ΕΟΚ | Το πρόγραμμα του προπονητικού καμπ Παμπαίδων (18-26 Αυγ 2020)


ΕΟΚ | Το πρόγραμμα του προπονητικού καμπ Παμπαίδων (18-26 Αυγ 2020)


📁 NEA, ΕΟΚ 🕔30.Ιούλιος 2020

Η Μεσσήνη θα φιλοξενήσει το προπονητικό καμπ του κλιμακίου Παμπαίδων από τις 18 ως τις 26 Αυγούστου. Το πρόγραμμα του καμπ είναι το εξής:

ΤΡΙΤΗ 18/08/2020     
Δείπνο:    21:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 19/08/2020  
Πρωϊνό:     08:30
Προπόνηση:    10:00 – 12:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Γεύμα:     14:00
Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Δείπνο:    21:00

ΠΕΜΠΤΗ 20/08/2020
Πρωϊνό:     08:30
Προπόνηση:    10:00 – 12:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Γεύμα:     14:00
Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Δείπνο:    21:00

   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21/08/2020   
Πρωϊνό:     08:30
Επίσκεψη Αρχαία Μεσσήνη
Γεύμα:     14:00
Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Δείπνο:    21:00

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/08/2020
Πρωϊνό:     08:30
Γεύμα:     14:00
Φιλικός Αγώνας:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Δείπνο:    21:00

  ΚΥΡΙΑΚΗ 23/08/2020 
Πρωϊνό:     08:30
Προπόνηση:    10:00 – 12:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Γεύμα:     14:00
Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Δείπνο:    21:00

ΔΕΥΤΕΡΑ 24/08/2020      
Πρωϊνό:     08:30
Γεύμα:     14:00
Φιλικός Αγώνας:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Δείπνο:    21:00

    ΤΡΙΤΗ 25/08/2020  
Πρωϊνό:     08:30
Προπόνηση:    10:00 – 12:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Γεύμα:     14:00
Προπόνηση:    18:00 – 20:00            Κ.Δ.Γ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ
Δείπνο:    21:00

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/08/2020   
Πρωϊνό:     08:30

Yπενθυμίζουμε πως οι αθλητές που έχουν κληθεί είναι οι:

Νεοκλής Αβδάλας, Δημήτρης Ζερβός, Δημήτρης Αθανασόπουλος, Ιωάννης Αδάμης, Παναγιώτης Παπαζώτος, Ανδρέας Κουστένης (Τριπλή Κορώνα), Ιωάννης Μαραγκουδάκης (Περιστέρι), Βενιαμίν Απόσι, Απόστολος Νικολαϊδης (Ολυμπιακός), Ανδρέας Βογιατζής (Αστέρας Πλαγιαρίου), Φίλιππος Τσαχτσίρας (Καστοριά), Νίκος Σοϊλεμετζίδης (Ηρακλής Κοζάνης), Ελευθέριος Λιωτόπουλος (ΔΕΚΑ), Επαμεινώνδας Επαμεινώνδας (Ορφέας Ν. Σκοπού), Κωνσταντίνος Αθανασόπουλος (Απόλλων Π.), Αναστάσιος Ροζακέας (Φιλαθλητικός).

*Οι αθλητές που προέρχονται από ομάδες του Βορρά καλούνται να βρίσκονται μπροστά από τα γραφεία της ΕΚΑΣΘ στο Καυταντζόγλειο Στάδιο στη Θεσσαλονίκη την Τρίτη 18/8 και ώρα 09.00.

*Οι αθλητές που προέρχονται από ομάδες του Νότου καλούνται να βρίσκονται στα Γραφεία της ΕΟΚ (ΟΑΚΑ) στην Αθήνα την Τρίτη 18/8 και ώρα 16.00.

Share this article with friends

Similar Articles

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΦΗΒΩΝ αγωνιστικής περιόδου  2020/2021

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΕΦΗΒΩΝ αγωνιστικής περιόδου 2020/2021

 H ειδική βαθμολογία των πέντε τελευταίων ετών: ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ  ΕΦΗΒΩΝ 2015-2020 Α/Α ΟΜΑΔΑ 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 ΣΥΝΟΛΟ 1 Π.Α.Ο.Κ. ΑΣ 4,4400 4,5000 3,7857 3,8889 4,1667 20,7813 2 ΑΡΗΣ ΑΣ 3,7200 3,8333 4,4286 4,4444 2,7222 19,1485 3 Χ.Α.Ν.Θ. 2,7200 3,1667 1,7857 2,6111 3,7778 14,0613 4 ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΑΣ 2,0800 2,1111 3,3571 3,3333 2,0556 12,9371 5 ΔΕΚΑ 1,8600 2,5000 2,5000 2,2500 3,3889 12,4989 6 ΕΛΛ.ΑΚΑΔ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡ. 1,6400 2,2500 2,5000 2,0000 1,8333 10,2233 7 ΗΡΑΚΛΗΣ  ΓΣ 2,0000 1,3056 2,3571 2,1111 2,2222 9,9960 8 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΟ 1,8600 1,8333 2,5000 1,7778 1,9167 9,8878 9 ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 1,6900 2,4375 1,9286 1,7222 1,7222 9,5005 10 Α.Ο.Ε.A 1,0700 1,5000 2,2500 2,0000 2,2500 9,0700 11 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑ ΠΚ 2,0600 1,6389 1,5714 1,8056 1,7500 8,8259 12 ΑΠΣ

Read More