| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
20 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 09/10/21 21:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
75 - 59 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/10/21 20:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/10/21 00:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 08/10/21 00:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 10/10/21 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
63 - 58 |
ΘΕΡΜΗΣ 12/10/21 21:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
45 - 54 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 15/10/21 21:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
43 - 76 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 15/10/21 20:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 15/10/21 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 14/10/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
76 - 47 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17/10/21 21:30 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
48 - 41 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/10/21 21:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
59 - 39 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 23/10/21 21:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
91 - 62 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 24/10/21 20:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/10/21 00:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/10/21 00:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 24/10/21 21:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
77 - 52 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/10/21 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
47 - 37 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 31/10/21 16:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
85 - 80 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 31/10/21 20:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 31/10/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 02/11/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
39 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 31/10/21 21:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
28 - 42 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 29/10/21 20:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
48 - 56 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 13/12/21 21:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
85 - 68 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 07/11/21 20:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/11/21 00:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/11/21 00:00 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 08/11/21 21:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
65 - 55 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 05/11/21 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
36 - 74 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/11/21 21:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
50 - 69 |
ΘΕΡΜΗΣ 16/11/21 21:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/11/21 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/11/21 00:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
71 - 61 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 11/11/21 21:45 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
75 - 63 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 14/11/21 17:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
57 - 55 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 20/11/21 21:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
87 - 46 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 21/11/21 20:30 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/11/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
61 - 42 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/11/21 21:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
63 - 66 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 19/11/21 21:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
61 - 54 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 19/11/21 20:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
44 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 28/11/21 21:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 26/11/21 00:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 26/11/21 00:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
48 - 51 |
ΘΕΡΜΗΣ 30/11/21 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
56 - 50 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 28/11/21 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
58 - 52 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 25/11/21 21:45 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 03/12/21 21:45 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 03/12/21 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
55 - 69 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27/01/22 21:45 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
77 - 36 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 03/12/21 21:30 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
24 - 50 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 03/12/21 20:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
70 - 65 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 05/12/21 16:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/12/21 00:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
76 - 34 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 12/12/21 16:45 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/12/21 00:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
50 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/12/21 21:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
47 - 40 |
ΘΕΡΜΗΣ 14/12/21 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
64 - 85 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 29/12/21 21:45 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
49 - 83 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 18/12/21 21:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
65 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/12/21 21:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 17/12/21 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 17/12/21 20:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
57 - 47 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 19/12/21 16:00 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
54 - 48 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 16/12/21 21:45 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
37 - 45 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 23/01/22 21:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
38 - 79 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 24/01/22 21:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
0 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 07/01/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
0 - 0 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 07/01/22 16:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
20 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 20/01/22 21:45 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
55 - 69 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 23/01/22 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
65 - 68 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 29/01/22 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
63 - 56 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 30/01/22 20:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 14/01/22 00:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 14/01/22 00:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/01/22 21:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
53 - 33 |
ΘΕΡΜΗΣ 01/02/22 21:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
54 - 56 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 04/02/22 20:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
0 - 20 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 06/02/22 16:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 06/02/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
20 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 08/02/22 21:30 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
73 - 66 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 04/02/22 21:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
60 - 43 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 12/02/22 21:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
78 - 85 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/02/22 21:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/02/22 00:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/02/22 00:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
20 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 14/02/22 21:00 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
59 - 39 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 11/02/22 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
82 - 65 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/02/22 21:45 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
50 - 71 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 20/02/22 21:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
0 - 0 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/02/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/02/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
33 - 59 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 18/02/22 20:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
50 - 79 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 20/02/22 16:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
63 - 46 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 26/02/22 21:00 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
71 - 46 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27/02/22 20:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 25/02/22 00:00 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 25/02/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
67 - 73 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 25/02/22 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
64 - 43 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 25/02/22 20:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
60 - 62 |
ΘΕΡΜΗΣ 22/03/22 21:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 13/03/22 21:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/03/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
64 - 78 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 13/03/22 16:00 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
51 - 60 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/03/22 21:30 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
86 - 67 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 10/03/22 21:45 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
20 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 19/03/22 21:00 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
0 - 0 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/03/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
0 - 0 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 19/03/22 21:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
59 - 39 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 18/03/22 21:30 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
48 - 67 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 18/03/22 20:30 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
55 - 63 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 20/03/22 15:00 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 01/04/22 00:00 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 01/04/22 00:00 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
64 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/04/22 21:10 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 03/04/22 21:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
52 - 41 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/04/22 21:30 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
78 - 40 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 03/04/22 21:30 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
Ν.ΡΥΣΙΟΥ 08/04/22 21:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ |
56 - 77 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/04/22 21:30 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ | |
| ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ |
0 - 0 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 08/04/22 21:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ |
20 - 0 |
ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 08/04/22 20:30 |
ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ | |
| ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ |
61 - 66 |
ΦΟΙΝΙΚΑ 10/04/22 16:00 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ | |
| ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ |
93 - 57 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 28/04/22 21:45 |
ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ | |
| ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ Α.Σ. ΠΡΩΤΑ |
74 - 66 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 17/04/22 20:30 |
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.Π.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. ΖΕΥΣ |
65 - 79 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 08/05/22 21:30 |
ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ ΑΠΟΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/04/22 00:00 |
ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ Θ. ΟΡΦΕΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 15/04/22 00:00 |
