου
18:45 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΑΓΗ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Γαλάνη Π
19:30 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΣ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου Κωστοπούλου,
15:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Μισιρλόγλου
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Κωτσόβολος
18:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α
16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΦΩΚΑ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Κωστής
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Βασιλείου, Ζηδιανάκης
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2006 (Άρης Γραμμενίδης):
8:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Τουκμενίδου
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΝΑΤΟΛΗ ~ ΔΥΣΗ ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Δρακοπούλου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More