| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
63 - 70 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/10/21 20:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
72 - 53 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 10/10/21 21:15 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
48 - 44 |
ΔΡΥΜΟΥ 10/10/21 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
0 - 0 |
Χ.Α.Ν.Θ. 10/10/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
61 - 44 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/10/21 20:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
51 - 64 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/10/21 21:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
50 - 67 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 18/10/21 21:00 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
28 - 65 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17/10/21 17:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/10/21 00:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
20 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 12/10/21 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
50 - 19 |
ΔΡΥΜΟΥ 18/10/21 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
81 - 56 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/10/21 21:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
70 - 49 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/10/21 20:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 22/10/21 21:15 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
63 - 59 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/10/21 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
43 - 62 |
Χ.Α.Ν.Θ. 24/10/21 21:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
51 - 74 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/10/21 20:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
75 - 54 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/10/21 21:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/10/21 00:00 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
53 - 68 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 29/10/21 21:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
55 - 51 |
ΔΡΥΜΟΥ 03/11/21 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
68 - 33 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 29/10/21 21:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
62 - 76 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 29/10/21 20:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
52 - 37 |
25ο Δημ.Σχολείο 31/10/21 17:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
58 - 49 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/11/21 20:45 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
0 - 20 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 07/11/21 21:15 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
67 - 70 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/11/21 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
35 - 62 |
Χ.Α.Ν.Θ. 07/11/21 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
65 - 53 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 05/11/21 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 08/11/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
69 - 50 |
ΔΡΥΜΟΥ 17/11/21 21:30 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
52 - 43 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 12/11/21 21:45 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
84 - 48 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 12/11/21 20:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
31 - 62 |
Χ.Α.Ν.Θ. 14/11/21 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
47 - 55 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10/11/21 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/11/21 00:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
52 - 54 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 22/11/21 20:45 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
51 - 65 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 21/11/21 21:15 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
47 - 39 |
ΔΡΥΜΟΥ 18/11/21 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 19/11/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
51 - 69 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/11/21 21:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
48 - 50 |
25ο Δημ.Σχολείο 21/11/21 17:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
84 - 71 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 26/11/21 20:30 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
56 - 51 |
Χ.Α.Ν.Θ. 28/11/21 21:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
48 - 72 |
ΔΡΥΜΟΥ 03/02/22 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
66 - 39 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 26/11/21 21:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
77 - 47 |
ΔΡΥΜΟΥ 01/12/21 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 24/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
53 - 63 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 06/12/21 20:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
73 - 48 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 05/12/21 21:15 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
77 - 54 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 03/12/21 21:45 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
72 - 86 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 06/12/21 21:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
36 - 59 |
25ο Δημ.Σχολείο 05/12/21 17:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 03/12/21 00:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
50 - 48 |
ΔΡΥΜΟΥ 16/12/21 21:30 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
50 - 57 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 12/12/21 21:15 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
57 - 48 |
Χ.Α.Ν.Θ. 12/12/21 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
71 - 38 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 10/12/21 20:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 10/12/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
62 - 44 |
ΔΡΥΜΟΥ 15/12/21 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
71 - 77 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 20/12/21 20:45 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
78 - 60 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 17/12/21 21:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
46 - 53 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 20/12/21 21:00 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
55 - 50 |
25ο Δημ.Σχολείο 19/12/21 17:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 17/12/21 00:00 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
47 - 60 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 22/12/21 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
68 - 56 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/01/22 21:45 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
49 - 67 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 24/01/22 21:00 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
61 - 65 |
25ο Δημ.Σχολείο 23/01/22 17:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 07/01/22 00:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
49 - 53 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 26/01/22 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
63 - 48 |
ΔΡΥΜΟΥ 24/01/22 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
59 - 46 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 31/01/22 20:45 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
54 - 48 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 30/01/22 21:15 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 27/01/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
58 - 50 |
Χ.Α.Ν.Θ. 30/01/22 21:30 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
48 - 58 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/05/22 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
51 - 61 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 28/01/22 21:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
53 - 64 |
25ο Δημ.Σχολείο 06/02/22 17:30 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 04/02/22 00:00 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
63 - 61 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 09/02/22 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
79 - 45 |
ΔΡΥΜΟΥ 07/02/22 21:30 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
59 - 50 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 04/02/22 21:45 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
0 - 20 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 07/02/22 21:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
0 - 0 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/02/22 20:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
60 - 44 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 13/02/22 21:15 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
42 - 79 |
ΔΡΥΜΟΥ 13/02/22 21:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
33 - 56 |
Χ.Α.Ν.Θ. 13/02/22 21:30 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
56 - 63 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/02/22 21:45 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 14/02/22 21:00 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
70 - 51 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 23/02/22 21:30 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
60 - 51 |
ΔΡΥΜΟΥ 21/02/22 21:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
64 - 38 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/02/22 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
