Α' ΓΥΡΟΣ |
1η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 77-83 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ |
29/09/17 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 71-77 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
29/09/17 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 58-52 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ |
29/09/17 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 74-53 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
29/09/17 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 60-37 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ |
29/09/17 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 64-37 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
02/10/17 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 62-60 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
2η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/17 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 58-52 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
06/10/17 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 73-54 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
06/10/17 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 62-63 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
06/10/17 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 63-81 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
06/10/17 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 51-55 | ΤΣΑΛΚΙΤΖΗΣ ΑΡΙΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
06/10/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 46-67 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
06/10/17 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 77-72 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
3η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 68-74 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
13/10/17 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 46-72 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
13/10/17 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Α.Ο.Ε.Α. | 77-43 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ |
13/10/17 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 75-57 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
13/10/17 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 71-39 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ |
13/10/17 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 83-58 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
13/10/17 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 70-72 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
4η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/10/17 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 66-63 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
20/10/17 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 57-64 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
20/10/17 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 53-60 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
20/10/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 42-87 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
20/10/17 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 59-70 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ |
20/10/17 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 83-71 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
20/10/17 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 64-58 | ΤΣΟΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
5η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-Α.Ο.Ε.Α. | 83-49 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
03/11/17 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 54-72 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
03/11/17 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 62-49 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
03/11/17 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 82-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
03/11/17 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 71-65 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
03/11/17 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 71-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
03/11/17 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 67-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
6η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/11/17 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 50-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
10/11/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 62-65 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
10/11/17 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 52-70 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
10/11/17 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 64-63 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
10/11/17 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 58-53 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
10/11/17 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 68-61 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
10/11/17 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 50-60 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
7η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/12/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 58-70 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
22/12/17 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 54-52 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ |
22/12/17 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 70-65 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
22/12/17 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 79-70 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
22/12/17 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 79-62 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
22/12/17 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 62-69 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ |
22/12/17 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -Α.Ο.Ε.Α. | 69-55 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
8η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/17 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 68-74 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
24/11/17 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 67-54 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
24/11/17 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 84-74 | ΤΖΙΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ |
24/11/17 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 75-56 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ |
24/11/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 41-77 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ |
24/11/17 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 63-74 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
24/11/17 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 47-69 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
9η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 58-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
01/12/17 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 51-63 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
01/12/17 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 70-64 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
01/12/17 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Α.Ο.Ε.Α. | 85-62 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
01/12/17 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 54-52 | ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
01/12/17 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 67-55 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
05/12/17 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 70-57 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
10η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/17 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 80-48 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
08/12/17 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 76-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
08/12/17 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 68-61 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
07/12/17 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 64-78 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
11/12/17 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 66-57 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
08/12/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 69-61 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
08/12/17 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-Α.Ο.Ε.Α. | 66-38 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
11η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/17 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 60-72 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
15/12/17 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 59-64 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ |
15/12/17 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 81-66 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΔΗΜΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗΣ |
15/12/17 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 58-63 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ |
15/12/17 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 49-48 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
15/12/17 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 59-65 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΟΥΣΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
15/12/17 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 48-59 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
12η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 78-60 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
12/01/18 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 72-65 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
12/01/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 74-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
12/01/18 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 68-51 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
23/01/18 | 21:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 74-57 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
12/01/18 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 65-62 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
12/01/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 62-73 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
13η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 76-60 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
19/01/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 82-78 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
19/01/18 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 66-71 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
19/01/18 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 52-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
19/01/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 52-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
19/01/18 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 67-73 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | KOZDROWSKA |
19/01/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 82-88 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
Β' ΓΥΡΟΣ |
1η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 61-97 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ |
26/01/18 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 52-61 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ |
26/01/18 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 53-72 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
26/01/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 61-68 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ |
26/01/18 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 57-68 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
26/01/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 75-59 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
26/01/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 39-67 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
2η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 72-53 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
02/02/18 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 72-66 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑ |
02/02/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 84-56 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
02/02/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-Α.Ο.Ε.Α. | 74-49 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
02/02/18 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 65-61 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
02/02/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 81-73 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
02/02/18 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 69-76 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
3η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/18 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 62-57 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
16/02/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 78-60 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
09/02/18 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 48-55 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
09/02/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 61-55 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ |
09/02/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 50-76 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ |
09/02/18 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 51-72 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ |
09/02/18 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 74-77 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
4η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/18 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 78-82 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
23/02/18 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-Α.Ο.Ε.Α. | 67-64 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
23/02/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 63-56 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ |
23/02/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 100-52 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ |
23/02/18 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 62-65 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
23/02/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 79-80 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
23/02/18 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 54-63 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
5η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/03/18 | 21:40 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 77-75 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
02/03/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 71-53 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΙΛΙΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓ |
02/03/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 54-98 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
02/03/18 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 60-69 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
02/03/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 70-66 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
02/03/18 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 53-77 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
02/03/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 78-66 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
6η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/03/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 86-76 | ΚΑΡΚΑΛΕΤΣΗΣ ΓΕΩ | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ |
09/03/18 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 97-55 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ |
09/03/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 79-54 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
09/03/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 81-78 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
09/03/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 57-70 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
09/03/18 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-Α.Ο.Ε.Α. | 68-70 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
09/03/18 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 71-68 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
7η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/03/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 47-114 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
16/03/18 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 61-52 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
16/03/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 64-66 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ |
16/03/18 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 62-60 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ |
16/03/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 72-65 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
16/03/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 64-52 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
16/03/18 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 64-66 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ |
8η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 73-62 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘ |
23/03/18 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 58-66 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
23/03/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 71-59 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ |
23/03/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 57-67 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
23/03/18 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 93-53 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
23/03/18 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 58-71 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΟΥΤΣΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑ |
23/03/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 63-57 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
9η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 82-59 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
30/03/18 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 84-39 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ |
30/03/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 58-50 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ |
30/03/18 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 71-70 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ | ΚΑΤΣΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡ |
30/03/18 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 76-33 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο |
30/03/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 64-87 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
30/03/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 65-82 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
10η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 65-76 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
16/04/18 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 43-73 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
13/04/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 63-76 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ |
13/04/18 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 64-74 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
13/04/18 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 74-80 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
13/04/18 | 20:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 86-46 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
13/04/18 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 45-72 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
11η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 69-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
20/04/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 80-40 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
20/04/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 78-81 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
20/04/18 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 68-63 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΜΙΧΑ |
20/04/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 84-68 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ | ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗ |
20/04/18 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 62-65 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
20/04/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 71-86 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
12η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/04/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 61-74 | ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
27/04/18 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 79-96 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
27/04/18 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 47-61 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
27/04/18 | 20:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ -ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 55-60 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
27/04/18 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ | 72-74 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
27/04/18 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ | 61-66 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
09/05/18 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ | 120-60 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
13η Αγωνιστική |
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/05/18 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΡΙΩΝ ΣΤΑΥΡ. | 63-60 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
04/05/18 | 21:15 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΜΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 60-115 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΗΡΤΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝ |
04/05/18 | 21:30 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 91-49 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΜΙΜΗΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗ |
04/05/18 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΚΕΩΝ | 86-54 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΧΑΤΖΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙ |
04/05/18 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 69-66 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ |
04/05/18 | 21:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΔΟΞΑ ΑΣΣ. ΠΑΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 75-76 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
04/05/18 | 20:30 | ΑΔΕΝΔΡΟΥ | ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΑΔΕΝ. ΑΜΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 57-49 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |