| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 02/10/18 21:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
27 - 69 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 02/10/18 21:45 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
54 - 48 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 02/10/18 21:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
40 - 64 |
Α.Α.Μ.Θ. 09/10/18 21:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
24 - 69 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 09/10/18 21:15 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 09/10/18 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
73 - 62 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 16/10/18 20:45 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
94 - 41 |
Π.Α.Ο.Κ. 18/10/18 21:15 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 16/10/18 21:30 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
51 - 29 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 23/10/18 21:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
54 - 77 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/12/18 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. 23/10/18 00:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
54 - 37 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 30/10/18 21:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
40 - 54 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 30/10/18 21:45 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
50 - 87 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 30/10/18 20:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
37 - 76 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 06/11/18 21:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
70 - 24 |
Π.Α.Ο.Κ. 06/11/18 18:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 06/11/18 20:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
60 - 61 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/11/18 21:15 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
48 - 69 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 23/11/18 21:30 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
31 - 67 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/11/18 21:45 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
57 - 55 |
Α.Α.Μ.Θ. 13/11/18 21:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
42 - 62 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 20/11/18 20:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/11/18 21:45 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
96 - 46 |
Π.Α.Ο.Κ. 20/11/18 00:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
81 - 22 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 27/11/18 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 27/11/18 21:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
62 - 66 |
Α.Α.Μ.Θ. 27/11/18 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 04/12/18 21:30 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
96 - 28 |
Α.Α.Μ.Θ. 04/12/18 21:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
60 - 61 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 04/12/18 21:15 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
60 - 36 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 11/12/18 21:30 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
95 - 46 |
Π.Α.Ο.Κ. 11/12/18 00:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/12/18 21:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
52 - 77 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/12/18 21:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
42 - 80 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 18/12/18 21:30 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 18/12/18 21:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
30 - 59 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 08/01/19 21:45 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
74 - 62 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 08/01/19 20:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 08/01/19 21:30 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
0 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
49 - 75 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/01/19 21:15 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
58 - 37 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 15/01/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
74 - 35 |
Π.Α.Ο.Κ. 15/01/19 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
94 - 36 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 22/01/19 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 20 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/01/19 21:45 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 22/01/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
44 - 64 |
Α.Α.Μ.Θ. 22/01/19 21:00 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
92 - 60 |
Π.Α.Ο.Κ. 29/01/19 00:00 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
89 - 34 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 29/01/19 20:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
61 - 70 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 29/01/19 21:30 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ |
80 - 49 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 05/02/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 05/02/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ |
41 - 73 |
Α.Α.Μ.Θ. 05/02/19 21:00 |
ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
22 - 76 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 12/02/19 21:45 |
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ ΠΑΝΑΘ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 12/02/19 21:15 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
66 - 56 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 12/02/19 20:00 |
ΑΡΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ | |
| ΠΑΟΚ ΑΣ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/10/18 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
02/10/18 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 27-69 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
02/10/18 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΜΕΝΤ | 54-48 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/18 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 40-64 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||||
09/10/18 | 21:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 24-69 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
09/10/18 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
16/10/18 | 20:45 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΜΕΝΤ | 73-62 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
18/10/18 | 21:15 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 94-41 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
16/10/18 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||||
23/10/18 | 21:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 51-29 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
11/12/18 | 21:45 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 54-77 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
23/10/18 | 00:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/18 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΜΕΝΤ | 54-37 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
30/10/18 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 40-54 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
30/10/18 | 20:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΟΚ ΑΣ | 50-87 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/18 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 37-76 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
06/11/18 | 18:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 70-24 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
06/11/18 | 20:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
06/11/18 | 21:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 60-61 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/18 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 48-69 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
13/11/18 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 31-67 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
13/11/18 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 57-55 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/18 | 20:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 42-62 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
20/11/18 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
20/11/18 | 00:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 96-46 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/18 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 81-22 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
27/11/18 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||
27/11/18 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 62-66 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/18 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||
04/12/18 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 96-28 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||||
04/12/18 | 21:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 60-61 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/18 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΡΗΣ ΑΣ | 60-36 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
11/12/18 | 00:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΜΕΝΤ | 95-46 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
11/12/18 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||||
18/12/18 | 21:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 52-77 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
18/12/18 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΟΚ ΑΣ | 42-80 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
18/12/18 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
08/01/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ | 30-59 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
08/01/19 | 20:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 74-62 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
08/01/19 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-0 | ||
Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/19 | 21:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 49-75 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
15/01/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 58-37 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
15/01/19 | 20:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 74-35 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΡΗΣ ΑΣ | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 94-36 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
22/01/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 0-20 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΣΤ |
22/01/19 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 0-0 | ||
22/01/19 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΜΕΝΤ | 44-64 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/19 | 00:00 | Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 92-60 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
29/01/19 | 20:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 89-34 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||||
29/01/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΑΡΗΣ ΑΣ | 61-70 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/19 | 21:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α | 80-49 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
05/02/19 | 21:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΡΕΠΟ 3-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
05/02/19 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ ΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΣ | 41-73 | ΔΑΜΙΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/19 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕΣ | 22-76 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
12/02/19 | 21:15 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
12/02/19 | 20:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡ. Α-ΑΡΗΣ ΑΣ | 66-56 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
Π.Α.Ο.Κ. | ΠΑΟΚ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 |