| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
86 - 59 |
Β.Α.Ο. 01/10/18 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
80 - 28 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 02/10/18 20:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
64 - 35 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 03/10/18 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
78 - 73 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/10/18 20:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
47 - 64 |
Π.Α.Ο.Κ. 09/10/18 20:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
61 - 59 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/10/18 21:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
99 - 42 |
Β.Α.Ο. 16/10/18 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
74 - 75 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 16/10/18 20:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
59 - 49 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 17/10/18 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
51 - 73 |
Π.Α.Ο.Κ. 22/10/18 21:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
57 - 66 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/10/18 20:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
72 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/11/18 17:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
79 - 62 |
Β.Α.Ο. 29/10/18 21:45 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
74 - 73 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 31/10/18 21:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
70 - 57 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 30/10/18 20:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
0 - 0 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
67 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/11/18 20:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
40 - 59 |
Π.Α.Ο.Κ. 17/01/19 20:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
53 - 88 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 23/10/18 21:45 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
63 - 52 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 14/11/18 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
50 - 70 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 13/11/18 20:30 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
79 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 13/11/18 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
76 - 64 |
Β.Α.Ο. 19/11/18 21:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
62 - 53 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/11/18 20:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
78 - 51 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 21/11/18 21:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
50 - 56 |
Π.Α.Ο.Κ. 19/11/18 20:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
82 - 57 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 28/11/18 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
71 - 59 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/11/18 20:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
43 - 107 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/11/18 21:45 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
56 - 87 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 04/12/18 20:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
32 - 61 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 04/12/18 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
60 - 66 |
Π.Α.Ο.Κ. 19/02/19 20:15 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
53 - 65 |
Β.Α.Ο. 10/12/18 21:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
70 - 42 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/12/18 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
65 - 51 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 12/12/18 21:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
53 - 103 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/12/18 21:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
85 - 53 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 19/12/18 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
75 - 78 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/12/18 20:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
68 - 48 |
Β.Α.Ο. 07/01/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
55 - 56 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/01/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
69 - 82 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 20/01/19 16:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
Π.Α.Ο.Κ. |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
75 - 63 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 16/01/19 21:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
76 - 70 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 27/02/19 19:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
39 - 91 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/01/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
81 - 61 |
Β.Α.Ο. 22/01/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
65 - 105 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/01/19 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
94 - 38 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/01/19 15:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
54 - 59 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/01/19 21:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
83 - 64 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/01/19 21:30 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
51 - 80 |
Π.Α.Ο.Κ. 29/01/19 20:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ |
68 - 64 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/02/19 21:30 |
Β.Α.Ο. Β.Α.Ο | |
| ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ |
59 - 62 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 23/02/19 20:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 05/02/19 |
ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
47 - 68 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 05/02/19 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ | |
| Β.Α.Ο. Β.Α.Ο |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΡΙΣΤ |
41 - 61 |
Π.Α.Ο.Κ. 12/02/19 20:30 |
ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. ΠΟΣΕΙ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔ |
70 - 74 |
ΜΙΚΡΑΣ 1 19/02/19 18:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ ΓΑΛΑΖ |
110 - 39 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 13/02/19 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
01/10/18 | 21:30 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 86-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||||
02/10/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 80-28 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
03/10/18 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 64-35 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
10/10/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-Β.Α.Ο. | 78-73 | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
09/10/18 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 47-64 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
10/10/18 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 61-59 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 0-0 | ||||
16/10/18 | 21:45 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 99-42 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||||
16/10/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 74-75 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
17/10/18 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 59-49 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
22/10/18 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-Β.Α.Ο. | 51-73 | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑ |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
23/10/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΜΕΝΤ | 57-66 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
11/11/18 | 17:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 72-57 | ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 0-0 | ||||
29/10/18 | 21:45 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 79-62 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||||
31/10/18 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 74-73 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΣΙΑΜΑΝΤΟΥΡΑΣ ΠΑ |
30/10/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 70-57 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
06/11/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-Β.Α.Ο. | 67-62 | ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ Β | ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΤ | 0-0 | ||||
17/01/19 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 40-59 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
23/10/18 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 53-88 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||||
Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
14/11/18 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 63-52 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
13/11/18 | 20:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 50-70 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
13/11/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 79-62 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
19/11/18 | 21:30 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΜΕΝΤ | 76-64 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
20/11/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 62-53 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
21/11/18 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 78-51 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
19/11/18 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 50-56 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΤΕΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-Β.Α.Ο. | 0-0 | ||||
28/11/18 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 82-57 | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
27/11/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 71-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΟΠΟΥΛ |
27/11/18 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 43-107 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
04/12/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-Β.Α.Ο. | 56-87 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
04/12/18 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 32-61 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
19/02/19 | 20:15 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 60-66 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 0-0 | ||||
10/12/18 | 21:30 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 53-65 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||||
11/12/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 70-42 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
12/12/18 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΜΕΝΤ | 65-51 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΟΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
18/12/18 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-Β.Α.Ο. | 53-103 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
19/12/18 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 85-53 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΟΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
18/12/18 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΜΕΝΤ | 75-78 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||||
07/01/19 | 21:30 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 68-48 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 0-0 | ||||
10/01/19 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 55-56 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
20/01/19 | 16:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 69-82 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
16/01/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-Β.Α.Ο. | 75-63 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΑΝΤΩΝΕΛΟΥ ΡΕΓΓΙ |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
27/02/19 | 19:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΜΕΝΤ | 76-70 | ||
15/01/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 39-91 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 0-0 | ||||
22/01/19 | 21:30 | Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 81-61 | ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΔΙΟΝΥΣ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
22/01/19 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 65-105 | ||
22/01/19 | 15:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 94-38 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Β.Α.Ο. | 0-0 | ||||
29/01/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΜΕΝΤ | 54-59 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ |
30/01/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 83-64 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
29/01/19 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 51-80 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
06/02/19 | 21:30 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΜΕΝΤ-Β.Α.Ο. | 68-64 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
23/02/19 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ.-ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ | 59-62 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
05/02/19 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ | 0-0 | |||
05/02/19 | 21:30 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ | 47-68 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Β.Α.Ο. | Β.Α.Ο.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
12/02/19 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΛΕ-ΜΕΝΤ | 41-61 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜ. | 0-0 | ||||
19/02/19 | 18:00 | ΜΙΚΡΑΣ 1 | ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 70-74 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
13/02/19 | 21:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΓΑΛΑΖΙΟΙ ΚΟΘ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 110-39 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |