| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/03/20 10:15 |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 08/03/20 15:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 08/03/20 13:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 08/03/20 12:00 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 08/03/20 12:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/03/20 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 15/03/20 11:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 15/03/20 10:00 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/03/20 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 15/03/20 00:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 22/03/20 10:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 22/03/20 15:30 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 22/03/20 13:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 22/03/20 12:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/03/20 00:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 29/03/20 10:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 29/03/20 00:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 29/03/20 12:00 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 29/03/20 12:00 |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/03/20 11:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 05/04/20 10:15 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 05/04/20 15:30 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 05/04/20 13:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/04/20 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/04/20 00:00 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 12/04/20 12:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 12/04/20 12:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 12/04/20 13:30 |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 12/04/20 00:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 12/04/20 10:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26/04/20 10:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 26/04/20 15:30 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/04/20 00:00 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/04/20 00:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26/04/20 11:30 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ 03/05/20 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ 03/05/20 15:30 |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ 03/05/20 12:00 |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 03/05/20 12:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 03/05/20 00:00 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 10/05/20 10:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/05/20 00:00 |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10/05/20 00:00 |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 10/05/20 11:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι 10/05/20 10:00 |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ | |
| ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ | |
| ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ |
Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ | |
| ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ |
0 - 0 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι |
ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 ΑΧΙΛΛ |
0 - 0 |
ΠΕΡΑΙΑΣ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΡΕΤΣΟΥ 1 ΑΡΕΤΣ |
0 - 0 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ |
ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 ΕΛΛ. | |
| ΠΑΟΚ 2 ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΠΟΛΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠΑΝ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ ΑΝΑΓΕ | |
| Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ Ν. ΡΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 ΜΑΝΤΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/03/20 | 10:15 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | |
08/03/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||
08/03/20 | 13:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
08/03/20 | 12:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||
08/03/20 | 12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/03/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||
15/03/20 | 11:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||
15/03/20 | 10:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
15/03/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||
15/03/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/03/20 | 10:15 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
22/03/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||
22/03/20 | 13:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ||
22/03/20 | 12:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
22/03/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/20 | 10:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||
29/03/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||
29/03/20 | 12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
29/03/20 | 12:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ||
29/03/20 | 11:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/04/20 | 10:15 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ||
05/04/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
05/04/20 | 13:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||
05/04/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
05/04/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/20 | 12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||
12/04/20 | 12:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||
12/04/20 | 13:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ||
12/04/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||
12/04/20 | 10:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/04/20 | 10:15 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||
26/04/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
26/04/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||
26/04/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
26/04/20 | 11:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/05/20 | 13:30 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||
03/05/20 | 15:30 | ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ||
03/05/20 | 12:00 | ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||
03/05/20 | 12:00 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||
03/05/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/05/20 | 10:15 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||
10/05/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ||
10/05/20 | 00:00 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||
10/05/20 | 11:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||
10/05/20 | 10:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||||
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||||
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1-ΠΑΟΚ 2 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ | 0-0 | ||||
Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ-Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ | 0-0 | ||||
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ παλι | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3-ΑΡΕΤΣΟΥ 1 | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΠΕΡΑΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΘ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΛΑΓ. 1 | 0-0 | ||||
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΑΡΕΤΣΟΥ 1-ΕΛΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛ. 1 | 0-0 | ||||
ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓ | ΠΑΟΚ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 | 0-0 | ||||
ΕΠΑΝΩΜΗΣ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΕΣ ΕΠ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙ | 0-0 | ||||
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ ΚΑΣ-ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 3 | 0-0 |