| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
85 - 91 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 02/10/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
51 - 77 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 02/10/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
102 - 56 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 02/10/19 21:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
99 - 43 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 01/10/19 19:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
65 - 61 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 09/10/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
80 - 53 |
ΙΩΝΙΑΣ 09/10/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
28 - 123 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/10/19 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
74 - 80 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/10/19 19:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
76 - 94 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/10/19 21:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
71 - 54 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/10/19 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
112 - 35 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 16/10/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
46 - 70 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 15/10/19 19:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
67 - 102 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/10/19 19:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
69 - 51 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/10/19 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
115 - 58 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 23/10/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
68 - 59 |
ΙΩΝΙΑΣ 23/10/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
72 - 60 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/10/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
38 - 107 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/10/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
71 - 75 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29/10/19 19:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
72 - 28 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 30/10/19 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
97 - 66 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/11/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
75 - 66 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/11/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
48 - 57 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/11/19 19:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
30 - 97 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/11/19 19:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
79 - 64 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/11/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
102 - 51 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/11/19 19:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
46 - 75 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 13/11/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
84 - 55 |
ΙΩΝΙΑΣ 13/11/19 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
68 - 113 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 19/11/19 19:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
71 - 56 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 20/11/19 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
67 - 94 |
ΙΩΝΙΑΣ 20/11/19 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
67 - 66 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/11/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
71 - 74 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/11/19 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
42 - 67 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 28/11/19 20:15 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
145 - 28 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 27/11/19 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
63 - 62 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/11/19 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
80 - 106 |
ΙΩΝΙΑΣ 04/12/19 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
52 - 76 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/12/19 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
47 - 85 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 03/12/19 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
62 - 59 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/12/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
111 - 48 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/12/19 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
74 - 66 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 29/12/19 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
36 - 92 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 10/12/19 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
45 - 67 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 11/12/19 21:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
76 - 83 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17/12/19 19:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
98 - 51 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 21/01/20 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
83 - 63 |
ΙΩΝΙΑΣ 18/12/19 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
56 - 87 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/12/19 19:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ |
45 - 77 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/01/20 21:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
68 - 45 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 07/01/20 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
59 - 44 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 08/01/20 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ |
20 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 08/01/20 21:30 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
44 - 74 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 22/01/20 21:30 |
ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ ΑΜΠΕΛ |
48 - 93 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/01/20 19:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ ΑΙΑΣ |
67 - 47 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 15/01/20 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. ΑΣΤΕΡ |
64 - 83 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/01/20 19:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ ΙΩΝΙΚ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 85-91 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ |
02/10/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 51-77 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
02/10/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 102-56 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
01/10/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 99-43 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 65-61 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
09/10/19 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 80-53 | ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΙΔΗΣ Ο | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
09/10/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 28-123 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
08/10/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 74-80 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 76-94 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
16/10/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 71-54 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
16/10/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 112-35 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
15/10/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 46-70 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 67-102 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
22/10/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 69-51 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
23/10/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 115-58 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
23/10/19 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 68-59 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 72-60 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
30/10/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 38-107 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
29/10/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 71-75 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
30/10/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 72-28 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 97-66 | ΠΙΠΛΙΟΣ Π | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
06/11/19 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 75-66 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ |
05/11/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 48-57 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
06/11/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 30-97 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 79-64 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
12/11/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 102-51 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
13/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 46-75 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
13/11/19 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 84-55 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 68-113 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
20/11/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 71-56 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
20/11/19 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 67-94 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΝΙΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
20/11/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 67-66 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 71-74 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
28/11/19 | 20:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 42-67 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
27/11/19 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 145-28 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
26/11/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 63-62 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/19 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 80-106 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
03/12/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 52-76 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
03/12/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 47-85 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
03/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 62-59 | ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ ΦΩΤΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/19 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 111-48 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
29/12/19 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 74-66 | ΝΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
10/12/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 36-92 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
11/12/19 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 45-67 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/19 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 76-83 | ||
21/01/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 98-51 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΛΑΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ |
18/12/19 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 83-63 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
18/12/19 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 56-87 | ΤΖΑΓΚΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙ | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/01/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ | 45-77 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
07/01/20 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 68-45 | ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
08/01/20 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ. | 59-44 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
08/01/20 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ-ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ | 20-0 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΟΊΜΤΖΟΓΛΟΥ ΕΜΜ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΔΑ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α | 44-74 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
15/01/20 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ-ΜΕΝΕΜΕ-ΟΛΥΜΠΟΣ Α.Σ. | 48-93 | ΚΟΜΝΗΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ |
15/01/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 67-47 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
14/01/20 | 19:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΚΛ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝ.ΑΣ | 64-83 | ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |