| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
82 - 44 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 10/10/21 20:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 08/10/21 00:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
52 - 56 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/10/21 21:30 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 08/10/21 00:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
38 - 48 |
ΑΞΙΟΥ 05/11/21 20:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/10/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
43 - 50 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/10/21 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
0 - 0 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 15/10/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
20 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/10/21 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/10/21 16:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/10/21 21:00 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
63 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/10/21 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
78 - 50 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 24/10/21 20:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 22/10/21 00:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
28 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/10/21 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 22/10/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
63 - 55 |
ΑΞΙΟΥ 22/10/21 20:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
40 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/10/21 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
58 - 44 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/10/21 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 29/10/21 16:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/10/21 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/10/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
57 - 75 |
ΑΞΙΟΥ 29/10/21 20:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
67 - 50 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 31/10/21 15:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
61 - 73 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/11/21 20:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 05/11/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
43 - 61 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/11/21 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 05/11/21 00:00 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
60 - 66 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/11/21 21:30 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
52 - 70 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 06/11/21 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/11/21 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/11/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
75 - 68 |
ΑΞΙΟΥ 12/11/21 20:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 12/11/21 00:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
61 - 58 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 15/12/21 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
72 - 75 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/11/21 21:30 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
78 - 44 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21/11/21 20:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 19/11/21 00:00 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
55 - 60 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/11/21 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
46 - 49 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 21/11/21 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
48 - 60 |
ΑΞΙΟΥ 26/11/21 20:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 26/11/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
48 - 73 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/11/21 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
51 - 58 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/11/21 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 26/11/21 21:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
76 - 74 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 28/11/21 17:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 03/12/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 03/12/21 00:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
76 - 69 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/12/21 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 04/12/21 21:30 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
86 - 57 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 05/12/21 15:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/12/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
36 - 82 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/12/21 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 10/12/21 00:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 10/12/21 00:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
65 - 72 |
ΑΞΙΟΥ 10/12/21 20:30 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
57 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/12/21 21:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/12/21 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/12/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/12/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
58 - 34 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/12/21 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
0 - 0 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 19/12/21 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
69 - 43 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/12/21 21:30 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
82 - 34 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/12/21 16:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
47 - 63 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/01/22 21:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 22/01/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
82 - 32 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 23/01/22 15:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/01/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
71 - 41 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 23/01/22 16:30 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/01/22 21:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
65 - 48 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/01/22 20:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 28/01/22 00:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
42 - 65 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/01/22 21:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 28/01/22 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 28/01/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
58 - 70 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/01/22 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
45 - 41 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 06/02/22 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
64 - 39 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/02/22 16:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 04/02/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
20 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/02/22 21:00 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
71 - 52 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 05/02/22 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
67 - 54 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/04/22 20:45 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 12/02/22 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 12/02/22 00:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
56 - 47 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/02/22 21:30 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
53 - 58 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/02/22 21:30 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
52 - 75 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/02/22 16:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/02/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
69 - 49 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/02/22 21:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 19/02/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
74 - 49 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 20/02/22 15:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
74 - 45 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/02/22 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/02/22 20:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 27/02/22 00:00 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
49 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 26/02/22 21:30 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
53 - 47 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 26/02/22 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
68 - 51 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 27/02/22 15:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
35 - 89 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/03/22 21:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
0 - 0 |
ΑΞΙΟΥ 12/03/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 12/03/22 00:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
70 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/03/22 21:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/03/22 21:00 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
37 - 83 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/04/22 20:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
20 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/03/22 20:00 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 19/03/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
94 - 45 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/03/22 21:30 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
58 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19/03/22 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
0 - 0 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 19/03/22 15:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
72 - 53 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/03/22 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 01/04/22 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
43 - 46 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 03/04/22 16:30 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
0 - 20 |
ΑΞΙΟΥ 01/04/22 20:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
43 - 85 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 03/04/22 21:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 01/04/22 21:00 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
20 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 10/04/22 20:00 |
ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 08/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 08/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ |
20 - 0 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 10/04/22 15:00 |
ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ | |
| ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ |
76 - 47 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/04/22 21:30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 08/04/22 16:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 15/04/22 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/04/22 21:00 |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗΣ Α.Σ. ΑΠΟΣΤ | |
| ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Α.Κ.Ε.Σ. ΜΑΚΕΔ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/04/22 21:30 |
ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ Α.Σ. ΔΑΙΔΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ 15/04/22 00:00 |
ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.Σ. ΧΑΛΚΗ | |
| ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝ |
0 - 20 |
ΑΞΙΟΥ 15/04/22 20:30 |
ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. ΜΕΝΕΜ | |
| ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗΣ Ε.Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
