Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΑΓΗ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Ανανιάδου, Ηλιάσκος
17:00 25ο Δημ.Σχολείο ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.
ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Προεστού, Παραδείση
21:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡ. ΜΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μούστος, Δήμας, Βουζούκου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Στεφανίδου, Συμεωνιδης
17:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΤΣΑΚΙΡΗΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Α., Χατζέλης, Πισκιούλης
20:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου, Μιχαηλίδου
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ~ ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ ΑΡΟΚ ΑΣ ΛΟΛΙ, ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Τσολακίδης, Λιούτσιας
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ , ΣΚΡΙΝΟΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Κόντος
17:45 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β, Τσιρακίδου
20:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΧΑΝΘ ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Τελληγιαννίδου, Αστερνός
19:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Καλπακίδου
17:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΔΕΚΑ ΔΙΒΟΛΗ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κουρτέλη, Μούστος
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Φωστηρίδου
21:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Σακάρογλου
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΝΑΚΑΣ, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Ανδρούτσος
18:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Κράντα
18:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Ράμπαντι
19:30 ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Ακριτίδης
19:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΑΒΡΟΔΙΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βαρυτιμίδης, Αλεξανδρόπουλος
15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ
ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Λάσπα
16:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
19:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Χρηστίδης
21:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡ ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Σαραφοπούλου, Σακαλής
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ
ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Στεφανίδου
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Αντωγλου, Ανανιάδης
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΜΑΓΗ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Γαλάνη
15:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ, ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τερζίδης, Κωνσταντίνου
12:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ
ΜΙΧΕΛΗ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Μπουρνάς, Μαρβάκη Σ
19:15 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Γιοβανούδα
21:30 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ ~ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ΜΙΧΕΛΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Τότσικα, Ντάγκας
16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Χαλκίδης
16:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Καραγεωργόπουλος
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΚΑΡΜΠΑ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν
14:15 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Νταμπάκης
16:15 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β
16:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κωστανάκη
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ.
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κοέν
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΡΜΠΑ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Α., Μπενάκη Ν
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
16:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Χ#ιωαννου
20:00 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Αντωγλου
18:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς, Καραμπουρνιώτη Ν.
19:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΔΙΒΟΛΗ, ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Μούστος, Κουρτελή
9:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΙΧΕΛΗ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Δαγδηλέλη
18:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Ευθυμίου Α., Ζηδιανάκης
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ :
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν, Λαζόγλου
18:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΜΠΑΪΟΣ
Γραμματεία: Βουλώνη
19:30 4-5-ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Μ
12:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη
10:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ
15:45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More