Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Α΄ κατ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ :
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΑΣ ΜΙΧΕΛΗΣ , ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Παπαδόπουλος Κ., Ηλιάσκος
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Πισκιούλης, Ανανιάδου
21:00 ΙΩΝΙΑΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ~ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ Α.ΠΟΛ.. ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Αντωγλου, Αντωνιάδου, Σακάρογλου
16:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ.
Γραμματεία: Δήμας, Κωνσταντίνου, Καραγεωργόπουλος
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΟΛΝΤ ΣΚΟΥΛ Α.Σ.Κ. ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΚΑΡΜΠΑ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Βουδούρης, Παπαδόπουλος Μ., Πασχαλίδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΜΑΓΗ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Γιουβαλίδου, Χουϊδης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ Ε.Α.Α.Θ. ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ακριτίδου, Καλπακίδου
21:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ
ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τατσίδης, Μιχαηλίδου, Δαουλτζής
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Δρακοπούλου, Προεστού
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΑΜΟΥΘ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κουρτελη, Κοκκινά, Σκαλιστής
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Παραδείση, Λαζόγλου, Λιούτσιας
Προκριματική φάση NEΩΝ:
11:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ~ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν, Τότσικα
Προκριματική φάση ΕΦΗΒΩΝ :
20:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μπενάκη Κ
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Ν., Κόντος
16:15 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Διαμαντοπούλου Α
15:30 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Στεφανίδου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΧΑΝΘ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ , ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Βασιλείου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ , ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Γιουβαλίδου, Ηλιάσκος
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ
ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΜΠΑΙΟΣ, ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Σακαλής
14:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ICBS 2009
ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ , ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος Γ., Αντωγλου
13:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΚΑΣΟΛΗΣ ,ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης, Ανανιάδης
17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Τζήκα, Χρηστίδης
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.
ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Διμπιτούζης Π., Διμπιτούζης Α
17:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ , ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Αντωγλου
17:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΜΑΓΗ , ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Τεληγιαννίδου, Ανδρούτσος
14:45 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μισιρλόγλου
14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ,ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Ντούλια, Ντεράκη
19:30 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΤΣΑΓΚΑΤΖΗΣ , ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Γρούτα, Μπουρνάς
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ , ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος Γ., Τσακαλάκης
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ. , ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Ακριτίδης
11:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ , ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Δαγδηλέλη
19:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ , ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Τότσικα
19:30 ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ.
ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ , ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Κοέν
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Κάτσης, Μούστος
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΕΝΤ ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ , ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΜΠΑΙΟΣ , ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Αλεβιζάτος, Ζηδιανάκης
12:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ , ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Μούστος, Κάτσης
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ , ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Παληογιαννη, Κωστοπούλου
13:30 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΛΟΛΙ , ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Τερζίδης, Σκαλιστής
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΙΧΕΛΗ, ΜΑΡΤΙΝΟΣ
Γραμματεία: Κωστής, Κουρτελή
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΜΟΣΧΑΣ , ΔΑΝΔΑΡΑΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Κωστανάκη
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
9:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ , ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More