| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
69 - 68 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 09/10/20 21:00 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
70 - 64 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 09/10/20 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
50 - 78 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 09/10/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
61 - 68 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 09/10/20 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
62 - 58 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 09/10/20 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
81 - 68 |
25ο Δημ.Σχολείο 16/10/20 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 16/10/20 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
89 - 66 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 16/10/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
65 - 51 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 16/10/20 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
61 - 63 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 16/10/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 30/10/20 21:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 30/10/20 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 30/10/20 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 30/10/20 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 30/10/20 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 06/11/20 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 06/11/20 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 06/11/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/11/20 21:45 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 06/11/20 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 13/11/20 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13/11/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 13/11/20 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 13/11/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 13/11/20 00:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20/11/20 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/11/20 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 20/11/20 21:45 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 20/11/20 21:30 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 20/11/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 27/11/20 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27/11/20 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 27/11/20 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 27/11/20 00:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 27/11/20 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 04/12/20 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 04/12/20 21:00 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 04/12/20 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 04/12/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 04/12/20 21:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 11/12/20 21:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 11/12/20 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 11/12/20 00:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 11/12/20 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11/12/20 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 18/12/20 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 18/12/20 00:00 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 18/12/20 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 18/12/20 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 18/12/20 21:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 15/01/21 21:00 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15/01/21 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 15/01/21 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/01/21 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 15/01/21 21:45 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 22/01/21 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 22/01/21 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 22/01/21 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 22/01/21 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 22/01/21 00:00 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 29/01/21 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/01/21 21:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 29/01/21 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 29/01/21 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 29/01/21 00:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/02/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 05/02/21 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/02/21 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 05/02/21 21:45 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 05/02/21 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 12/02/21 21:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/02/21 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 12/02/21 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 12/02/21 00:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 12/02/21 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/02/21 21:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 19/02/21 21:45 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 19/02/21 21:45 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/02/21 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 19/02/21 21:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 26/02/21 21:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. |
0 - 0 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 26/02/21 21:30 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ | |
| ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 26/02/21 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 26/02/21 21:45 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 26/02/21 21:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ | |
| ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟ |
0 - 0 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 05/03/21 21:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑΣ ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/03/21 21:30 |
ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΕΚΠ. | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ ΠΥΛΑΙ |
0 - 0 |
ΠΥΛΑΙΑΣ 05/03/21 21:45 |
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. ΠΡΟΟΔ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/03/21 21:45 |
ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. ΠΑΝΟΡ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 05/03/21 21:45 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑΠΟ ΚΕΡΑΥ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 69-68 | ||
09/10/20 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 70-64 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
09/10/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 50-78 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
09/10/20 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 61-68 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
09/10/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 62-58 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/20 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 81-68 | ||
16/10/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
16/10/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 89-66 | ||
16/10/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 65-51 | ||
16/10/20 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 61-63 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
30/10/20 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
30/10/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
30/10/20 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
30/10/20 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
06/11/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
06/11/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
06/11/20 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ||
06/11/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
13/11/20 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
13/11/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
13/11/20 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
13/11/20 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
20/11/20 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
20/11/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ||
20/11/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
20/11/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
27/11/20 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
27/11/20 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
27/11/20 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
27/11/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
04/12/20 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ||
04/12/20 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
04/12/20 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
04/12/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/20 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
11/12/20 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
11/12/20 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
11/12/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
11/12/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/20 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
18/12/20 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
18/12/20 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
18/12/20 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
18/12/20 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
15/01/21 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
15/01/21 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
15/01/21 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
15/01/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/21 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
22/01/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
22/01/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
22/01/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
22/01/21 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
29/01/21 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
29/01/21 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
29/01/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
29/01/21 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
05/02/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
05/02/21 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
05/02/21 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ||
05/02/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
12/02/21 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
12/02/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
12/02/21 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
12/02/21 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/21 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
19/02/21 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
19/02/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ||
19/02/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
19/02/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/21 | 21:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ | 0-0 | ||
26/02/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ-ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ | 0-0 | ||
26/02/21 | 00:00 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ | 0-0 | ||
26/02/21 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ-ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
26/02/21 | 21:45 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/03/21 | 21:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΑΠΚ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤ. ΕΑ | 0-0 | ||
05/03/21 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ Α.Σ.-ΕΚΠ. ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | 0-0 | ||
05/03/21 | 21:45 | ΠΥΛΑΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΟΜ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
05/03/21 | 21:45 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΦΛΟΓΑΣ -ΠΥΛΑΙΑΣ ΑΕ | 0-0 | ||
05/03/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Κ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚ.ΜΑ | 0-0 |