44 - 94 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/04/22 21:00 |
ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ.Γ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΜΕΤΕΩ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 82-44 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
08/10/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 0-0 | ||
09/10/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 52-56 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
08/10/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
05/11/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 38-48 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
10/10/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 43-50 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
15/10/21 | 00:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
16/10/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
15/10/21 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/10/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 0-0 | ||
17/10/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 63-57 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/10/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 78-50 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
22/10/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
23/10/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 28-65 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
22/10/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
22/10/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 63-55 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
24/10/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 40-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 58-44 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
29/10/21 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
29/10/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
29/10/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/10/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 57-75 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
31/10/21 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 67-50 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/11/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 61-73 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
05/11/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
06/11/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 43-61 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
05/11/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 0-0 | ||
07/11/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 60-66 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
06/11/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 52-70 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/11/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
14/11/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
12/11/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 75-68 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
12/11/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
15/12/21 | 21:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 61-58 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
13/11/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 72-75 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 78-44 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
19/11/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 0-0 | ||
20/11/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/11/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 55-60 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
20/11/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
21/11/21 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 46-49 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 48-60 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
26/11/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
27/11/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 48-73 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
28/11/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 51-58 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
26/11/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 0-0 | ||
28/11/21 | 17:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 76-74 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/12/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
03/12/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
05/12/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 76-69 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
04/12/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 20-0 | ||
05/12/21 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 86-57 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
04/12/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 36-82 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
10/12/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
10/12/21 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 0-0 | ||
10/12/21 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 65-72 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
12/12/21 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 57-67 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
10/12/21 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/12/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
19/12/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
18/12/21 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 58-34 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
19/12/21 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/12/21 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 69-43 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
19/12/21 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 82-34 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/01/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 47-63 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
22/01/22 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
23/01/22 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 82-32 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
22/01/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/01/22 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 71-41 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
22/01/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/22 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 65-48 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
28/01/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 0-0 | ||
29/01/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 42-65 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
28/01/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
28/01/22 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
30/01/22 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 58-70 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/22 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 45-41 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
04/02/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
06/02/22 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 64-39 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
04/02/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/02/22 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 20-0 | ||
05/02/22 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 71-52 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/04/22 | 20:45 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 67-54 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
12/02/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 0-0 | ||
12/02/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
12/02/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
13/02/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 56-47 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
12/02/22 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 53-58 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/02/22 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 52-75 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
19/02/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
20/02/22 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 69-49 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
19/02/22 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/02/22 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 74-49 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
19/02/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 74-45 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/02/22 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
27/02/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 0-0 | ||
26/02/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 49-67 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
27/02/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
26/02/22 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 53-47 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
27/02/22 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 68-51 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/03/22 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 35-89 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
12/03/22 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
12/03/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 0-0 | ||
12/03/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 70-57 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
12/03/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 0-0 | ||
08/04/22 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 37-83 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/03/22 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 20-0 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
19/03/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/03/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 94-45 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
19/03/22 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 58-55 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
19/03/22 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
19/03/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 72-53 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/04/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
01/04/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
03/04/22 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 43-46 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
01/04/22 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 0-20 | ||
03/04/22 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 43-85 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
01/04/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/04/22 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ | 20-0 | ||
08/04/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
08/04/22 | 21:30 | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ | ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10/04/22 | 15:00 | ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ | ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α.-ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ | 20-0 | ||
09/04/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ.-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ | 76-47 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
08/04/22 | 16:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/04/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 2-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
15/04/22 | 21:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΣΤΡΕΙΝΙ | 0-0 | ||
16/04/22 | 21:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΜΑΚΕΔΩΝ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ -ΔΑΙΔΑΛΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ | 0-20 | ||
15/04/22 | 00:00 | ΕΔΡΑ ΑΝΤΙΠΑΛΩΝ | ΡΕΠΟ 1-ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΟΤΩΝ Γ.Α. | 0-0 | ||
15/04/22 | 20:30 | ΑΞΙΟΥ | ΚΥΜΙΝΩΝ ΠΑΟΚ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Γ.Σ. | 0-20 | ||
17/04/22 | 21:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΕΣ/NIΚΗ-ΜΕΤΕΩΡΙΤΕΣ Α.Μ.Π.Σ | 44-94 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |