| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
65 - 49 |
Α.Α.Μ.Θ. 09/10/21 19:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
58 - 60 |
ΠΕΥΚΩΝ 09/10/21 21:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
73 - 38 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 14/10/21 19:30 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
90 - 53 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 09/10/21 16:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
74 - 47 |
Π.Α.Ο.Κ. 16/10/21 12:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
22 - 78 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/10/21 16:15 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
71 - 53 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 16/10/21 21:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
79 - 66 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 16/10/21 16:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
75 - 27 |
Α.Α.Μ.Θ. 23/10/21 19:30 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
81 - 76 |
ΠΕΥΚΩΝ 23/10/21 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
44 - 82 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 23/10/21 18:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
55 - 60 |
Χ.Α.Ν.Θ. 23/10/21 20:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
52 - 84 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 30/10/21 21:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
84 - 63 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 30/10/21 16:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
45 - 78 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 30/10/21 18:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
25 - 61 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 30/10/21 16:15 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
51 - 66 |
Α.Α.Μ.Θ. 06/11/21 19:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
82 - 41 |
ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ 06/11/21 21:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
97 - 18 |
Χ.Α.Ν.Θ. 06/11/21 20:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
90 - 69 |
Π.Α.Ο.Κ. 06/11/21 12:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
74 - 66 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 13/11/21 18:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
56 - 55 |
ΠΕΥΚΩΝ 15/12/21 21:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
74 - 48 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 13/11/21 16:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
64 - 34 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 13/11/21 21:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
80 - 57 |
Α.Α.Μ.Θ. 24/11/21 21:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
68 - 52 |
Χ.Α.Ν.Θ. 20/11/21 18:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
87 - 58 |
Π.Α.Ο.Κ. 20/11/21 12:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
29 - 84 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/11/21 16:15 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
36 - 50 |
Χ.Α.Ν.Θ. 27/11/21 20:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
75 - 60 |
Π.Α.Ο.Κ. 27/11/21 12:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
33 - 69 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 27/11/21 16:15 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
68 - 94 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 27/11/21 21:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
53 - 61 |
Α.Α.Μ.Θ. 14/12/21 21:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
84 - 35 |
ΠΕΥΚΩΝ 04/12/21 21:30 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
77 - 63 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 04/12/21 18:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
68 - 73 |
Χ.Α.Ν.Θ. 02/02/22 21:30 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
32 - 66 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/12/21 16:15 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
65 - 60 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 11/12/21 21:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
101 - 45 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 11/12/21 16:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
52 - 75 |
Π.Α.Ο.Κ. 11/12/21 12:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
65 - 55 |
Α.Α.Μ.Θ. 18/12/21 19:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
49 - 73 |
ΠΕΥΚΩΝ 23/12/21 21:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
59 - 54 |
Χ.Α.Ν.Θ. 18/12/21 20:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
61 - 34 |
Π.Α.Ο.Κ. 18/12/21 12:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
72 - 44 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 26/01/22 21:00 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
63 - 83 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 22/01/22 18:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
36 - 98 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/01/22 16:15 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
61 - 69 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 26/01/22 20:30 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
79 - 56 |
Α.Α.Μ.Θ. 29/01/22 19:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
57 - 42 |
Χ.Α.Ν.Θ. 29/01/22 20:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
73 - 77 |
Π.Α.Ο.Κ. 29/01/22 12:00 |
ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ | |
| ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ |
39 - 79 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 29/01/22 16:15 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
49 - 57 |
ΠΕΥΚΩΝ 10/02/22 21:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
44 - 73 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 05/02/22 21:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
58 - 77 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 05/02/22 18:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
84 - 43 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 05/02/22 16:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
51 - 43 |
Α.Α.Μ.Θ. 16/03/22 21:00 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
77 - 66 |
Π.Α.Ο.Κ. 21/02/22 21:30 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ |
92 - 32 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 12/02/22 18:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
72 - 45 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 16/02/22 21:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
80 - 62 |
Π.Α.Ο.Κ. 23/02/22 20:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
70 - 38 |
ΠΕΥΚΩΝ 19/02/22 19:15 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
74 - 52 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 22/02/22 20:15 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
71 - 57 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 21/03/22 21:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
82 - 43 |
Α.Α.Μ.Θ. 02/03/22 21:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
65 - 67 |
ΠΕΥΚΩΝ 26/02/22 21:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
74 - 50 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 16/03/22 21:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
65 - 70 |
Π.Α.Ο.Κ. 02/03/22 20:30 |
Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
74 - 67 |
Α.Α.Μ.Θ. 21/03/22 21:00 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
72 - 51 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 05/03/22 16:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
67 - 55 |
Χ.Α.Ν.Θ. 05/03/22 18:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
99 - 39 |
Π.Α.Ο.Κ. 05/03/22 12:15 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
62 - 54 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 09/03/22 21:30 |
ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ | |
| ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ |
68 - 56 |
ΠΕΥΚΩΝ 09/03/22 21:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
64 - 39 |
Χ.Α.Ν.Θ. 09/03/22 16:30 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
73 - 87 |
Π.Α.Ο.Κ. 09/03/22 19:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
77 - 35 |
Α.Α.Μ.Θ. 12/03/22 19:30 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
60 - 73 |
Χ.Α.Ν.Θ. 12/03/22 20:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
57 - 47 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 12/03/22 16:00 |
Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο | |
| ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ |
70 - 42 |
ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ 12/03/22 20:00 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
| ΑΡΗΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ |
56 - 52 |
Α.Α.Μ.Θ. 19/03/22 21:00 |
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤ | |
| Χ.Α.Ν.Θ Χ.Α.Ν |
80 - 62 |
Χ.Α.Ν.Θ. 19/03/22 20:55 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 1908 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛ | |
| Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. Π.Α.Ο |
74 - 53 |
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο 19/03/22 18:00 |
ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ Μ.Α.Σ. ΕΥΑΓΓ | |
| ΔΕΚΑ ΔΕΚΑ |
93 - 44 |
11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ 19/03/22 21:30 |
ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.Κ.Π.Σ. ΝΑΥΑΡ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/21 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ | 65-49 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
09/10/21 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 58-60 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
14/10/21 | 19:30 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 73-38 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
09/10/21 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 90-53 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/21 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 74-47 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
16/10/21 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 22-78 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
16/10/21 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 71-53 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