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ Α.Π.Ο. ΠΥΡΣΟ | |
| ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. ΜΑΜΟΥ |
0 - 20 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 17/04/22 21:00 |
ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε ΦΟΙΝΙ | |
| ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ ΤΡΙΑΔΙΟΥ ΑΤΡΟΜ |
59 - 53 |
ΘΕΡΜΗΣ 19/04/22 21:30 |
ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.ΟΚ ΑΔΑΜΑ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/21 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 20-0 | ||
10/10/21 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 75-59 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
08/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 0-0 | ||
08/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 0-0 | ||
10/10/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 0-20 | ||
12/10/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 63-58 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
15/10/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 45-54 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
15/10/21 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 43-76 | ΡΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΙΟ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
15/10/21 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
14/10/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
17/10/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 76-47 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
18/10/21 | 21:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 48-41 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/21 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 59-39 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
24/10/21 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 91-62 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
22/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 0-0 | ||
22/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
24/10/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 0-20 | ||
25/10/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 77-52 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/10/21 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 47-37 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
31/10/21 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 85-80 | ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
31/10/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
02/11/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
31/10/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 39-66 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
29/10/21 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 28-42 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/12/21 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 48-56 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
07/11/21 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 85-68 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
05/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 0-0 | ||
05/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 0-0 | ||
08/11/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 20-0 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
05/11/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 65-55 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 36-74 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
16/11/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 50-69 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
14/11/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
12/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
11/11/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 71-61 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
14/11/21 | 17:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 75-63 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/21 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 57-55 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
21/11/21 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 87-46 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
19/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
29/11/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 61-42 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
19/11/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 63-66 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
19/11/21 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 61-54 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/11/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 44-64 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
26/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
26/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 0-0 | ||
30/11/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 48-51 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
28/11/21 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 56-50 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
25/11/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 58-52 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/12/21 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
03/12/21 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
27/01/22 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 55-69 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
03/12/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 77-36 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
03/12/21 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 24-50 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | |
05/12/21 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 70-65 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 0-0 | ||
12/12/21 | 16:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 76-34 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
10/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 0-0 | ||
12/12/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 50-69 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
14/12/21 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 47-40 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
29/12/21 | 21:45 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 64-85 | ||
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/21 | 21:30 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 49-83 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
20/12/21 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 65-66 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
17/12/21 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
17/12/21 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
19/12/21 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 57-47 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
16/12/21 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 54-48 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/01/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 37-45 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
24/01/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 38-79 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
07/01/22 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
07/01/22 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
20/01/22 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 20-0 | ||
23/01/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 55-69 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 65-68 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
30/01/22 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 63-56 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
14/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 0-0 | ||
14/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 0-0 | ||
30/01/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 0-20 | ||
01/02/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 53-33 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/02/22 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 54-56 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
06/02/22 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-20 | ||
06/02/22 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/02/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
08/02/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 20-0 | ||
04/02/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 73-66 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 60-43 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
10/02/22 | 21:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 78-85 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
11/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
11/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 0-0 | ||
14/02/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 20-0 | ||
11/02/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 59-39 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/02/22 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 82-65 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
20/02/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 50-71 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
18/02/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/02/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
18/02/22 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 33-59 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
20/02/22 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 50-79 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 63-46 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
27/02/22 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 71-46 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ |
25/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 0-0 | ||
25/02/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
25/02/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 67-73 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
25/02/22 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 64-43 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/03/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 60-62 | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
13/03/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-20 | ||
12/03/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
13/03/22 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 64-78 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
13/03/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 51-60 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
10/03/22 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 86-67 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/03/22 | 21:00 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 20-0 | ||
19/03/22 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
19/03/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/03/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 59-39 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
18/03/22 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 48-67 | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
20/03/22 | 15:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 55-63 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
01/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 0-0 | ||
01/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 0-0 | ||
04/04/22 | 21:10 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 64-60 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
03/04/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 0-20 | ||
05/04/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 52-41 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
03/04/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 78-40 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
10η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
08/04/22 | 21:45 | Ν.ΡΥΣΙΟΥ | ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/04/22 | 21:30 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ-ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ | 56-77 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
08/04/22 | 21:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
08/04/22 | 20:30 | ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ-ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ. | 20-0 | ||
10/04/22 | 16:00 | ΦΟΙΝΙΚΑ | ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ | 61-66 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
28/04/22 | 21:45 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ.-ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ. | 93-57 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
11η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/04/22 | 20:30 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑ-ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ Α.Μ. | 74-66 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
08/05/22 | 21:30 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΖΕΥΣ ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Σ.-ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΑΣ | 65-79 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΤΣΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙ |
15/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΟΡΦΕΑΣ Π.Σ. ΠΛΑΓΙΑ | 0-0 | ||
15/04/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΟΣ | 0-0 | ||
17/04/22 | 21:00 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΜΑΜΟΥΘ Α.Σ.Θ.-ΦΟΙΝΙΚΑ Α.Ε | 0-20 | ||
19/04/22 | 21:30 | ΘΕΡΜΗΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Μ.Α.Σ Τ-ΑΔΑΜΑΣΤΟΣ Α.Σ. ΑΡ. | 59-53 | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |