Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 16.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 16.02.2020)

📁 NEA 🕔16.Φεβρουάριος 2020
Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. (Κυριακή 16.02.2020)

Το πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. ΑΟΚ ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Ηλιάσκος, Γαλάνη Π
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ΚΑΡΜΠΑ ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Κάτσης, Σωτηριάδου
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Μούστος, Μπενάκη Κ., Μπενάκη Ν
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΣΚΡΙΝΟΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Δεμερτζίδου, Χαλκίδης
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Χατζέλης, Σακάρογλου, Μαρβάκη Ι
17:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Ανδρούτσος, Αντωγλου, Μπουρνάς
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
Γραμματεία: Βουδούρης, Αλεβιζάτος., Καραγεωργόπουλος
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Μούστος, Μπενάκη Κ
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κουρτελή, Νταμπάκης, Ντάγκας
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
12:00 Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΟΚ ΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κουκουβίνου
15:50 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΚΑ ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Τζήκα
21:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ~ ΧΑΝΘ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΦΙΛΛΙΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Σκαλιστής, Κοέν
20:00 Β.Α.Ο. Β.Α.Ο. ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ
ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μιχαηλίδου
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ
ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ. ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Παπαδόπουλος Κ
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ICBS 2009 ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κόνιαλη
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΛΟΛΙ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Τότσικα, Κοκκινά
15:15 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας Ι
13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χουϊδης, Γιουβαλίδου
13:30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ. ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος., Πισκιούλης
14:45 ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΟΙΜΤΖΟΓΛΟΥ
, Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Στεφανίδου
14:30 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ντεράκη, Ντούλια
18:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ. ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Αντωνιάδου
18:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδης, Σακαλής
11:45 25ο Δημ.Σχολείο ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΛΟΛΙ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τότσικα
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Ν., Μαρβάκη Σ
17:15 Μ.Ε.Ν.Τ. ΕΝΩΣΗ ΤΟΥΜΠΑΣ ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΙΧΕΛΗ ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Λάσπα
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Φωστηρίδου
13:30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΣΚΡΙΝΟΣ ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Τατσίδης, Κόντος
14:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΕΝΤ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Λεονταρά
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΛΑΜΠΡΕΛΗΣ ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Προεστού, Κωστοπούλου
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ΚΑΡΜΠΑ ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κουρτελη,Κωνσταντίνου
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΣΑΑΚ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Λεονταρά, Λαζόγλου
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη, Παραδείση
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ.Σ. ΦΙΛΛΙΟΣ ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ
Γραμματεία: Κοέν, Σκαλιστής
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ΜΟΣΧΑΣ ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Βουλώνη
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Κούλλιας, Παπαδόπουλος Μ
Β φάση ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ :
16:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ., Καραμπουρνιώτη Ν

Share this article with friends