Posts From Dimitris

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (17/2/2019) της Α Γυναικών Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων,

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Κυριακής (17/2/2019) της Α Γυναικών Γ1, Γ2 Ανδρών, Παίδων,

Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (16/02/19) Γ2, Εφήβων, Κορασίδων, Παμπαίδων

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων του Σαββάτου (16/02/19) Γ2, Εφήβων, Κορασίδων, Παμπαίδων

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)

Read More
Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 19ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Β΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (10-11-12-13/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής-Δευτέρας-Τρίτης-Τετάρτη (10-11-12-13/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (17/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Δευτέρας (18/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (19/02/2019)📆 Διαιτητές

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (15/02/2019) της  Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Παρασκευής (15/02/2019) της Β,Γ1, Γ2 Ανδρών

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ»

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2006 τo Σάββατο (16/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2006 τo Σάββατο (16/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται τo Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019 στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’ και ώρα 08:45 για προπόνηση οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2006 . (περισσότερα…)

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2005 την Τετάρτη (20/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2005 την Τετάρτη (20/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται τo Τετάρτη 20 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 17:00 στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’ για προπόνηση οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2005. (περισσότερα…)

Read More
Προπόνηση γεννημένων 2004 την Κυριακή (17/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Προπόνηση γεννημένων 2004 την Κυριακή (17/02/2019). Ποιοι αθλητές έχουν κληθεί

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται τo Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019 στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’ και ώρα 9:00 για προπόνηση οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 . (περισσότερα…)

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (16/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (16/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ:Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (16/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί   

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (13/02/19) της Α΄Γυναικών  Γ2, ΝΕΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τετάρτης (13/02/19) της Α΄Γυναικών Γ2, ΝΕΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)

Read More
Α Γυναικών | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α Γυναικών | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α Γυναικών | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More
Τα ΖΕΥΓΑΡΙΑ των Κληρώσεων Β’,& Προημιτελικής φάσης Εφήβων, Ββ’ φάσης Παίδων, Γ’ φάσης Κορασίδων.

Τα ΖΕΥΓΑΡΙΑ των Κληρώσεων Β’,& Προημιτελικής φάσης Εφήβων, Ββ’ φάσης Παίδων, Γ’ φάσης Κορασίδων.

ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΗΣ Β΄ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ: ΕΦΗΒΩΝ: Οι πρώτοι αγώνες θα γίνουν στην έδρα των ομάδων από τους ομίλους 3ος 6 ος . 1η Αγωνιστική: 23/02/19  Ν1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ~ Ν. ΒΟΤΣΗΣ ΑΠΣ Ν2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ.ΑΜΣ ~ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν3.

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (15/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (15/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (15/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
Κληρώσεις Β’,& Προημιτελικής φάσης Εφήβων, Ββ’ φάσης Παίδων, Γ’ φάσης Κορασίδων (την Τετάρτη 13/02/2019)

Κληρώσεις Β’,& Προημιτελικής φάσης Εφήβων, Ββ’ φάσης Παίδων, Γ’ φάσης Κορασίδων (την Τετάρτη 13/02/2019)

Καλούνται οι εκπρόσωποι των παρακάτω ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ, όπως προσέλθουν στα γραφεία της Ένωσης την Τετάρτη 13/02/2019 και ώρα 17:30 για τις κληρώσεις Β, Προημιτελικής φάσης Εφήβων, Ββ φάσης Παίδων, Γ φάση Κορασίδων (περισσότερα…)

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (12/02/19), ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Τρίτης (12/02/19), ΝΕΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)

Read More
Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (14/02/2019). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (14/02/2019). Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (07/02/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί

Read More
ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ γενημμένων το 2007 (Σάββατο 16-02-2019)

ΚΑΛΕΣΜΑ ΑΘΛΗΤΩΝ γενημμένων το 2007 (Σάββατο 16-02-2019)

Από την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται οι παρακάτω ομάδες, να στείλουν τους καλύτερους τους αθλητές τους γεννημένους το 2007, το Σάββατο 16 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 10:00 στο κλειστό γυμναστήριο Μίκρας Β’. (περισσότερα…)

Read More
Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (11/02/2019) της Α, Γ1, Γ2

Τα αποτελέσματα όλων των αγώνων της Δευτέρας (11/02/2019) της Α, Γ1, Γ2

«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)

Read More
Α Ανδρών | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α Ανδρών | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Α Ανδρών | Αποτελέσματα 18ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική

Read More