| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
20 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/09/18 19:45 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
43 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/09/18 19:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/09/18 19:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
69 - 78 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/09/18 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
71 - 54 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 23/09/18 14:00 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
46 - 66 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 21/09/18 21:00 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
30 - 63 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/09/18 15:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
66 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 28/09/18 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
47 - 59 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 01/10/18 21:30 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
70 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 30/09/18 15:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
58 - 38 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 30/09/18 20:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
47 - 39 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 30/09/18 18:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
49 - 39 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 28/09/18 19:45 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
75 - 37 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/10/18 21:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
49 - 53 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/10/18 19:45 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
62 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 07/10/18 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
45 - 59 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 07/10/18 19:30 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
46 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 07/10/18 15:00 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
56 - 60 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/10/18 14:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
50 - 43 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 05/10/18 21:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
47 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/10/18 21:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
57 - 45 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/10/18 15:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
57 - 59 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 14/10/18 20:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
55 - 52 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/10/18 18:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
59 - 60 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/10/18 19:45 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
67 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/10/18 15:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
65 - 51 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 12/10/18 21:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
38 - 59 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/10/18 21:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
49 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/10/18 19:45 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
34 - 41 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/10/18 19:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
49 - 56 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/10/18 19:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
72 - 44 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/10/18 15:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
64 - 54 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/10/18 14:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
62 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/10/18 21:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
58 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 19/10/18 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
60 - 49 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 28/11/18 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
52 - 39 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 02/11/18 19:45 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
49 - 56 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/11/18 15:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
42 - 57 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 02/11/18 21:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
61 - 54 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/11/18 14:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
53 - 75 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 04/11/18 20:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 04/11/18 15:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
32 - 62 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09/11/18 19:45 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
46 - 43 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 11/11/18 19:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
56 - 39 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 11/11/18 19:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
63 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 11/11/18 15:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
44 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/11/18 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
48 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/11/18 21:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
51 - 40 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 12/11/18 20:30 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
46 - 34 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/11/18 15:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
36 - 46 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 16/11/18 21:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
57 - 55 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18/11/18 14:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
71 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 18/11/18 15:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
52 - 59 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 16/11/18 19:45 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
61 - 47 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 18/11/18 16:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
46 - 53 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 18/11/18 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
41 - 49 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 23/11/18 19:45 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
53 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 25/11/18 19:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
51 - 75 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 25/11/18 19:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
65 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 26/11/18 21:00 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
77 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/11/18 21:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
68 - 51 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 26/11/18 20:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
62 - 47 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 04/12/18 21:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
57 - 53 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 02/12/18 14:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
73 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 02/12/18 15:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
63 - 60 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 02/12/18 19:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
53 - 67 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 30/11/18 21:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
44 - 46 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 02/12/18 15:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
30 - 55 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 30/11/18 19:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
69 - 66 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 31/03/19 20:00 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
57 - 67 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 07/12/18 19:45 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
64 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/12/18 19:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
55 - 59 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/12/18 21:00 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
48 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 07/12/18 21:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
59 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/12/18 20:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
65 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 09/12/18 15:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
62 - 67 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 09/12/18 20:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
70 - 54 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 16/12/18 19:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
66 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 16/12/18 19:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
58 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 16/12/18 15:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
67 - 57 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/12/18 14:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
39 - 47 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 14/12/18 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
44 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/12/18 15:00 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
40 - 55 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 14/12/18 19:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
36 - 54 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 21/12/18 19:45 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
58 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/01/19 21:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
59 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/12/18 21:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
52 - 89 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 07/01/19 20:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
64 - 75 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 23/12/18 15:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
67 - 50 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 23/12/18 20:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
61 - 53 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 08/03/19 21:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
