Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης , Ιακωβίδου, Αλεξανδρόπουλος
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΣΑΡΑΝΤΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Αστερνός
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι., Φωστηρίδου, Χατζέλης
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΜΑΜΟΥΘ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Λιούτσιας, Καραγεωργόπουλος
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΧΑΝΘ
ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β
Γραμματεία: Παραδείση, Τασιωνα
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
16:00 11 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΚΑ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Βαρυτιμίδης
21:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΜΑΓΗ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Γαλάνη Π
20:00 ΙΩΝΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΔΩΝΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Ηλιάσκος
14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Μπέλλου Β
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ Β.Α.Ο. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Τεληγιαννίδου
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μπενάκη Α
15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Ανανιάδης
19:00 ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΛΟΛΙ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Τζήκα
15:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος
21:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
19:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ICBS 2009
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Ντούλια, Μπεκιάρης
16:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Κωτσόβολος
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α. Καραμπουρνιωτη Ν.
17:00 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα
17:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Κούρφαλη
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΣΟΛΗΣ, ΔΑΝΔΑΡΑΣ
Γραμματεία: Αντωγλου , Κολοκυθάς
15:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΜΕΝΤ ΚΑΤΣΙΝΑΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Κόντος
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Δρακοπούλου
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου
21:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Τουκμενίδου, Βουλώνη
16:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Λάσπα
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
16:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης , Τσολακίδης
16:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου, Μούστος
16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Κωστής, Λαζογλου
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
16:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΛΟΛΙ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος
20:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ , ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Στεφανίδου
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Αντωγλου
13:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΙΧΕΛΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Προεστού
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
17:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, Χ#ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ντούλια
18:30 Π.Α.Ο.Κ. (Βοηθητικό) ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΧΑΤΖΗΣ, ΜΗΤΣΙΟΥ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν
18:15 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ. Ευθυμίου ΑΛ.
16:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλιό ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
TΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2006 (Άρης Γραμμενίδης):
8:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΡΡΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Βουζούκου
10:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΔΥΣΗ ~ ΚΕΝΤΡΟ
ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More