| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
42 - 66 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/09/19 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
52 - 45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/09/19 17:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
64 - 63 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27/09/19 21:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
64 - 71 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 30/09/19 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
100 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/09/19 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
60 - 48 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 30/09/19 21:30 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
50 - 43 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30/09/19 21:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
53 - 49 |
ΑΞΙΟΥ 04/10/19 20:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
85 - 34 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/10/19 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
62 - 51 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/10/19 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
68 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/10/19 21:00 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
77 - 54 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 07/11/19 21:15 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
46 - 58 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/10/19 21:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
61 - 52 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 07/10/19 21:45 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
40 - 62 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/10/19 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
61 - 45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/10/19 17:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
44 - 51 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11/10/19 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
58 - 33 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 14/10/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
76 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/10/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
69 - 42 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 14/10/19 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
58 - 68 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14/10/19 21:45 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
61 - 47 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/10/19 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
29 - 36 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/10/19 21:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
57 - 45 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/10/19 21:15 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
40 - 50 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/10/19 21:30 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
56 - 71 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 21/10/19 21:45 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
61 - 56 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21/10/19 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
55 - 42 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/10/19 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
49 - 79 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/11/19 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
51 - 32 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/11/19 17:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
53 - 36 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 01/11/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
48 - 62 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 04/11/19 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
60 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/11/19 21:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
60 - 49 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 04/11/19 21:45 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
72 - 77 |
ΑΞΙΟΥ 01/11/19 20:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
55 - 47 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 11/11/19 21:15 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
47 - 66 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/11/19 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
61 - 48 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11/11/19 21:45 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
64 - 57 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 11/11/19 21:30 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
52 - 58 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/11/19 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
71 - 51 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09/11/19 21:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
69 - 73 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10/11/19 21:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
64 - 50 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/11/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
68 - 57 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/11/19 17:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
35 - 73 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15/11/19 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
101 - 79 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 18/11/19 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
65 - 57 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/11/19 21:45 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
52 - 45 |
ΑΞΙΟΥ 15/11/19 20:30 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
70 - 45 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/11/19 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
71 - 68 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 25/11/19 21:45 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
49 - 48 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 25/11/19 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
47 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/11/19 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
41 - 62 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 25/11/19 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
53 - 50 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/11/19 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
49 - 68 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 25/11/19 21:15 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
68 - 62 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/11/19 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
69 - 74 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/12/19 21:45 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
55 - 56 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 30/11/19 17:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
55 - 63 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29/11/19 21:00 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
66 - 55 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 02/12/19 21:45 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
78 - 64 |
ΑΞΙΟΥ 29/11/19 20:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
86 - 48 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/11/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
89 - 43 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/12/19 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
63 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/12/19 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
57 - 49 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 09/12/19 21:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
32 - 65 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27/12/19 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
61 - 64 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09/12/19 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
56 - 62 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 09/12/19 21:45 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
58 - 76 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/12/19 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
65 - 63 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 09/12/19 21:15 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
53 - 52 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/12/19 21:30 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
63 - 53 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/12/19 17:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
56 - 49 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/12/19 21:45 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
84 - 61 |
ΑΞΙΟΥ 13/12/19 20:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
67 - 71 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/12/19 21:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
78 - 46 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/12/19 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
44 - 45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/12/19 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
57 - 71 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20/12/19 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
45 - 71 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/12/19 17:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
65 - 66 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 23/12/19 21:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
51 - 49 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/12/19 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
70 - 73 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 23/12/19 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
78 - 68 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23/12/19 21:45 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
68 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/12/19 21:30 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
52 - 62 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/01/20 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
76 - 52 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/01/20 21:45 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
70 - 52 |
ΑΞΙΟΥ 10/01/20 20:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
31 - 53 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/01/20 21:30 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
72 - 65 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/01/20 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
72 - 61 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/01/20 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
43 - 61 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13/01/20 21:15 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
78 - 44 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 20/01/20 21:45 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
69 - 43 |
ΑΞΙΟΥ 17/01/20 20:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
60 - 44 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/01/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
53 - 47 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/01/20 21:00 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
56 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/01/20 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
36 - 61 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/01/20 21:15 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
53 - 62 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/01/20 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
52 - 64 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/01/20 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
66 - 59 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/01/20 17:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
41 - 70 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24/01/20 21:00 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
38 - 37 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 27/01/20 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
56 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 25/01/20 21:30 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
56 - 40 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 27/01/20 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
74 - 56 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/01/20 21:45 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
50 - 44 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/02/20 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
72 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 02/02/20 21:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
86 - 40 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/02/20 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
42 - 47 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 03/02/20 21:15 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
49 - 53 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/02/20 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
60 - 56 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 03/02/20 21:45 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
43 - 56 |
ΑΞΙΟΥ 31/01/20 20:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
46 - 59 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/02/20 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
53 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/02/20 17:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
57 - 36 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 07/02/20 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
70 - 64 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 10/02/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
59 - 63 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/02/20 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
62 - 47 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/02/20 21:45 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
54 - 64 |
ΑΞΙΟΥ 07/02/20 20:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
57 - 58 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/02/20 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
56 - 48 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 17/02/20 21:15 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
57 - 38 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/02/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
56 - 60 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 17/02/20 21:45 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
48 - 57 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 17/02/20 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
72 - 69 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/02/20 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
74 - 61 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/02/20 21:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
48 - 36 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/02/20 21:30 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
62 - 44 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/02/20 17:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
60 - 62 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 21/02/20 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
70 - 53 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 24/02/20 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
70 - 73 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 24/02/20 21:45 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
72 - 46 |
ΑΞΙΟΥ 21/02/20 20:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
68 - 44 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/02/20 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
46 - 55 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/03/20 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
55 - 62 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 09/03/20 21:45 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
36 - 37 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09/03/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
69 - 78 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/03/20 21:30 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
82 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/03/20 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
56 - 59 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 09/03/20 21:15 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
64 - 69 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/03/20 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/03/20 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/03/20 17:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13/03/20 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 16/03/20 21:45 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 13/03/20 20:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/03/20 21:30 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/03/20 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 23/03/20 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/03/20 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
0 - 0 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 23/03/20 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/03/20 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23/03/20 21:45 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/03/20 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 23/03/20 21:15 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/03/20 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/03/20 17:00 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30/03/20 21:45 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 27/03/20 20:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/03/20 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/03/20 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/03/20 21:00 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
0 - 0 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 06/04/20 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 03/04/20 21:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 06/04/20 21:15 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/04/20 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/04/20 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 06/04/20 21:45 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/04/20 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/04/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/04/20 21:45 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 10/04/20 20:30 |
Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/04/20 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/04/20 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/04/20 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13/04/20 21:15 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 25/04/20 17:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/04/20 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 24/04/20 21:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| Ε.Α.Α.Θ. Ε.Α.Α |
0 - 0 |
ΞΥΛΑΔΙΚΑ 27/04/20 21:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 25/04/20 21:30 |
ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. ΞΗΡΟΚ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 27/04/20 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/04/20 21:45 |
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ Α.Σ.Κ. ΑΞΙΟΣ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/09/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 42-66 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
28/09/19 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 52-45 | ΓΑΒΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Σ |
27/09/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 64-63 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ |
30/09/19 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 64-71 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
28/09/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 100-65 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
30/09/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 60-48 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
30/09/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 50-43 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/10/19 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 53-49 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
05/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 85-34 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΟΣ ΑΠΟ |
06/10/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 62-51 | ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
05/10/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-Ε.Α.Α.Θ. | 68-55 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
07/11/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 77-54 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
06/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 46-58 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
07/10/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 61-52 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 40-62 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
12/10/19 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 61-45 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑ |
11/10/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 44-51 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
14/10/19 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 58-33 | ||
12/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 76-65 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
14/10/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 69-42 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
14/10/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 58-68 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/10/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 61-47 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
19/10/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 29-36 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
21/10/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 57-45 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
20/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-Ε.Α.Α.Θ. | 40-50 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
21/10/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 56-71 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
21/10/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 61-56 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
19/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 55-42 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 49-79 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
02/11/19 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 51-32 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
01/11/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 53-36 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
04/11/19 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 48-62 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
02/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 60-68 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
04/11/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 60-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
01/11/19 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 72-77 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 55-47 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
10/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-Ε.Ο.Σ. | 47-66 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
11/11/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 61-48 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
11/11/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-Ε.Α.Α.Θ. | 64-57 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 52-58 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
09/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 71-51 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΑ |
10/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 69-73 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 64-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
16/11/19 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 68-57 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
15/11/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 35-73 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
18/11/19 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 101-79 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
18/11/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 65-57 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
15/11/19 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 52-45 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
16/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 70-45 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/11/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 71-68 | ||
25/11/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-Ε.Ο.Σ. | 49-48 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
23/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 47-67 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
25/11/19 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 41-62 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
24/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 53-50 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
25/11/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 49-68 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
23/11/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 68-62 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/12/19 | 21:45 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 69-74 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
30/11/19 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 55-56 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
29/11/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-Ε.Α.Α.Θ. | 55-63 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
02/12/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 66-55 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
29/11/19 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 78-64 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
30/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 86-48 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΠΟΥΛΟΣ |
01/12/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 89-43 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/12/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 63-57 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΜΗΤΚΟΣ |
09/12/19 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-Ε.Ο.Σ. | 57-49 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
27/12/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 32-65 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/12/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 61-64 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/12/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 56-62 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
08/12/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 58-76 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
09/12/19 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 65-63 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/12/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-Ε.Α.Α.Θ. | 53-52 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
14/12/19 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 63-53 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
16/12/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 56-49 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
13/12/19 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 84-61 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
14/12/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 67-71 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
15/12/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 78-46 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
14/12/19 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 44-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/19 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 57-71 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
21/12/19 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 45-71 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
23/12/19 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 65-66 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
21/12/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 51-49 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
23/12/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 70-73 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
23/12/19 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 78-68 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
22/12/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 68-57 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/01/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-Ε.Ο.Σ. | 52-62 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
13/01/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 76-52 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
10/01/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 70-52 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
11/01/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-Ε.Α.Α.Θ. | 31-53 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
12/01/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 72-65 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
11/01/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 72-61 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
13/01/20 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 43-61 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/01/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 78-44 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
17/01/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-Ε.Ο.Σ. | 69-43 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
18/01/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 60-44 | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ |
19/01/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-Ε.Α.Α.Θ. | 53-47 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
18/01/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 56-55 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
20/01/20 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 36-61 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
19/01/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 53-62 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 52-64 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
25/01/20 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 66-59 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
24/01/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 41-70 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
27/01/20 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 38-37 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
25/01/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 56-67 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
27/01/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 56-40 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
27/01/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 74-56 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/02/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 50-44 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
02/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-Ε.Ο.Σ. | 72-64 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
01/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 86-40 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΒΛΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ |
03/02/20 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -Ε.Α.Α.Θ. | 42-47 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
02/02/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 49-53 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
03/02/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 60-56 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
31/01/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 43-56 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 46-59 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
08/02/20 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 53-70 | ΤΖΕΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙ | ΔΑΝΔΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙ |
07/02/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 57-36 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
10/02/20 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 70-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
28/02/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 59-63 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/02/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 62-47 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
07/02/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 54-64 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 57-58 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
17/02/20 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -Ε.Ο.Σ. | 56-48 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
16/02/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 57-38 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
17/02/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-Ε.Α.Α.Θ. | 56-60 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
17/02/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 48-57 | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
15/02/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 72-69 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
16/02/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 74-61 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 48-36 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
22/02/20 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 62-44 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
21/02/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 60-62 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
24/02/20 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 70-53 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
24/02/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 70-73 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
21/02/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 72-46 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
22/02/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 68-44 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/03/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 46-55 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
09/03/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-Ε.Ο.Σ. | 55-62 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
09/03/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 36-37 | ||
07/03/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-Ε.Α.Α.Θ. | 69-78 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
08/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 82-64 | ||
09/03/20 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 56-59 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
07/03/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 64-69 | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΜΠΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/03/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 0-0 | ||
14/03/20 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
13/03/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
16/03/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-Ε.Α.Α.Θ. | 0-0 | ||
13/03/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
14/03/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 0-0 | ||
15/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/03/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
21/03/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
21/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
22/03/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
23/03/20 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
28/03/20 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-Ε.Α.Α.Θ. | 0-0 | ||
30/03/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
27/03/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
28/03/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 0-0 | ||
29/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
28/03/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/04/20 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
03/04/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
04/04/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
06/04/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 0-0 | ||
05/04/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
12η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
10/04/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-Ε.Α.Α.Θ. | 0-0 | ||
11/04/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
12/04/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
11/04/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ | 0-0 | ||
13/04/20 | 21:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ -ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
13η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/04/20 | 17:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
26/04/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
24/04/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:00 | ΞΥΛΑΔΙΚΑ | Ε.Α.Α.Θ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
25/04/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ Π.Ο. | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
27/04/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΩΡΑΙ-ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ | 0-0 |