Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
KYΡIAKH 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΥΝΑΙΚΩΝ:
18:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΓΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ
Γραμματεία:
Ανανιάδου, Πισκιούλης, Ηλιάσκος
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Γιουβαλίδου, Τζήκα
21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Χρηστίδης, Τόλιου
16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ Μ
Γραμματεία: Κάτσης, Βασιλείου, Κωστής
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία:
Σωτηριάδου, Πασχαλίδου, Παπαδόπουλος Μ.
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Δήμας, Κουρτέλη
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία:
Γαλάνη Π., Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Ποντικέρη, Ανδρούτσος, Κόντος
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΠΙΠΛΙΟΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία:
Προεστού, Κωστοπούλου, Δαγδηλέλη
20:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ~ ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Δήμας, Βουλώνη
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Σωτηριάδου
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
14:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΔΕΚΑ ΚΩΝΗΣ, ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Μπουρνάς
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου, Λιούτσιας
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΔΩΝΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Μπεκιάρης
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΚΑΡΜΠΑ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Μαρβάκη Ι.
18:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν, Αλεβιζάτος
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΜΙΧΕΛΗ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Ντάγκας, Δαγδηλέλη
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου
12:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Ε.Ο.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μπάρμπας
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Άντωγλου
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΜΑΓΗ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Ιακωβίδου
16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Μιχαηλίδου Γ.
14:30 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΙΧΕΛΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ακριτίδης
12:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Σαραφοπούλου
15:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Κολοκυθάς
14:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Σκαλιστής
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Δαουτζής, Κωτσόβολος
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ.,ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Σακαλής
16:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Κοκκινά
14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β.
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΛΟΛΙ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
15;30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μπενάκη Α.
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος , Λεονταρά
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ.
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Κ., Ευθυμίου Α.
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ευθυμίου Κ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More