ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2021 «ΑΓΙΣ ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ», 27 και 28 Δεκ 2021 στη Μίκρα (ΓΕΝ. 2008)

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2021 «ΑΓΙΣ ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ», 27 και 28 Δεκ 2021 στη Μίκρα (ΓΕΝ. 2008)

📁 NEA, ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ 🕔15.Δεκέμβριος 2021

Από την ΕΚΑΣΘ – ΕΟΚ καλούνται τα σωματεία νά στείλουν τους παρακάτω αθλητές γεν. 2008 που θα συμμετέχουν στο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙAΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ 2021 «ΑΓΙΣ ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΣ», 27 και 28/12 στα γήπεδα Μίκρα 1 καί 2.

Ώρα προσέλευσης 27/12 είναι 08,45.

Κατά την προσέλευση των αθλητών θα πρέπει να έχουν μαζί τους πιστοποιητικό εμβολιασμού ή νόσησης ή PCR 72 ωρών ή RAPID TEST 48 ωρών ή SELF TEST παρουσία του ιατρού.

1) ΚΑΣΙΑΝΟΣ ΣΤΈΛΙΟΣ ΑΡΗΣ
2) ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΎΡΟΣ ΑΡΗΣ
3) ΓΚΛΑΒΑΚΗΣ ΦΙΛΟΠΟΊΜΗΝ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
4) ΑΡΑΜΠΑΤΖΉΣ ΑΛΚΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
5) ΚΕΧΑΓΙΆΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΑΡΗΣ
6) ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΧΑΡΗΣ ΑΡΗΣ
7) ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
8) ΝΤΑΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΗΣ
9) ΠΕΝΤΖΟΣ ΠΈΤΡΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
10) ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΎΡΟΣ ΔΈΚΑ
11) ΣΑΜΟΝΤΟΥΡΟΒ ΆΓΓΕΛΟΣ ΔΕΚΑ
12) ΚΟΛΕΔΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΔΕΚΑ
13) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΟΚ
14) ΧΑΡΤΩΝΑΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΗΡΑΚΛΉΣ
15) ΒΕΝΕΤΊΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΌΣ
16) ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
17) ΓΕΡΟΔΉΜΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΧΑΝΘ
18) ΜΠΙΚΙΑΣ ΦΊΛΙΠΠΟΣ ΑΣΤΈΡΑΣ ΠΛΑΓ.
19) ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
20) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΉΛ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓ.
21) ΔΕΛΛΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΜΑΧΗΤΈΣ ΠΕΥΚ.
22) ΖΑΧΟΣ ΘΑΝΟΣ Ν. ΡΥΣΙΟ
23) ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
24) ΓΑΛΑΤΟΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΜΑΧΗΤΈΣ ΠΕΥΚ.
25) ΣΙΩΠΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΌΣ
26) ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣ.
27) ΔΟΓΡΑΜΑΤΖΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣ.
28) ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
29) ΟΡΕΣΤΙΔΗΣ ΣΤΑΎΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛ.
30) ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ
31) ΡΩΠΑΊΤΗΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΒΕΡΓΊΝΑ
32) ΜΟΜΤΣΟΣ ΞΕΝΟΦΏΝ ΠΑΟΚ
33) ΞΥΡΑΦΑΚΗΣ ΣΤΑΎΡΟΣ ΔΗΜΌΚΡΙΤΟΣ
34) ΔΟΝΑΚΗΣ ΘΕΜΗΣ ΑΡΗΣ
35) ΓΙΟΦΤΣΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΟΚ
36) ΦΑΣΟΎΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΕΝΤ
37) ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΡΕΤΣΟΎ
38) ΧΡΥΣΙΔΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ ΕΛ.ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ.
39) ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΌΣ
40) ΜΑΡΊΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΟΚ
41) ΑΥΛΩΝΊΤΗΣ ΚΏΣΤΑΣ ΕΛ.ΑΚΑΔ.ΚΑΛΑΘ.
42) ΣΑΚΕΛΛΑΡΊΟΥ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΦΙΛ.
43) ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΕΠΑΝ.
44) ΤΖΙΝΑΣ ΚΏΣΤΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΈΛΗΣ ΕΠΑΝ.
45) ΚΑΨΑΛΗΣ ΚΏΣΤΑΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ
46) ΤΣΕΡΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΕΤΟΙ
47) ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΣΤΈΡΑΣ ΠΛΑΓ.
48) ΜΑΝΤΑΣ ΣΤΈΛΙΟΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙΆΤΗΣ
49) ΚΙΝΑΜΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΧΗΤΈΣ ΠΕΥΚ.
50) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
51) ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ ΠΑΟΚ
52) ΠΕΝΝΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΈΚΑ
53) ΚΟΝΤΕΑΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ ΜΕΝΤ
54) ΜΠΑΤΖΩΝΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ ΔΈΚΑ
55) ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
56) ΒΟΥΛΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
57) ΓΑΡΔΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
58) ΣΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
59) ΤΖΑΜΑΝΤΖΑΣ ΘΑΝΟΣ ΑΡΗΣ
60) ΔΕΛΕΤΖΕΣ ΚΩΣΤΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓ.
61) ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ν.ΡΥΣΙΟ
62) ΧΑΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.

Share this article with friends

Similar Articles

Η κλήρωση της Γ1΄ΑΝΔΡΩΝ ( ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ, θέσεις 1-2-3)

Η κλήρωση της Γ1΄ΑΝΔΡΩΝ ( ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ, θέσεις 1-2-3)

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ: 1η Αγωνιστική:  ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΚ-ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΝ.ΠΟΛ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ-ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΑΠΣ         Γ1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΡΑΖ ΘΕΣΕΙΣ 1-3 (ΥΠΕΡ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ) 1 η Αγωνιστική ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΡΕΠΟ

Read More