| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
69 - 59 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 09/10/20 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
48 - 61 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 09/10/20 20:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
38 - 45 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/10/20 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
51 - 53 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/10/20 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
84 - 39 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/10/20 20:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
54 - 46 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/10/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
35 - 71 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/10/20 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 30/10/20 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/11/20 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 31/10/20 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 07/11/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/11/20 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/11/20 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 13/11/20 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 13/11/20 20:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/11/20 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/11/20 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/11/20 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21/11/20 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27/11/20 20:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 29/11/20 20:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/11/20 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/12/20 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 04/12/20 20:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/12/20 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11/12/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/12/20 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 13/12/20 20:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/12/20 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/12/20 20:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/12/20 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/12/20 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 15/01/21 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 15/01/21 20:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/01/21 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/01/21 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/01/21 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 24/01/21 20:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29/01/21 20:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 31/01/21 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 31/01/21 20:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/02/21 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/02/21 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/02/21 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 12/02/21 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/02/21 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 14/02/21 20:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/02/21 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/02/21 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/02/21 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 26/02/21 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/02/21 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/02/21 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 05/03/21 20:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΙΠΠΟΚ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/03/21 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΜΑΚΕΔ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/03/21 21:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 00:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/20 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 69-59 | ||
09/10/20 | 20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-Ε.Ο.Σ. | 48-61 | ||
11/10/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 38-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
10/10/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 51-53 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/10/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 84-39 | ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
18/10/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 54-46 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | |||
19:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
17/10/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 35-71 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/20 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
01/11/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | |||
31/10/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | |||
07/11/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
07/11/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | |||
08/11/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/20 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
13/11/20 | 20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
14/11/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | |||
22/11/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
21/11/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||||
27/11/20 | 20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||||
29/11/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
29/11/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/12/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | ||
04/12/20 | 20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | |||
05/12/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
19:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/20 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
12/12/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
13/12/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | |||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/12/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | ||
20/12/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
20/12/20 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
19/12/20 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
15/01/21 | 20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | |||
16/01/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/01/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | |||
23/01/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
24/01/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
29/01/21 | 20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
31/01/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
31/01/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | ||
06/02/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | |||
07/02/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | |||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
13/02/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
14/02/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | ||
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | |||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | |||
21/02/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | |||
20/02/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
20/02/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
27/02/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ | 0-0 | ||
20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | Ε.Ο.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | |||
28/02/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ. | 0-0 | |||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/03/21 | 20:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΕΚ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | ||
06/03/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ Α.Π. Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
07/03/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | |||
21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 |