Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
Β΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΓΡΑΙΚΟΣ, ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Παπαδόπουλος Κ., Καλπακίδου
21:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ Μ.Γ.Σ.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Δεμερτζίδου, Στεφανίδου
21:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΛΑΓΥΝΩΝ ΑΣΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Λάσπα, Ακριτίδης
21:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ~ Δ.Α.Σ.Ω.
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Καραμπουρνιώτη Ν., Κουκουτζέλης, Κολοκυθάς
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΚΟΣ Κ., ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ
Γραμματεία: Καπνοπούλου, Αντωγλου, Δαγδηλέλη
21:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ Α.Ο.Ε.Α.
ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ, ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β.
Γραμματεία: Μέρμιγκας, Χατζέλης, Διμπιτούζης Α
21:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΤΣΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Μιχαηλίδου, Κόντος
21:45 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση, Λεονταρά, Κοέν
21:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Προεστού, Μπέλλου Β., Τσιρακίδου
21:30 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΒΕΡΓΙΝΑ ΔΕΛΛΑΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π
Γραμματεία: Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α., Βασιλείου
21:30 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΡΑΤΤΟΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Κωστανάκη, Κούρφαλη, Κούλλιας
21:45 ΘΕΡΜΗΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Μπενάκη Ν., Λαζόγλου, Μπενάκη Κ
21:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΣΕΛΕΒΟΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Τότσικα, Δήμας, Κοκκινά
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ~ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΜΑΓΗ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Καλογιαννίδης, Ανδρούτσος Τζήκα
21:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κόνιαλη, Μανούσος, Σακάρογλου
21:45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ ΑΕ ~ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΤΖΕΚΑΚΗΣ, ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Διαμαντοπούλου Α., Διαμαντόπουλος Γ
21:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας Ι., Ιακωβίδου
19:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛ. ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ, ΚΑΣΟΥΜΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου, Ανανιάδου, Δεμερτζίδου
21:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ , ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κράντα, Μαρβάκη Σ Μαρβακης Κ.
21:45 25ο Δημ.Σχολείο ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΘΕΣ ΑΣ ~ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΓΚ. ΑΣ ΜΙΧΕΛΗ , KΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μουστος, Μπουρνάς , Λιούτσιας
21:30 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΚΕΝΤΑΥΡΟΙ ΑΚ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Αλεξανδρόπουλος,Κωνσταντίνου, Πισκιούλης
21:45 ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Τατσίδης, Ηλιάσκος, Φωστηρίδου
21:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΛΟΛΙ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Τσακαλάκης, Σακαλής , Γιοβανούδα
21:45 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΜΑΣ ΚΩΝΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Πασχαλίδου, Βουδούρης, Κάτσης
19:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ Ν. ΚΡΗΝΗ Α.Ε. ~ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ.
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δήμας, Κοκκινά, Τότσικα
21:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ. ΜΠΣ ΚΑΡΜΠΑ, ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Βουλώνη, Ράμπαντι
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΜΠΑΪΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Σαμαρά, Γρούτα
20:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ, ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου, Σκαλιστής, Τσολακίδης
21:30 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ~ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΧΑΤΖΗΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Νταμπάκης, Κουρτελή
21:45 Μ.Ε.Ν.Τ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΜΑΣ ~ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωστοπούλου, Τσολακίδης, Σκαλιστής
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More