| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
59 - 64 |
ΑΞΙΟΥ 09/10/20 20:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
73 - 79 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 09/10/20 21:00 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 09/10/20 21:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
48 - 55 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12/10/20 21:45 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
54 - 62 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 12/10/20 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
75 - 40 |
ΙΩΝΙΑΣ 16/10/20 21:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/10/20 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
68 - 46 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16/10/20 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
54 - 56 |
ΣΙΝΔΟΥ 19/10/20 20:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
45 - 53 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 18/10/20 21:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 30/10/20 20:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 30/10/20 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/10/20 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 02/11/20 21:45 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 01/11/20 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 06/11/20 21:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 09/11/20 20:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 09/11/20 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 09/11/20 21:45 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/11/20 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 13/11/20 20:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13/11/20 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 13/11/20 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 15/11/20 21:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 13/11/20 21:00 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 23/11/20 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23/11/20 21:45 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/11/20 21:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 23/11/20 20:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20/11/20 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 27/11/20 20:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 27/11/20 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 29/11/20 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 27/11/20 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/11/20 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 04/12/20 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 04/12/20 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 07/12/20 21:45 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 07/12/20 21:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 07/12/20 20:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 11/12/20 20:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 13/12/20 21:30 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 11/12/20 21:00 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 11/12/20 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 11/12/20 21:00 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 20/12/20 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 18/12/20 21:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/12/20 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 18/12/20 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 21/12/20 20:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 15/01/21 20:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 15/01/21 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 15/01/21 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/01/21 21:45 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 18/01/21 21:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 22/01/21 21:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22/01/21 21:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 25/01/21 20:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 25/01/21 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 22/01/21 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 29/01/21 20:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 29/01/21 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 29/01/21 21:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 31/01/21 21:30 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 29/01/21 21:00 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 08/02/21 20:30 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 08/02/21 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 08/02/21 21:45 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/02/21 21:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 05/02/21 21:00 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 12/02/21 20:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12/02/21 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 14/02/21 21:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 12/02/21 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 12/02/21 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22/02/21 21:45 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/02/21 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19/02/21 21:00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 22/02/21 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 22/02/21 20:30 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 26/02/21 20:30 |
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ | |
| ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ |
0 - 0 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 28/02/21 21:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ | |
| ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 26/02/21 21:00 |
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ | |
| ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 26/02/21 21:30 |
ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ | |
| ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α |
0 - 0 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 26/02/21 21:00 |
ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 05/03/21 21:00 |
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | |
| ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. ΕΥΡΙΠ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 08/03/21 20:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΘΝΙΚ | |
| ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/03/21 21:30 |
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ ΕΛΛΑΝ | |
| ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΑΙΣΧΥ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 08/03/21 21:45 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. ΕΛΠΙΔ | |
| ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Σ. ΜΑΥΡΑ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 08/03/21 21:30 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ ΑΓ. Α | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 59-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
09/10/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 73-79 | ||
09/10/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
12/10/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 48-55 | ||
12/10/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 54-62 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 75-40 | ||
16/10/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
16/10/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 68-46 | ||
19/10/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 54-56 | ||
18/10/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 45-53 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
30/10/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
30/10/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
02/11/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
01/11/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
09/11/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
09/11/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
09/11/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
06/11/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
13/11/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
13/11/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
15/11/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
13/11/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/11/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
23/11/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
20/11/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
23/11/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
20/11/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
27/11/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
29/11/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
27/11/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
27/11/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
04/12/20 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
07/12/20 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
07/12/20 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
07/12/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/20 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
13/12/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
11/12/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
11/12/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
11/12/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/20 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
18/12/20 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
18/12/20 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
18/12/20 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
21/12/20 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/01/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
15/01/21 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
15/01/21 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
18/01/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
18/01/21 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/21 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
22/01/21 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
25/01/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
25/01/21 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
22/01/21 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
29/01/21 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
29/01/21 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
31/01/21 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
29/01/21 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/02/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
08/02/21 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
08/02/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
05/02/21 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
05/02/21 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
12/02/21 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
14/02/21 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
12/02/21 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
12/02/21 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/02/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
19/02/21 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
19/02/21 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
22/02/21 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
22/02/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ | 0-0 | ||
28/02/21 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ | 0-0 | ||
26/02/21 | 21:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ-ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ | 0-0 | ||
26/02/21 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο.-ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ | 0-0 | ||
26/02/21 | 21:00 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ-ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/03/21 | 21:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛ-ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ | 0-0 | ||
08/03/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΕΥΡΙΠΟΣ Α.Σ.-ΕΘΝΙΚΟΣ Κ.Σ.Κ. ΕΥΟ | 0-0 | ||
05/03/21 | 21:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ-ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ | 0-0 | ||
08/03/21 | 21:45 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛ. Α.Ο. | 0-0 | ||
08/03/21 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΜΑΥΡΑ ΠΡΟΒΑΤΑ ΕΥΟΣ-ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΟΚ | 0-0 |