Α Ανδρών | Αποτελέσματα 14ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική
Α Ανδρών | Αποτελέσματα 14ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική
Read MoreΑ Ανδρών | Αποτελέσματα 14ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική
Read MoreΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2006 (5 ΗΜΕΡΑ) Το Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019 στο κλειστό γήπεδο Μίκρας Β διεξήχθησαν οι αγώνες της 5ης αγωνιστικής του Τουρνουά Διαμερισμάτων αθλητών γεννημένων το 2006 με τα εξής αποτελέσματα: ΑΝΑΤΟΛΗ - ΚΕΝΤΡΟ 50 –
Read MoreΤα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)
Read MoreΠαίδων 1ος Ομιλος (περισσότερα…)
Read MoreΚορασίδων 1ος όμιλος (περισσότερα…)
Read More«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» Εφήβων 1ος όμιλος (περισσότερα…)
Read More«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)
Read More«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ»
Read MoreΒ΄Ανδρών 2ος όμιλος | Αποτελέσματα 14ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική
Read MoreΒ΄Ανδρών 1ος όμιλος | Αποτελέσματα 14ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (13/01/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Δευτέρας (14/01/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (15/01/2019)📆 Διαιτητές
Read MoreΑπό την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου 2019 & ώρα 15:45 στο ΚΑΥΤΑΝΤΖΟΓΛΕΙΟ οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 για να αναχωρήσουν για τον Λαγκαδά για τον αγώνα ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ (περισσότερα…)
Read MoreΑπό την Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλούνται την Δευτέρα 14 Ιανουαρίου 2019 & ώρα 20:00 στο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ ΜΕΛΑΘΡΟ οι παρακάτω αθλητές γεννημένοι το 2004 για τον αγώνα ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. – ΑΣ ΑΡΗΣ (περισσότερα…)
Read MoreΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλεί τις παρακάτω αθλήτριες τη Κυριακή 13/01/2019 στο γήπεδο Μίκρας Β και ώρα 09:30 για την προπόνηση της μικτής κοριτσιών.H προπόνηση θα γίνει υπό την επίβλεψη της coach Ελένης Καφαντάρη και Χρήστου Γκογκάκη η παρουσία όλων κρίνεται
Read MoreΤο Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019 στο γήπεδο Μικρας Β΄ θα γίνη η 5η αγωνιστική του Τουρνουά Διαμερισμάτων της Ε.ΚΑ.Σ.Θ. για αθλητές γεννημένους το 2006 με το εξής πρόγραμμα. (περισσότερα…)
Read MoreΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ οι προγραμματισμένοι αγώνες της Ε.ΚΑ.Σ.Θ., Τεταρτή 09/01/19 λόγω κακοκαιρίας και επικινδυνότητας μετακίνησης.
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (11/01/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreΝεανίδων | Αποτελέσματα 13ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική
Read More«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (10/01/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreΑ Ανδρών | Αποτελέσματα 13ης αγωνιστικής – Βαθμολογία – Επόμενη αγωνιστική
Read More«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (06/09/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Δευτέρας (07/09/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (08/09/2019)📆 Διαιτητές
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (05/01/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreΗ 5η αγωνιστική του τουρνουά διαμερισμάτων 2006 θα γίνει το Σάββατο 12 Ιανουαρίου 2019. Τα ονόματα των αθλητών που θα συμμετέχουν θα ανακοινωθούν την ΠΕΜΠΤΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2019.
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (4/1/2019)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (29/12/2018)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Παρασκευής (28/12/2018)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ 2006 (4 ΗΜΕΡΑ) Το Σάββατο 22 Δεκεμβρίου 2018 στο κλειστό γήπεδο Μίκρας Β διεξήχθησαν οι αγώνες της 4ης αγωνιστικής του Τουρνουά Διαμερισμάτων αθλητών γεννημένων το 2006 με τα εξής αποτελέσματα: ΑΝΑΤΟΛΗ - ΒΟΡΡΑΣ 38 –
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Πέμπτης (27/12/2018)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΟΥ - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑΣΘ 81 – 60 Δεκάλεπτα: 28-19, 53-29, 73-45, 81-60 Διαιτητές: Μπαζάκας – Καραγιαννίδης Αστέρας Ιπποδρομίου (Παλαμουτίδου-Νικολαϊδης): Βαλαβάνη2, Σιφναιου 10, Καραμπερίδου 8, Δελιγκα 6, Καραχρήστου 4, Γκιωργκη 11, Κουγιουμτζόγλου, Ντολοπούλου, Παπαδοπούλου Δ. 24, Σταματακη 16. Μικτή
Read MoreΤα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)
Read More«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ» (περισσότερα…)
Read More«Τα αποτελέσματα επικαιροποιούνται και οριστικοποιούνται ΜΕΤΑ την την έλευση των Φύλλων Αγώνων στην ΕΝΩΣΗ»
Read MoreΓια πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (23/12/2018)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreTο Πρόγραμμα αγώνων 28-29/12/2018 θα αναρτηθεί την Πέμπτη 27 Δεκεμβρίου 2018. Για πλήρη προβολή του προγράμματος ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (22/12/2018)📆 Διαιτητές και κριτές που έχουν ορισθεί
Read MoreΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. καλεί τις παρακάτω αθλήτριες την Κυριακή 23/12/2018 και ώρα 08:45 π.μ. στο γήπεδο της Μίκρας Β για τον αγώνα της Μικτής Ε.ΚΑ.Σ.Θ. με τον ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔ. (περισσότερα…)
Read MoreΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ - ΜΙΚΤΗ Ε.ΚΑ.Σ.Θ. 53- 85 Δεκάλεπτα: 8-22, 22-40, 31-62, 53-85 Διαιτητές : Λαμπρέλης - Μιχέλη ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ (Μανωλόπουλος-Μιτζαρίδης) Βλαχόπουλος 7, Γκίγκης 4, Κωνσταντινίδης Ε. 7, Ιωάννου 13, Ζήσιος, Παναγιωτίδης, Ζήσιος 2, Γεωργόπουλος 4, Σουκέρας,
Read More