| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
50 - 56 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 22/09/18 19:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
34 - 43 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/09/18 16:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
65 - 71 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/09/18 16:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/09/18 18:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
29 - 88 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 22/09/18 16:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
61 - 32 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/09/18 14:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
62 - 65 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 29/09/18 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
71 - 23 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 29/09/18 16:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/09/18 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
75 - 47 |
ΔΡΥΜΟΥ 29/09/18 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
63 - 47 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 06/10/18 19:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
44 - 56 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 25/10/18 21:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
38 - 84 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/10/18 16:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/10/18 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
58 - 44 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/10/18 15:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
62 - 36 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 13/10/18 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
86 - 35 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/10/18 19:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
69 - 47 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 13/10/18 16:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/10/18 15:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
62 - 64 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/10/18 16:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
58 - 78 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 20/10/18 19:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
57 - 29 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/10/18 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/10/18 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
65 - 62 |
ΔΡΥΜΟΥ 20/10/18 15:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
39 - 59 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 20/10/18 14:45 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
54 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 03/11/18 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 03/11/18 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
37 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 03/11/18 16:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
96 - 59 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 03/11/18 19:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
69 - 46 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 03/11/18 16:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 10/11/18 19:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
70 - 53 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10/11/18 16:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
41 - 51 |
ΔΡΥΜΟΥ 10/11/18 15:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
52 - 45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 10/11/18 14:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
76 - 85 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/11/18 16:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
30 - 62 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 17/02/19 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
37 - 41 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17/11/18 16:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 05/01/19 15:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 16/02/19 16:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
80 - 48 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17/11/18 19:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
31 - 42 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 24/11/18 19:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
46 - 68 |
ΔΡΥΜΟΥ 25/11/18 15:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
82 - 16 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 24/11/18 14:45 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 24/11/18 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
89 - 24 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24/11/18 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
58 - 49 |
ΔΡΥΜΟΥ 01/12/18 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
63 - 45 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/12/18 14:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
79 - 48 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/12/18 16:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 01/12/18 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
84 - 35 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 01/12/18 19:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
53 - 59 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 08/12/18 19:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
65 - 68 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/12/18 16:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
22 - 101 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/12/18 16:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 08/12/18 15:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
50 - 23 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 08/12/18 16:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
63 - 76 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/12/18 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
66 - 43 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/12/18 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
76 - 19 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/01/19 17:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 15/12/18 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
52 - 50 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 15/12/18 14:45 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
54 - 77 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 22/12/18 19:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
38 - 73 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 22/12/18 16:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
37 - 60 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/12/18 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 22/12/18 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
68 - 59 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/12/18 14:45 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
74 - 52 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/01/19 19:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
50 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 12/01/19 16:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12/01/19 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
44 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/01/19 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
57 - 46 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/01/19 16:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
42 - 37 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 19/01/19 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/01/19 18:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
59 - 26 |
ΔΡΥΜΟΥ 19/01/19 15:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
33 - 88 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 19/01/19 14:45 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
41 - 60 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/01/19 16:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 26/01/19 15:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
42 - 53 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 26/01/19 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
45 - 35 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 26/01/19 16:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
47 - 54 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 26/01/19 16:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
77 - 62 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26/01/19 19:30 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ |
60 - 34 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 02/02/19 19:00 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
76 - 39 |
ΔΡΥΜΟΥ 02/02/19 15:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 02/02/19 14:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ |
73 - 89 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/02/19 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
44 - 66 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 02/02/19 16:00 |
Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
28 - 34 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 09/02/19 16:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ Α.Μ.Σ. ΚΕΡΑΥ | |
| Α.Ο.Ε.Α. Α.Ο.Ε |
76 - 20 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/02/19 19:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
39 - 61 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 09/02/19 16:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΑΣΒΕΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 09/02/19 15:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
37 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 09/02/19 16:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/09/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 50-56 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΠΑΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟ |
22/09/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 34-43 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
22/09/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 65-71 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
22/09/18 | 18:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
22/09/18 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Α.Ο.Ε.Α. | 29-88 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/18 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 61-32 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
29/09/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 62-65 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
29/09/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 71-23 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
29/09/18 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/09/18 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 75-47 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/10/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 63-47 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
25/10/18 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 44-56 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
06/10/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Α.Ο.Ε.Α. | 38-84 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
06/10/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
06/10/18 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 58-44 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 62-36 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
13/10/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 86-35 | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ | ΠΑΜΠΟΥΚΟΓΛΟΥ ΙΩ |
13/10/18 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 69-47 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
13/10/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
13/10/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 62-64 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/10/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-Α.Ο.Ε.Α. | 58-78 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
20/10/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 57-29 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡ |
20/10/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/10/18 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 65-62 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
20/10/18 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 39-59 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/18 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 54-64 | ΜΟΣΧΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
03/11/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
03/11/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 37-57 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
03/11/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 96-59 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ |
03/11/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 69-46 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/11/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10/11/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 70-53 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
10/11/18 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 41-51 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
10/11/18 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 52-45 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
10/11/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 76-85 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/02/19 | 16:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 30-62 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
17/11/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 37-41 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
05/01/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
16/02/19 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 20-0 | ||
17/11/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 80-48 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 31-42 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
25/11/18 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 46-68 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
24/11/18 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 82-16 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
24/11/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
24/11/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 89-24 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/18 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 58-49 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
29/12/18 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 63-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
01/12/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 79-48 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
01/12/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
01/12/18 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 84-35 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/12/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 53-59 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
08/12/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 65-68 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
08/12/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 22-101 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
08/12/18 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-Α.Ο.Ε.Α. | 0-0 | ||
08/12/18 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 50-23 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 63-76 | ||
15/12/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 66-43 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
13/01/19 | 17:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 76-19 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑ |
15/12/18 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/12/18 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 52-50 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/12/18 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 54-77 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
22/12/18 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -Α.Ο.Ε.Α. | 38-73 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
22/12/18 | 16:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 37-60 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
22/12/18 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
22/12/18 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 68-59 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/19 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 74-52 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
12/01/19 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 50-49 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
12/01/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
12/01/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 44-55 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
12/01/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 57-46 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/01/19 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 42-37 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | |
19/01/19 | 18:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
19/01/19 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 59-26 | ||
19/01/19 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-Α.Ο.Ε.Α. | 33-88 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
19/01/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 41-60 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 0-0 | ||
26/01/19 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 42-53 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
26/01/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 45-35 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
26/01/19 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 47-54 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗ |
26/01/19 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 77-62 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/02/19 | 19:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 60-34 | ||
02/02/19 | 15:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 76-39 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
02/02/19 | 14:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
02/02/19 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 73-89 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
02/02/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-Α.Ο.Ε.Α. | 44-66 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/19 | 16:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΠΑΥΛΟ | 28-34 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
09/02/19 | 19:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | Α.Ο.Ε.Α.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 76-20 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
09/02/19 | 16:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ | 39-61 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/02/19 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΚΑΜΠΗ ΓΣ | 0-0 | ||
09/02/19 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 37-50 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |