| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
80 - 76 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/10/21 21:00 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
58 - 42 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11/10/21 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
67 - 51 |
Α.Α.Μ.Θ. 11/10/21 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
81 - 51 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 11/10/21 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
47 - 81 |
ΔΡΥΜΟΥ 11/10/21 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
59 - 76 |
ΣΙΝΔΟΥ 19/11/21 20:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
60 - 59 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 18/10/21 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
44 - 56 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18/10/21 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
49 - 67 |
ΠΕΥΚΩΝ 18/10/21 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
58 - 47 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 18/10/21 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
72 - 58 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 11/11/21 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
70 - 59 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25/10/21 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
65 - 63 |
Α.Α.Μ.Θ. 25/10/21 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
80 - 59 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 25/10/21 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
79 - 52 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 25/10/21 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
63 - 62 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 01/11/21 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
45 - 50 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/11/21 21:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
43 - 76 |
ΔΡΥΜΟΥ 01/11/21 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
66 - 52 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 01/11/21 21:00 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
63 - 59 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 01/11/21 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
76 - 52 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 08/11/21 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
78 - 52 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 08/11/21 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
71 - 83 |
Α.Α.Μ.Θ. 08/11/21 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
88 - 68 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 08/11/21 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
68 - 74 |
ΣΙΝΔΟΥ 08/11/21 20:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
62 - 98 |
ΔΡΥΜΟΥ 15/11/21 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
71 - 53 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 15/11/21 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
56 - 61 |
Α.Α.Μ.Θ. 15/11/21 21:00 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
73 - 62 |
ΠΕΥΚΩΝ 15/11/21 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
84 - 83 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/12/21 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
79 - 89 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 22/11/21 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
52 - 47 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/11/21 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
69 - 61 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 22/11/21 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
73 - 69 |
ΣΙΝΔΟΥ 22/11/21 20:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
59 - 51 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 22/11/21 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
72 - 82 |
Α.Α.Μ.Θ. 29/11/21 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
62 - 58 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/11/21 21:00 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
86 - 66 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 29/11/21 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
55 - 60 |
ΔΡΥΜΟΥ 29/11/21 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
71 - 48 |
ΠΕΥΚΩΝ 29/11/21 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
73 - 48 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 06/12/21 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
73 - 56 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 06/12/21 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
54 - 69 |
ΣΙΝΔΟΥ 06/12/21 20:30 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
41 - 96 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/12/21 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
68 - 60 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 06/12/21 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
69 - 67 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 13/12/21 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
42 - 52 |
ΣΙΝΔΟΥ 13/12/21 20:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
55 - 73 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/12/21 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
46 - 74 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 13/12/21 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
68 - 48 |
ΠΕΥΚΩΝ 13/12/21 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
93 - 46 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 20/12/21 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
56 - 44 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/12/21 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
67 - 63 |
Α.Α.Μ.Θ. 20/12/21 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
82 - 56 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 20/12/21 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
72 - 88 |
ΔΡΥΜΟΥ 20/12/21 21:00 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
59 - 71 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 24/01/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
46 - 52 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 24/01/22 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
58 - 69 |
ΠΕΥΚΩΝ 24/01/22 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ 24/01/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
56 - 89 |
ΣΙΝΔΟΥ 24/01/22 20:30 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
93 - 63 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 31/01/22 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
62 - 41 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 31/01/22 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
20 - 0 |
Α.Α.Μ.Θ. 31/01/22 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
67 - 87 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 31/01/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
54 - 61 |
ΣΙΝΔΟΥ 31/01/22 20:30 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
49 - 73 |
ΠΕΥΚΩΝ 07/02/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/02/22 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
88 - 58 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 07/02/22 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
66 - 57 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 07/02/22 21:00 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
75 - 57 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 07/02/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
20 - 0 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 14/02/22 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
55 - 68 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14/02/22 21:00 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
76 - 45 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 14/02/22 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 71 |
ΣΙΝΔΟΥ 14/02/22 20:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
48 - 65 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/02/22 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
62 - 48 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 21/02/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
54 - 55 |
Α.Α.Μ.Θ. 21/02/22 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
58 - 84 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 21/02/22 21:00 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/02/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
65 - 52 |
ΠΕΥΚΩΝ 21/02/22 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
76 - 50 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 28/02/22 21:00 |
ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ | |
| ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ |
51 - 53 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 28/02/22 21:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
60 - 74 |
ΣΙΝΔΟΥ 28/02/22 20:30 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ | |
| ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ |
20 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 28/02/22 21:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
55 - 76 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 28/02/22 21:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
40 - 61 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14/03/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
64 - 70 |
ΠΕΥΚΩΝ 14/03/22 21:00 |
ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. ΛΑΓΥΝ | |
| ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. ΜΑΚΑΜ |
82 - 51 |
Α.Α.Μ.Θ. 14/03/22 21:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ ΚΕΡΑΥ |
77 - 49 |
ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ 14/03/22 21:00 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΑΣΒΕΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 20 |
ΔΡΥΜΟΥ 14/03/22 21:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/10/21 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 80-76 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
11/10/21 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 58-42 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
11/10/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 67-51 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
11/10/21 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 81-51 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
11/10/21 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 47-81 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/11/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 59-76 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
18/10/21 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 60-59 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
18/10/21 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 44-56 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
18/10/21 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 49-67 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
18/10/21 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 58-47 | ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/11/21 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 72-58 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
25/10/21 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 70-59 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
25/10/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 65-63 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ |
25/10/21 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 80-59 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
25/10/21 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 79-52 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/11/21 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 63-62 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
12/11/21 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 45-50 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ |
01/11/21 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 43-76 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
01/11/21 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 66-52 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
01/11/21 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 63-59 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/11/21 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 76-52 | ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ |
08/11/21 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 78-52 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
08/11/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 71-83 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
08/11/21 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 88-68 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ |
08/11/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 68-74 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/11/21 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 62-98 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
15/11/21 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 71-53 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
15/11/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 56-61 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
15/11/21 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 73-62 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
03/12/21 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 84-83 | ΓΑΖΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/11/21 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 79-89 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
22/11/21 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 52-47 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
22/11/21 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 69-61 | ΤΣΙΡΤΣΙΜΑΛΗΣ ΣΤ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
22/11/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 73-69 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
22/11/21 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 59-51 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/11/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 72-82 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
29/11/21 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 62-58 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
29/11/21 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 86-66 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
29/11/21 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 55-60 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
29/11/21 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 71-48 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/12/21 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 73-48 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
06/12/21 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 73-56 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
06/12/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 54-69 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
06/12/21 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 41-96 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
06/12/21 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 68-60 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/12/21 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 69-67 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
13/12/21 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 42-52 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
13/12/21 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 55-73 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
13/12/21 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 46-74 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
13/12/21 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 68-48 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/21 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 93-46 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
20/12/21 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 56-44 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
20/12/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 67-63 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
20/12/21 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 82-56 | ΓΡΑΙΚΟΣ ΗΛΙΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
20/12/21 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 72-88 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/01/22 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 59-71 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
24/01/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 46-52 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
24/01/22 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 58-69 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ |
24/01/22 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 0-20 | ||
24/01/22 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 56-89 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/01/22 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 93-63 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
31/01/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 62-41 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
31/01/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 20-0 | ||
31/01/22 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 67-87 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
31/01/22 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 54-61 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/02/22 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 49-73 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
07/02/22 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 0-20 | ||
07/02/22 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 88-58 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
07/02/22 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 66-57 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
07/02/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 75-57 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/02/22 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 20-0 | ||
14/02/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 55-68 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ |
14/02/22 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 76-45 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ |
14/02/22 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 61-71 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
14/02/22 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 48-65 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/02/22 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 62-48 | ΛΟΡΤΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
21/02/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 54-55 | ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
21/02/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 58-84 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
21/02/22 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-20 | ||
21/02/22 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 65-52 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/02/22 | 21:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ. | 76-50 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
28/02/22 | 21:00 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 51-53 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
28/02/22 | 20:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. | 60-74 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
28/02/22 | 21:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 20-0 | ||
28/02/22 | 21:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 55-76 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/03/22 | 21:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 40-61 | ΛΟΥΛΟΥΔΙΑΔΗΣ ΙΩ | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ |
14/03/22 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΛΑΓΥΝΩΝ Α.Μ.Σ. | 64-70 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ |
14/03/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΜΑΚΑΜΠΗ Γ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 82-51 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
14/03/22 | 21:00 | ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ Α.Κ.Μ.Σ.-ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΘΕΣ/ | 77-49 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ |
14/03/22 | 21:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 0-20 |