| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11/10/20 13:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11/10/20 14:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
51 - 66 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 11/10/20 13:15 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
34 - 74 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 11/10/20 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 11/10/20 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 18/10/20 14:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 18/10/20 12:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 18/10/20 16:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
28 - 40 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/10/20 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 18/10/20 13:15 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 01/11/20 13:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 01/11/20 13:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 01/11/20 13:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 01/11/20 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 01/11/20 14:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 08/11/20 16:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/11/20 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 08/11/20 00:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 08/11/20 20:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 08/11/20 12:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15/11/20 13:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 15/11/20 13:15 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 15/11/20 13:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 15/11/20 13:15 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 15/11/20 14:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 22/11/20 00:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 22/11/20 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 22/11/20 13:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/11/20 20:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 22/11/20 16:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 29/11/20 13:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 29/11/20 13:15 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 29/11/20 13:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 29/11/20 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 29/11/20 12:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 06/12/20 13:30 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/12/20 14:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/12/20 20:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 06/12/20 00:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/12/20 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/12/20 13:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/12/20 13:15 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 13/12/20 14:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 13/12/20 12:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 13/12/20 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 20/12/20 13:15 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 20/12/20 14:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 20/12/20 12:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 20/12/20 16:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/12/20 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17/01/21 13:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 17/01/21 13:15 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 17/01/21 13:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/01/21 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 17/01/21 00:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 24/01/21 12:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 24/01/21 16:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/01/21 20:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 24/01/21 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 24/01/21 14:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 31/01/21 13:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 31/01/21 13:15 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 31/01/21 13:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 31/01/21 13:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 31/01/21 14:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/02/21 20:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 07/02/21 00:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/02/21 20:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/02/21 12:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 07/02/21 16:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 14/02/21 13:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14/02/21 13:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 14/02/21 13:15 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 14/02/21 14:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 14/02/21 12:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21/02/21 20:00 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 21/02/21 13:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 21/02/21 16:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 21/02/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/02/21 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 28/02/21 13:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 28/02/21 13:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 28/02/21 14:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 28/02/21 12:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 28/02/21 16:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 07/03/21 13:15 |
Ε.Ο.Σ. Ε.Ο.Σ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/03/21 20:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 07/03/21 13:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/03/21 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 07/03/21 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/10/20 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
11/10/20 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
11/10/20 | 13:15 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 51-66 | ||
11/10/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 34-74 | ||
11/10/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/10/20 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
18/10/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
18/10/20 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
18/10/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 28-40 | ||
18/10/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/11/20 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
01/11/20 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
01/11/20 | 13:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
01/11/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
01/11/20 | 14:00 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/11/20 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
08/11/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
08/11/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
08/11/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
08/11/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/11/20 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
15/11/20 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/11/20 | 13:15 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
15/11/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
15/11/20 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/11/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
22/11/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
22/11/20 | 13:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
22/11/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
22/11/20 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/11/20 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
29/11/20 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
29/11/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
29/11/20 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/11/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/12/20 | 13:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
06/12/20 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
06/12/20 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
06/12/20 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
06/12/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/12/20 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
13/12/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
13/12/20 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
13/12/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
13/12/20 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/20 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
20/12/20 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
20/12/20 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
20/12/20 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
20/12/20 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/01/21 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
17/01/21 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
17/01/21 | 13:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
17/01/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
17/01/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/01/21 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
24/01/21 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
24/01/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
24/01/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
24/01/21 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/01/21 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
31/01/21 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
31/01/21 | 13:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
31/01/21 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
31/01/21 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/02/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
07/02/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
07/02/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
07/02/21 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
07/02/21 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/02/21 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
14/02/21 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
14/02/21 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
14/02/21 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
14/02/21 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/02/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
21/02/21 | 13:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
21/02/21 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
21/02/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
21/02/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/02/21 | 13:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | Ε.Ο.Σ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ | 0-0 | ||
28/02/21 | 13:15 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
28/02/21 | 14:30 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
28/02/21 | 12:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
28/02/21 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/03/21 | 13:15 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-Ε.Ο.Σ. | 0-0 | ||
07/03/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ Μ.Α.Ο.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚ. ΜΑΣ | 0-0 | ||
07/03/21 | 13:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ ΑΣΚ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
07/03/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ ΑΣ | 0-0 | ||
07/03/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 |