16/10/21 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Χ.Α.Ν.Θ | 79-66 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/21 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 75-27 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
23/10/21 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 81-76 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
23/10/21 | 18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΔΕΚΑ | 44-82 | ΤΖΙΟΠΑΝΟΣ- ΚΟΥΣ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
23/10/21 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 55-60 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/21 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΡΗΣ Α.Σ. | 52-84 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
30/10/21 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 84-63 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
30/10/21 | 18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-Χ.Α.Ν.Θ | 45-78 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
30/10/21 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 25-61 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/21 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 51-66 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
06/11/21 | 21:30 | ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 82-41 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
06/11/21 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 97-18 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
06/11/21 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 90-69 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/21 | 18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 74-66 | ΠΡΑΤΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
15/12/21 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-Χ.Α.Ν.Θ | 56-55 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
13/11/21 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 74-48 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ |
13/11/21 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 64-34 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/11/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 80-57 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
20/11/21 | 18:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 68-52 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
20/11/21 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 87-58 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
20/11/21 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΔΕΚΑ | 29-84 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/21 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 36-50 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
27/11/21 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 75-60 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
27/11/21 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 33-69 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
27/11/21 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΔΕΚΑ | 68-94 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/12/21 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 53-61 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
04/12/21 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 84-35 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
04/12/21 | 18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 77-63 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
02/02/22 | 21:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΔΕΚΑ | 68-73 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/21 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 32-66 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
11/12/21 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 65-60 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11/12/21 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 101-45 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
11/12/21 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ | 52-75 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/21 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 65-55 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
23/12/21 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΔΕΚΑ | 49-73 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ |
18/12/21 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 59-54 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
18/12/21 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 61-34 | ΤΣΑΝΤΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/01/22 | 21:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 72-44 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
22/01/22 | 18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 63-83 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ |
22/01/22 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-Χ.Α.Ν.Θ | 36-98 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
26/01/22 | 20:30 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 61-69 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/22 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 79-56 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ |
29/01/22 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 57-42 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
29/01/22 | 12:00 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΔΕΚΑ | 73-77 | ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
29/01/22 | 16:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 39-79 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/02/22 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 49-57 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
05/02/22 | 21:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -Χ.Α.Ν.Θ | 44-73 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
05/02/22 | 18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 58-77 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
05/02/22 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 84-43 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
Γ' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/03/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ | 51-43 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
21/02/22 | 21:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 77-66 | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
12/02/22 | 18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 92-32 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ |
16/02/22 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 72-45 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/02/22 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 80-62 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
19/02/22 | 19:15 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 70-38 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
22/02/22 | 20:15 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 74-52 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
21/03/22 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Χ.Α.Ν.Θ | 71-57 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
02/03/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 82-43 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ |
26/02/22 | 21:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 65-67 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
16/03/22 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 74-50 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
02/03/22 | 20:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-Χ.Α.Ν.Θ | 65-70 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/03/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 74-67 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓ | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ |
05/03/22 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 72-51 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
05/03/22 | 18:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 67-55 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
05/03/22 | 12:15 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 99-39 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/03/22 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΑΡΗΣ Α.Σ. | 62-54 | ΣΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
09/03/22 | 21:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 68-56 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ |
09/03/22 | 16:30 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 64-39 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
09/03/22 | 19:30 | Π.Α.Ο.Κ. | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 73-87 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/03/22 | 19:30 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 77-35 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΒΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
12/03/22 | 20:00 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 60-73 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
12/03/22 | 16:00 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ. | 57-47 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
12/03/22 | 20:00 | ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 70-42 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/03/22 | 21:00 | Α.Α.Μ.Θ. | ΑΡΗΣ Α.Σ.-ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚ | 56-52 | ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ ΒΑΣ | ΚΩΝΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ |
19/03/22 | 20:55 | Χ.Α.Ν.Θ. | Χ.Α.Ν.Θ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ | 80-62 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ |
19/03/22 | 18:00 | ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ νέο | Π.Α.Ο.Κ. Α.Σ.-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΤΟΥΛΙ | 74-53 | ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩ | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ |
19/03/22 | 21:30 | 11ο Δημ.ΕΥΟΣΜΟΥ | ΔΕΚΑ-ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ Α. | 93-44 | ΣΕΛΕΒΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |