Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read MoreKYΡIAKH 11 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020
Β΄ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ
18:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Μ.ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΜΑΣ ~ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ
ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ, ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κυλούδης, Μαρβάκη Σ., Σακάρογλου
Γ1΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:00 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ~ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣ ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ, ΤΣΑΚΙΡΗΣ
Γραμματεία: Πατρωνής, Ακριτίδης, Χαλκίδης
21:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ~ ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ., ΧΑΤΖΗΣ
Γραμματεία: Γκοτζαμάνη, Βουζούκου, Μπενάκη Κ
19:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ~ ΙΠΠΟΤΕΣ ΧΑΡ.ΑΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘ., ΤΣΑΠΟΓΑ
Γραμματεία: Συκάς, Πασχαλίδου, Μούστος
15:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛ ~ ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡ.ΜΠΣ ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Γεωργιάδου, Καραγεωργόπουλος, Παπαδόπουλος Μ
Γ2΄ κατ. ΑΝΔΡΩΝ :
21:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ~ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Κελεκίδου, Παπαδόπουλος, Καλπακίδου
21:30 Χ.Α.Ν.Θ. ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ~ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣ ΡΟΥΜΑΝΗΣ, ΓΚΑΡΑΒΕΛΟΣ
Γραμματεία: Δημητριάδου, Λιούτσιας, Τσολακίδης
21:30 ΔΡΥΜΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣ. ΑΜΣ ~ ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 ΟΚΘ ΚΑΣΟΛΗΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Γούτη, Μυσιρλόγλου, Γρούτα
16:30 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ ΑΜΠΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Κατσαρούλιας, Ιακωβίδου, Λάσπα
20:00 ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ~ ΜΑΜΟΥΘ ΚΑΤΣΩΝΗΣ, ΛΟΛΙ
Γραμματεία: Τζιότζιου, Σκαλιστής, Ντάγκας
21:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ~ ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ, ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Γκίτσης, Κοκκινά, Μπέλλου Β
Προκριματική φάση ΠΑΙΔΩΝ :
19:30 Α.Α.Μ.Θ. ΑΡΗΣ ΑΣ ~ ΔΕΚΑ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ, ΚΩΝΗΣ
Γραμματεία: Ράμπαντι, Ευθυμίου Α
15:30 ΠΕΥΚΩΝ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ~ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔ. ΦΙΛΛΙΟΣ., ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ
Γραμματεία: Διαμαντόπουλος, Διαμαντοπούλου
19:30 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΑΡΕΤΣΟΥΣ ΑΟ ΚΑΛ. ~ Α.Ο.Ε.Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ, ΤΣΙΡΚΟΥ
Γραμματεία: Μπενάκη Κ., Μπενάκη ν
15:30 ΣΙΝΔΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Τόλιου, Τζήκα
17:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ~ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΣΜΠΡΙΝΗΣ
Γραμματεία: Γιοβανούδα, Σακαλής
17:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ΑΛΑΤΣΙΔΗΣ , ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ
Γραμματεία: Ανανιάδου, Αντωνιαδου
20:00 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ~ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΓΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Γ., ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ Χ
Γραμματεία: Καλπακίδου, Παπαδόπουλος Κ
12:00 ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ~ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΣΚΡΙΝΟΣ, ΒΑΡΣΑΜΗΣ
Γραμματεία: Χρηστίδης, Πισκιούλης
13:15 ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ~ ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΔΩΝΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Μανούσος, Μπάρμπας Ι
17:00 ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ ~ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΔΩΝΗΣ, ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Τζαγκατζή, Ηλιάσκος
13:30 ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ~ ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ
Γραμματεία: Ανανιάδης, Γρουτα
19:00 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ. (ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ) ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΜΑΓΗ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κόντος, Αστερνός
13:30 ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.Σ. ~ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ , ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Δεμερτζίδου, Καλογιαννίδης
17:30 ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΚΑΝΑΡΗΣ Α.Π.Σ. ~ Β.Α.Ο. ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ, ΒΛΑΣΤΟΣ
Γραμματεία: Βερώνη, Κουρτελή
16:15 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ~ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ.
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Τσιρακίδου, Κωνσταντίνου
15:00 ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΑΕΣ ~ ΑΤΛΑΣ ΑΟΚ ΚΑΣΟΥΜΗΣ, ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ
Γραμματεία: Ιακωβίδου, Λάσπα
16:00 ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ~ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ
ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ, ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Αντωγλου, Κολοκυθάς
14:00 ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ~ ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ.
ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ
Γραμματεία: Δαουλτζής, Μαρβακη Σ.
15:30 ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ~ ΜΕΝΤ ΜΙΧΕΛΗ, ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ
Γραμματεία: Βουλώνη, Κωστανάκη
14:00 ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ Α.Σ. ~ ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ
ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ, ΜΠΑΡΜΠΑΣ
Γραμματεία: Βερώνη, Μαρινάκη
16:30 ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΑΣ ~ ΒΙΚΤΩΡ ΑΜΣ
ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΜΠΕΚΙΑΡΗ
Γραμματεία: Κωστής, Κούλλιας
17:00 ΜΙΚΡΑΣ 2 ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΚΘ ~ ΜΑΡΑΘΩΝ Α.Μ.Σ. ΝΤΟΝΤΗΣ, ΚΑΡΜΠΑ
Γραμματεία: Μούστος, Πασχαλίδου
13:00 ΜΙΚΡΑΣ 1 ΒΕΛΛΕΡΕΦΟΝΤΗΣ ΑΣ ~ ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΣΤΟΥΜΠΟΣ, ΦΩΚΑ
Γραμματεία: Παπαδόπουλος Μ., Καραγεωργόπουλος
12:30 ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧ. ~ ΑΕ ΦΟΙΝΙΚΑ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Κοέν, Λαζόγλου
13:00 Ν.ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ~ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΚΑΡΑΒΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΥ
Γραμματεία: Τότσικα, Παραδείση
15:00 ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΓΑΣ ~ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ, ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
Γραμματεία: Τσολακίδης, Λιούτσιας
15:30 ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ ~ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ ΜΟΣΧΑΣ, ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
Γραμματεία: Λαζόγλου, Κοέν
15:00 ΘΕΡΜΗΣ ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜ.Α.Π.Ο. ~ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 Α.Σ. ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ, ΟΥΖΟΥΝΗΣ
Γραμματεία: Παραδείση, Τότσικα
Μετάβαση σε ΝΕΑ βελτιστοποιημένη μορφή και εμφάνιση για όλες τις διαστάσεις των οθονών, του website της Ε.ΚΑ.Σ.Θ.
Read More