| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 08/03/20 19:00 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/03/20 13:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 08/03/20 13:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 08/03/20 12:30 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 08/03/20 10:15 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15/03/20 15:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 15/03/20 09:30 |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 15/03/20 12:45 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 15/03/20 12:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 15/03/20 20:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 22/03/20 19:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/03/20 13:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 22/03/20 13:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 22/03/20 12:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/03/20 20:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 29/03/20 12:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 29/03/20 12:00 |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 29/03/20 10:15 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 29/03/20 12:30 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 29/03/20 09:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 05/04/20 19:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/04/20 13:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 05/04/20 13:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/04/20 20:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/04/20 15:30 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12/04/20 10:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 12/04/20 12:30 |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/04/20 13:00 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 12/04/20 12:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 12/04/20 12:45 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 26/04/20 19:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/04/20 13:00 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/04/20 20:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26/04/20 15:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 26/04/20 09:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 03/05/20 13:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 03/05/20 13:00 |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 03/05/20 12:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/05/20 10:15 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 03/05/20 12:00 |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 10/05/20 19:00 |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/05/20 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10/05/20 15:30 |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 10/05/20 09:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 10/05/20 12:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ |
ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ | |
| ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ | |
| ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΤΕΡΜ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ |
ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ ΤΖΙΠΣ | |
| ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ 2 ΑΕΠΣ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. ΑΕΣΝ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
ΔΕΚΑ 1 ΔΕΚΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/03/20 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||
08/03/20 | 13:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
08/03/20 | 13:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | |
08/03/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
08/03/20 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/03/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
15/03/20 | 09:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||
15/03/20 | 12:45 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||
15/03/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
15/03/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/03/20 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
22/03/20 | 13:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
22/03/20 | 13:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
22/03/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
22/03/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/03/20 | 12:45 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
29/03/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||
29/03/20 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||
29/03/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||
29/03/20 | 09:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/04/20 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
05/04/20 | 13:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
05/04/20 | 13:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
05/04/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
05/04/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/04/20 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
12/04/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||
12/04/20 | 13:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||
12/04/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
12/04/20 | 12:45 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/04/20 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
26/04/20 | 13:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||
26/04/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
26/04/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
26/04/20 | 09:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/05/20 | 13:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
03/05/20 | 13:00 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||
03/05/20 | 12:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
03/05/20 | 10:15 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
03/05/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/05/20 | 19:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||
10/05/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
10/05/20 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||
10/05/20 | 09:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
10/05/20 | 12:45 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||||
ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||||
ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ | 0-0 | ||||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ-ΑΤΕΡΜΩΝ | 0-0 | ||||
ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||||
ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ | 0-0 | ||||
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ 1-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΑΤΕΡΜΩΝ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||||
ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΤΖΙΠΣΙ ΚΙΝΓΚΣ | 0-0 | ||||
ΠΕΥΚΩΝ | ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||||
ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||||
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ-ΔΕΚΑ 1 | 0-0 |