65 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/01/19 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
48 - 40 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 11/01/19 21:30 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
60 - 56 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/01/19 20:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
51 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 13/01/19 15:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
67 - 58 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 13/01/19 20:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
51 - 39 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/03/19 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
59 - 38 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 11/01/19 19:45 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
48 - 66 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/01/19 19:45 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
50 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 20/01/19 19:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
44 - 48 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/01/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
76 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 20/01/19 18:00 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
49 - 54 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/01/19 14:00 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
57 - 53 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 18/01/19 21:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
56 - 58 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/01/19 15:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
45 - 61 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 28/01/19 20:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 50 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 27/01/19 15:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
75 - 66 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 27/01/19 20:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
62 - 55 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/01/19 18:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
53 - 60 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 25/01/19 19:45 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
38 - 41 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/01/19 15:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
74 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 25/01/19 21:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
58 - 66 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/02/19 19:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
58 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/02/19 19:30 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
57 - 66 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 03/02/19 19:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
62 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/02/19 15:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
66 - 47 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/02/19 14:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
49 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/02/19 21:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
55 - 38 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 01/02/19 21:30 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
85 - 67 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 10/02/19 20:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
59 - 56 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/02/19 18:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
70 - 58 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/02/19 19:45 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
48 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/02/19 15:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
62 - 53 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 08/02/19 21:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
61 - 55 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 11/02/19 20:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
59 - 53 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 10/02/19 15:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
38 - 52 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/02/19 19:45 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
70 - 51 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/02/19 19:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
62 - 69 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 10/03/19 19:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
89 - 62 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/02/19 15:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
45 - 72 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 18/02/19 21:00 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
68 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 15/02/19 21:30 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
50 - 46 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/02/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
47 - 52 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/02/19 19:45 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
54 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/02/19 15:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
57 - 54 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 22/02/19 21:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
66 - 54 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 24/02/19 14:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
76 - 82 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 24/02/19 15:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
60 - 65 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 24/02/19 18:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
74 - 67 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 24/02/19 20:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
52 - 47 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 01/03/19 19:45 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
71 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/03/19 19:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
50 - 62 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 03/03/19 19:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
50 - 62 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/03/19 21:00 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
76 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 01/03/19 21:30 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
45 - 50 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 04/03/19 20:30 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
79 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 03/03/19 15:00 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
51 - 47 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 15/03/19 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
64 - 76 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17/03/19 16:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
69 - 48 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 17/03/19 15:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
71 - 67 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 17/03/19 20:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
38 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/03/19 15:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
68 - 67 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/03/19 19:45 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
76 - 65 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 17/03/19 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
56 - 66 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/03/19 19:45 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
55 - 65 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 31/03/19 19:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
64 - 54 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 01/04/19 21:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
66 - 47 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 29/03/19 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
41 - 34 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 01/04/19 21:30 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 31/03/19 15:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
55 - 61 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 31/03/19 20:00 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
69 - 47 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 07/04/19 15:00 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
70 - 89 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 07/04/19 19:30 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
74 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 07/04/19 18:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
51 - 56 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 07/04/19 14:00 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
60 - 47 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 05/04/19 21:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
54 - 76 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 07/04/19 15:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
58 - 76 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/04/19 19:45 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ |
57 - 79 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/04/19 19:45 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
50 - 57 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 15/04/19 21:00 |
ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ | |
| ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ |
57 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 12/04/19 21:30 |
ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ | |
| ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν |
49 - 78 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/04/19 20:30 |
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
70 - 49 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 14/04/19 15:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ | |
| Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο |
57 - 63 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 14/04/19 20:00 |
ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ | |
| ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ |
59 - 62 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 14/04/19 18:00 |
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ | |
| ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. ΑΣ ΑΛΛΙΓ |
76 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/04/19 19:30 |
ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ ΟΡΦΕΑ | |
| ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.Π.Σ. ΘΡΙΑΜ |
66 - 70 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/04/19 19:45 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΖΕΥΣ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 21/04/19 19:30 |
ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. ΛΕΟΝΤ | |
| ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ ΝΕΣΤΩ |
