Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ T., ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Γιοβανούδα, Παπαδόπουλος Κ
21:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΤΣΑΝΤΑΛΗ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Αρτ., Ανδρούτσος, Καλογιαννίδης
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ, ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λάσπα, Καπνοπούλου, Αντωγλου
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ
Γραμματεία: Φωστηρίδου, Ηλιάσκος, Χατζέλης
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΜΑΓΗ
Γραμματεία: Κουκουτζέλης, Καραμπουρνιώτη Ν., Σακαλής
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Ανανιάδου, Τεληγιαννίδου
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ Δ.Α.Σ.Ω. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Διμπιτούζης, Μπεκιάρης
21:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, KOYΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τότσικα, Αστερνός, Μπουρνάς
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΠΡΑΤΤΟΣ, ΝΤΟΝΤΗΣ
Γραμματεία: Κωστής, Λεονταρά, Προεστού
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ,ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Κουρτελή, Κωστοπούλου, Κούλλιας
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν, Καραγεωργόπουλος
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ Γ., ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραγεωργόπουλος, Μπενάκη Ν., Μπενάκη Κ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΚΑΝΤΕΡΕΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Δήμας, Βουζούκου
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΔΕΛΛΑΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Λαζόγλου, Ευθυμίου Α
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΣ ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος, Κόντος, Μιχαηλίδου
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος Γ., Διαμαντοπούλου Α., Κολοκυθάς
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Σακάρογλου
21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΜΠΑΪΟΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Χρηστίδης, Πισκιούλης
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΣΤΕΡΕΣ ΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΤΖΕΚΑΚΗΣ Γ., ΜΙΧΕΛΗ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Τασιώνα, Κοκκινά
21:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Τζήκα, Γιουβαλίδου
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Κούρφαλη, Σκαλιστής, Κοέν
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Κωτσόβολος, Ακριτίδου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ , ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Μαρβάκη Ι
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ.ΜΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΦΙΛΛΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Μπέλλου Β., Παραδείση
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΠΙΠΛΙΟΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Δήμας, Κάτσης
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
20:30 ΑΞΙΟΥ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ~ Ε.Ο.Σ.
ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος, Μπάρμπας Ι
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Σαμαρα, Γούτη, Γρούτα
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Μούστος, Βουλώνη, Βουδούρης
Προκριματική φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
16:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ ΑΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ.ΑΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Τότσικα
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More