75 - 35 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 22/05/22 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
35 - 71 |
25ο Δημ.Σχολείο 22/02/22 21:45 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 18/02/22 00:00 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
39 - 83 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 28/02/22 20:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
47 - 59 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 27/02/22 21:15 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 27/02/22 21:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
72 - 41 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 25/02/22 21:45 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
50 - 59 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 28/02/22 21:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
0 - 0 |
25ο Δημ.Σχολείο 27/02/22 17:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
61 - 45 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 28/03/22 20:45 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
91 - 58 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/03/22 20:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
34 - 47 |
Χ.Α.Ν.Θ. 11/05/22 21:30 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/03/22 00:00 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
78 - 49 |
ΔΡΥΜΟΥ 14/03/22 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
20 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 16/03/22 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
40 - 86 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 21/03/22 20:45 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
54 - 50 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 20/03/22 21:15 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
67 - 47 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 18/03/22 21:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
46 - 69 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 21/03/22 21:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
42 - 69 |
25ο Δημ.Σχολείο 19/03/22 17:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 18/03/22 00:00 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
65 - 53 |
Χ.Α.Ν.Θ. 03/04/22 21:30 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
61 - 57 |
ΔΡΥΜΟΥ 03/04/22 21:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
60 - 91 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 30/03/22 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
91 - 49 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 01/04/22 20:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
69 - 32 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 01/04/22 21:45 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 01/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ |
55 - 59 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 11/04/22 20:45 |
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ | |
| ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ |
70 - 62 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 08/04/22 21:45 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ |
52 - 53 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 11/04/22 21:00 |
ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ | |
| ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ |
36 - 70 |
25ο Δημ.Σχολείο 10/04/22 17:30 |
ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/04/22 00:00 |
ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ | |
| ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ |
48 - 63 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/04/22 21:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
20 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 17/04/22 21:15 |
ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Κ.Ε.Σ. ΝΕΜΕΣ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ ΜΑΚΕΔ |
61 - 67 |
ΔΡΥΜΟΥ 18/04/22 21:30 |
ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑ | |
| Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.Μ.Σ. ΜΕΛΙΣ Μ. ΑΛ |
74 - 48 |
ΔΡΥΜΟΥ 17/04/22 21:30 |
ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. ΦΙΛΙΠ | |
| ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ.Ε.Σ. ΠΥΡΡΟ |
51 - 40 |
Χ.Α.Ν.Θ. 17/04/22 21:30 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ ΑΝΑΓΕ | |
| ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. ΒΙΚΤΩ |
0 - 0 |
ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ 15/04/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ. ΕΛΒΕΤ |
64 - 48 |
Μ.Ε.Ν.Τ. 15/04/22 21:45 |
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Α.Σ.Κ. ΙΠΠΟΚ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/10/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 63-70 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
10/10/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 72-53 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ |
10/10/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 48-44 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10/10/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
08/10/21 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 61-44 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
08/10/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 51-64 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/10/21 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 50-67 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
17/10/21 | 17:30 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 28-65 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
15/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 0-0 | ||
12/10/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 20-0 | ||
18/10/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 50-19 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
15/10/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 81-56 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
25/10/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 70-49 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
22/10/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/10/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 63-59 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
24/10/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 43-62 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
22/10/21 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 51-74 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
22/10/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 75-54 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 0-0 | ||
29/10/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 53-68 | ΕΚΙΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
03/11/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 55-51 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
29/10/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 68-33 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
29/10/21 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 62-76 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
31/10/21 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 52-37 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/11/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 58-49 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
07/11/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-20 | ||
07/11/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 67-70 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
07/11/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 35-62 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
05/11/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 65-53 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
08/11/21 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/11/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 69-50 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
12/11/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 52-43 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
12/11/21 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 84-48 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
14/11/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 31-62 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
10/11/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 47-55 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
12/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/11/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 52-54 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
21/11/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 51-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
18/11/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 47-39 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
19/11/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
22/11/21 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 51-69 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
21/11/21 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 48-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/11/21 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 84-71 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
28/11/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 56-51 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
03/02/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 48-72 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
26/11/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 66-39 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
01/12/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 77-47 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