79 - 73 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 21/04/19 15:00 |
ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΑΕΣ Ν | |
| ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ ΒΟΣΠΟ |
72 - 61 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 21/04/19 14:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ ΠΥΡΣΟ |
53 - 51 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 19/04/19 21:00 |
Π.Α.Ο.Δ. Π.Α.Ο | |
| ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. ΚΑΜΙΝ |
63 - 71 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 21/04/19 15:00 |
ΕΟΝΘ ΕΟΝΘ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/09/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 20-0 | ||
23/09/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 43-46 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
23/09/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 0-20 | ||
23/09/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 69-78 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
23/09/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-Π.Α.Ο.Δ. | 71-54 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
21/09/18 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΕΟΝΘ | 46-66 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
23/09/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 30-63 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/09/18 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 66-50 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΓΕΚΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
01/10/18 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 47-59 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
30/09/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 70-52 | ||
30/09/18 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 58-38 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
30/09/18 | 18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 47-39 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
28/09/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 49-39 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
01/10/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 75-37 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/10/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 49-53 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
07/10/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 62-59 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
07/10/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-Π.Α.Ο.Δ. | 45-59 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
07/10/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΕΟΝΘ | 46-53 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
07/10/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 56-60 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
05/10/18 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 50-43 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
08/10/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 47-71 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/10/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 57-45 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
14/10/18 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 57-59 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
14/10/18 | 18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 55-52 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
12/10/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 59-60 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΓΕΚΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
14/10/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 67-56 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
12/10/18 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 65-51 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
15/10/18 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 38-59 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/10/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-Π.Α.Ο.Δ. | 49-56 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
21/10/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΕΟΝΘ | 34-41 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
21/10/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 49-56 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
21/10/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 72-44 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
21/10/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 64-54 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
22/10/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 62-55 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
19/10/18 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 58-48 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/11/18 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 60-49 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ |
02/11/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 52-39 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
04/11/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 49-56 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ |
02/11/18 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 42-57 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
04/11/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 61-54 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
04/11/18 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 53-75 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
04/11/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 61-50 | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/11/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 32-62 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
11/11/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 46-43 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
11/11/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 56-39 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
11/11/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 63-65 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
12/11/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 44-61 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
09/11/18 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΕΟΝΘ | 48-46 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
12/11/18 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-Π.Α.Ο.Δ. | 51-40 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/11/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 46-34 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
16/11/18 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 36-46 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
18/11/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 57-55 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
18/11/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 71-48 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
16/11/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 52-59 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
18/11/18 | 16:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΟΝΘ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 61-47 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
18/11/18 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 46-53 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 41-49 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
25/11/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 53-54 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
25/11/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 51-75 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
26/11/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-Π.Α.Ο.Δ. | 65-54 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
23/11/18 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 77-64 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
26/11/18 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 68-51 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
04/12/18 | 21:45 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΕΟΝΘ | 62-47 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/12/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 57-53 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
02/12/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 73-64 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
02/12/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 63-60 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
30/11/18 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 53-67 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
02/12/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 44-46 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
30/11/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 30-55 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
31/03/19 | 20:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-Π.Α.Ο.Δ. | 69-66 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΧΡΗΣΤ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 57-67 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
09/12/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 64-51 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
10/12/18 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΕΟΝΘ | 55-59 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
07/12/18 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 48-57 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
10/12/18 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 59-67 | ||
09/12/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 65-54 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
09/12/18 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 62-67 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/12/18 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 70-54 | ||
16/12/18 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 66-60 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
16/12/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 58-64 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
16/12/18 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 67-57 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
14/12/18 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 39-47 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
16/12/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-Π.Α.Ο.Δ. | 44-76 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
14/12/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΕΟΝΘ | 40-55 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/12/18 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 36-54 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
07/01/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 58-54 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
21/12/18 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 59-68 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
07/01/19 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 52-89 | ||
23/12/18 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 64-75 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
23/12/18 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 67-50 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
08/03/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 61-53 | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/01/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 65-50 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
11/01/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 48-40 | ΑΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
14/01/19 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 60-56 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
13/01/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 51-55 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
13/01/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 67-58 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
22/03/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 51-39 | ||
11/01/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 59-38 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/01/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 48-66 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
20/01/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 50-51 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
20/01/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 44-48 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
20/01/19 | 18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-Π.Α.Ο.Δ. | 76-50 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
20/01/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΕΟΝΘ | 49-54 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
18/01/19 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 57-53 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
20/01/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 56-58 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/01/19 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 45-61 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
27/01/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 61-50 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
27/01/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 75-66 | ||
27/01/19 | 18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 62-55 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
25/01/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 53-60 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
27/01/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 38-41 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
25/01/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 74-54 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 58-66 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
03/02/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-Π.Α.Ο.Δ. | 58-64 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
03/02/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΕΟΝΘ | 57-66 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
03/02/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 62-68 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
03/02/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 66-47 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
04/02/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 49-55 | ||
01/02/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 55-38 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/02/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 85-67 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
10/02/19 | 18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 59-56 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
08/02/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 70-58 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
10/02/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 48-55 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
08/02/19 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 62-53 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
11/02/19 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 61-55 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
10/02/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 59-53 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΕΟΝΘ | 38-52 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
17/02/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 70-51 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
10/03/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 62-69 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
17/02/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 89-62 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
18/02/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 45-72 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
15/02/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-Π.Α.Ο.Δ. | 68-55 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
18/02/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 50-46 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/02/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 47-52 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
24/02/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 54-65 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
22/02/19 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 57-54 | ||
24/02/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 66-54 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
24/02/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 76-82 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
24/02/19 | 18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 60-65 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
24/02/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 74-67 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/03/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 52-47 | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
03/03/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 71-52 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
03/03/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 50-62 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
04/03/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 50-62 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
01/03/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 76-67 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
04/03/19 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΕΟΝΘ | 45-50 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
03/03/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-Π.Α.Ο.Δ. | 79-68 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/03/19 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 51-47 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
17/03/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 64-76 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
17/03/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 69-48 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
17/03/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 71-67 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
17/03/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 38-68 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
15/03/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 68-67 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
17/03/19 | 18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 76-65 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 56-66 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
31/03/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 55-65 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
01/04/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 64-54 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
29/03/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 66-47 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
01/04/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 41-34 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
31/03/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 20-0 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
31/03/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΕΟΝΘ | 55-61 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/04/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 69-47 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΝΙΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
07/04/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 70-89 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
07/04/19 | 18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 74-67 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
07/04/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 51-56 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
05/04/19 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 60-47 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
07/04/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 54-76 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
05/04/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-Π.Α.Ο.Δ. | 58-76 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ | 57-79 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
15/04/19 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α | 50-57 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
12/04/19 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ.-ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ | 57-55 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
15/04/19 | 20:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI-ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ | 49-78 | ||
14/04/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ | 70-49 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
14/04/19 | 20:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | Π.Α.Ο.Δ.-ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ. | 57-63 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
14/04/19 | 18:00 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΕΟΝΘ-ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α. | 59-62 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/04/19 | 19:30 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΑΛΛΙΓΑΤΟΡΕΣ ΚΑΛ. Α-ΟΡΦΕΑΣ ΠΛΑΓ. ΑΠΣ | 76-60 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
18/04/19 | 19:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡ. Α.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 66-70 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
21/04/19 | 19:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ Α.Σ.Κ. | 0-20 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
21/04/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΝΕΣΤΩΡ ΑΜΣ-ΑΕΣ ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/NI | 79-73 | ||
21/04/19 | 14:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΓΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 72-61 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
19/04/19 | 21:00 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ-Π.Α.Ο.Δ. | 53-51 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
21/04/19 | 15:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΚΑΜΙΝΙΚΙΑ Α.Σ.-ΕΟΝΘ | 63-71 | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ | ΚΟΥΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ Δ |