| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 02/03/19 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 02/03/19 17:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 02/03/19 17:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/03/19 15:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 16/03/19 17:30 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/03/19 11:45 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 16/03/19 15:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 16/03/19 19:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 23/03/19 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 24/03/19 17:15 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 23/03/19 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23/03/19 17:15 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30/03/19 11:45 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 30/03/19 15:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/03/19 15:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 30/03/19 17:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/04/19 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/04/19 17:15 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 06/04/19 18:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 06/04/19 19:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/04/19 15:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 13/04/19 17:15 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 13/04/19 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/04/19 11:45 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 20/04/19 20:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/04/19 17:15 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20/04/19 19:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/04/19 17:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
ΔΕΚΑ -Α- 04/05/19 18:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/05/19 17:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/05/19 15:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 04/05/19 15:00 |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 11/05/19 20:00 |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11/05/19 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 11/05/19 17:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/05/19 11:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ |
ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. ΠΡΩΤΕ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ 2 ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΘΛΕΤ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/03/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
02/03/19 | 17:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
02/03/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||
02/03/19 | 15:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
16/03/19 | 17:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||
16/03/19 | 11:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
16/03/19 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||
16/03/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
24/03/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||
23/03/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
23/03/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/03/19 | 11:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||
30/03/19 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||
30/03/19 | 15:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
30/03/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
07/04/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
06/04/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||
06/04/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/04/19 | 15:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||
13/04/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||
13/04/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
13/04/19 | 11:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/04/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||
21/04/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||
20/04/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||||
20/04/19 | 17:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/05/19 | 18:00 | ΔΕΚΑ -Α- | ΔΕΚΑ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||
05/05/19 | 17:15 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
04/05/19 | 15:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
04/05/19 | 15:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/05/19 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||
11/05/19 | 19:00 | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
11/05/19 | 17:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||
11/05/19 | 11:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΔΕΚΑ | 0-0 | ||||
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1-ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ. | 0-0 | ||||
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΟΣ 2 | 0-0 | ||||
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||||
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 0-0 | ||||
ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ ΕΚ 1 | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ 2-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. | 0-0 |