24/11/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/12/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 53-63 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
05/12/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 73-48 | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ | |
03/12/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 77-54 | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
06/12/21 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 72-86 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
05/12/21 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 36-59 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
03/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/12/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 50-48 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
12/12/21 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 50-57 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
12/12/21 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 57-48 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
10/12/21 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 71-38 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
10/12/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/12/21 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 62-44 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/12/21 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 71-77 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
17/12/21 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 78-60 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
20/12/21 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 46-53 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
19/12/21 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 55-50 | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
17/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
22/12/21 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 47-60 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/01/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 68-56 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ |
24/01/22 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 49-67 | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
23/01/22 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 61-65 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
07/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 0-0 | ||
26/01/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 49-53 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
24/01/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 63-48 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/01/22 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 59-46 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
30/01/22 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 54-48 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
27/01/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
30/01/22 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 58-50 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
07/05/22 | 20:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 48-58 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
28/01/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 51-61 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/22 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 53-64 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
04/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 0-0 | ||
09/02/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 63-61 | ||
07/02/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 79-45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
04/02/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 59-50 | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
07/02/22 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 0-20 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/02/22 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
13/02/22 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 60-44 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
13/02/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 42-79 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
13/02/22 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 33-56 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
11/02/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 56-63 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ |
14/02/22 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 70-51 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
21/02/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 60-51 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
18/02/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 64-38 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ |
22/05/22 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 75-35 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
22/02/22 | 21:45 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 35-71 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
18/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/02/22 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 39-83 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
27/02/22 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 47-59 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
27/02/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 0-0 | ||
25/02/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 72-41 | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
28/02/22 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 50-59 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
27/02/22 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/03/22 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 61-45 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
11/03/22 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 91-58 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
11/05/22 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 34-47 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11/03/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 0-0 | ||
14/03/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 78-49 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
16/03/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 20-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/03/22 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 40-86 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
20/03/22 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 54-50 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
18/03/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 67-47 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
21/03/22 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 46-69 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
19/03/22 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 42-69 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
18/03/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/04/22 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 65-53 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
03/04/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 61-57 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ |
30/03/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 60-91 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
01/04/22 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 91-49 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
01/04/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 69-32 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
01/04/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/04/22 | 20:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ. | 55-59 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
08/04/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 70-62 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
11/04/22 | 21:00 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ.-ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ | 52-53 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
10/04/22 | 17:30 | 25ο Δημ.Σχολείο | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ-ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ. | 36-70 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
08/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ | 0-0 | ||
06/04/22 | 21:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ | 48-63 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/04/22 | 21:15 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΝΕΜΕΣΙΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 20-0 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
18/04/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤ.ΑΣ-ΑΓΧΙΑΛΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 61-67 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
17/04/22 | 21:30 | ΔΡΥΜΟΥ | Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α.Κ.-ΦΙΛΙΠΠΟΣ Π.Α.Σ. | 74-48 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
17/04/22 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | ΠΥΡΡΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Κ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΩ ΠΟΛ | 51-40 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
15/04/22 | 20:30 | ΚΛΕΑΝΘΟΥΣ | ΒΙΚΤΩΡ Α.Μ.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
15/04/22 | 21:45 | Μ.Ε.Ν.Τ. | ΕΛΒΕΤΙΑ 2005 Ο.Κ.Θ-ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΕΥΚΑΡΠΙ | 64-48 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |