Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreΤο πρόγραμμα αγώνων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Καραγεωργόπουλος, Βουδούρης
16:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΛΟΛΙ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Δήμας, Πασχαλίδου, Σωτηριάδου
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΜΑΓΗ, ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ
Γραμματεία: Αντωνιάδου, Ηλιάσκος, Ανανιάδου
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ~ ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Καπνοπούλου, Χαλκίδης
21:45 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΜΙΧΕΛΗΣ
Γραμματεία: Κοκκινά, Τσολακίδης, Αλεβιζάτος
21:00 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Κ., Χατζέλης, Καλπακίδου
20:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ. Α.Σ. ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ, ΜΠΑΖΑΚΑΣ
Γραμματεία: Δήμας, Ζηδιανάκης, Ευθυμίου Α.
20:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛ. ΑΜΠΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Τασιώνα, Προεστού, Κούλλιας
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Τσάκλη, Ράμπαντι, Βουδούρης
B φάση ΠΑΙΔΩΝ :
20:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωτσόβολος, Γιοβανούδα
18:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ~ ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΝΙΚΕΖΗΣ
Γραμματεία: Σωτηριάδου, Πασχαλίδου
15:30 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ~ ΧΑΝΘ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Αστερνός, Αλεξανδρόπουλος
14:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ~ ΠΑΟΚ ΑΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ
Γραμματεία: Ακριτίδου, Ακριτίδης
15:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Κόντος, Χρηστίδης
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ΜΟΣΧΑΣ, ΦΙΛΛΙΟΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης, Κουρτελή
18:00 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΔΩΝΗΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Κολοκυθάς
20:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΑΡΗΣ ΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΡΟΥΜΑΝΗΣ
Γραμματεία: Κάτσης, Μπενάκη Κ.
14:00 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΛΟΛΙ, ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ
Γραμματεία: Παραδείση, Σκαλιστής
20:00 ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ~ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΜΠΑΪΟΣ, ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ.
Γραμματεία: Κράντα, Καλογιαννίδης
13:00 ΔΡΥΜΟΥ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ Β., ΚΑΣΟΛΗΣ
Γραμματεία: Σαμαρά, Γρούτα
9:30 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ ΜΓΣ ~ Β.Α.Ο. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βουζούκου, Ράμπαντι
20:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ, ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Τζήκα, Σακάρογλου
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΙΝΑ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΜΠΑΖΑΚΑΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Βουλώνη, Ράμπαντι
Προκριματική φάση ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ :
9:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛ ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Μούστος
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΩΝ:
9:00 25 ΔΗΜ.ΣΧΟΛΕΙΟ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 2 ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Κοκκινά
10:00 ΦΟΙΝΙΚΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΣ ΚΑΛ. ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ΠΑΠΠΑΣ
Γραμματεία: Τότσικα
12:10 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 2 ~ Ν.ΒΟΤΣΗΣ 2 ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
9:00 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λεονταρά
10:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ~ ΑΣ ΑΡΗΣ 1 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κουρτελή
12:00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 1 ~ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας
15:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΙΑΣ 1 ~ Χ.Α.Ν.Θ 1 ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
12:45 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1 ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 1 ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής
10:30 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 1 ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Ι.
17:00 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τατσίδης
13:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Μπεκιάρης
14:30 I.C.B.S. ICBS 2009 ~ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Α.Σ. ΤΕΡΖΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης
12:45 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ~ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Σακάρογλου
14:00 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Άντωγλου
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α.Ο.Ε.Α. ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Πισκιούλης
16:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ 2 ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζηιωάννου
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
13:30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΠΑΟΚ 2 ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Λιούτσιας
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ~ ΑΠΟΛΛΩΝ 1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
12:00 ΕΠΑΝΩΜΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ~ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
Γραμματεία: Κοέν
12:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ~ ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Κωστής
10:15 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ~ ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Δήμας
18:45 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Στεφανίδου
20:00 ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπάρμπας
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ 1 ~ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζήκα
12:30 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ 1 ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόνιαλη
9:15 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 2 ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΜΠΑΔΗΣ
Γραμματεία: Μαρβάκη Σ.
9:00 Μ.Ε.Ν.Τ. ΜΕΝΤ 1 ~ ΗΡΑΚΛΗΣ 2 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δρακοπούλου
~
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΕΡΓΊΝΑ ~ ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΜΟ ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη
11:15 Χ.Α.Ν.Θ. Χ.Α.Ν.Θ 2 ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. 2 ΚΑΤΣΙΝΑΣ
Γραμματεία: Μπουρνάς
13:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΕΡΜΩΝ ~ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΑΚΑΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος
10:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος
13:00 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Κολοκυθάς
~
9:00 Α.Α.Μ.Θ. ΑΣ ΑΡΗΣ 2 ~ ΜΕΝΤ 2 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοέν
16:45 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Κωστοπούλου
14:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 3 ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Δαουλτζής
12:30 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΠΗΓΑΣΟΣ΄24 ~ Β.Α.Ο. ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τότσικα
11:00 ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ~ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
Γραμματεία: Βασιλείου
10:15 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 2 ~ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. 1 ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ.
17:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΠΑΟΚ 3 ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Νταμπάκης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ:
15:00 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ~ ΠΑΟΚ ΑΣ
Γραμματεία: Ντούλια
13.30 ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ~ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Μιχαηλίδου
15:30 ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ ΑΣ ~ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Άντωγλου
11:45 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κουρτελή
17:00 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ~ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ
Γραμματεία: Δαγδηλέλη
15:15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ~ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Χατζηιωάννου
17:00 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Κόντος
14:15 ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ~ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κωνσταντίνου
9:30 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ Ε.Ο.Σ. ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Γαλάνη
13:15 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ ~ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΜΕΝ ΜΗΤΚΟΣ
Γραμματεία: Τατσίδης
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:
19:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ
Γραμματεία: Ηλιάσκος
~
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ:
9:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ 2 ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Μπέλλου Β.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More