| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
44 - 38 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 09/10/21 17:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
82 - 46 |
ΘΕΡΜΗΣ 09/10/21 16:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
66 - 85 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 09/10/21 19:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
52 - 81 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 09/10/21 19:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
30 - 79 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 09/10/21 14:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
33 - 73 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 16/10/21 15:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
70 - 34 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 16/10/21 18:15 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
64 - 62 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16/10/21 20:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
56 - 47 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 16/10/21 18:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
53 - 58 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 16/10/21 16:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
43 - 77 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 23/10/21 17:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
41 - 69 |
ΘΕΡΜΗΣ 23/10/21 16:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
61 - 70 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 23/10/21 19:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
63 - 52 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 23/10/21 19:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
70 - 39 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/10/21 16:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
57 - 48 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 30/10/21 20:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
89 - 63 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 30/10/21 18:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
53 - 75 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 30/10/21 14:15 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
82 - 36 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 30/10/21 19:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
73 - 43 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/12/21 18:50 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
44 - 84 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 06/11/21 17:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
71 - 61 |
ΘΕΡΜΗΣ 06/11/21 16:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
75 - 45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 06/11/21 19:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
36 - 63 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 06/11/21 16:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
26 - 91 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 06/11/21 15:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
65 - 57 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 13/11/21 14:15 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
67 - 61 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 13/11/21 19:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
61 - 30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 13/11/21 19:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
95 - 41 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 14/11/21 19:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
67 - 77 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13/11/21 20:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
52 - 79 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 20/11/21 17:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
39 - 86 |
ΘΕΡΜΗΣ 20/11/21 16:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
43 - 61 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 20/11/21 16:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
59 - 73 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20/11/21 15:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
61 - 60 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 20/11/21 18:15 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
63 - 37 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 27/11/21 19:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
56 - 37 |
ΘΕΡΜΗΣ 27/11/21 16:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
76 - 45 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 27/11/21 19:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
50 - 76 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 27/11/21 14:15 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
59 - 49 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 27/11/21 18:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
59 - 76 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 04/12/21 17:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
44 - 74 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 02/12/21 21:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
46 - 72 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 04/12/21 15:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
75 - 68 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 04/12/21 18:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
59 - 42 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 04/12/21 20:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
47 - 56 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 11/12/21 16:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
57 - 76 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11/12/21 15:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
72 - 64 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 11/12/21 18:15 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
63 - 47 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 11/12/21 20:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
61 - 55 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 11/12/21 18:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
86 - 67 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 18/12/21 17:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
62 - 71 |
ΘΕΡΜΗΣ 18/12/21 16:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
45 - 28 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 18/12/21 19:00 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
54 - 60 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/12/21 19:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
48 - 52 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 18/12/21 14:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
79 - 43 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 22/01/22 18:15 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
59 - 52 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 22/01/22 20:30 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
58 - 61 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 22/01/22 18:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
53 - 70 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 22/01/22 14:15 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
44 - 64 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22/01/22 20:00 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
64 - 72 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 29/01/22 17:30 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
51 - 81 |
ΘΕΡΜΗΣ 29/01/22 16:00 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
71 - 33 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 29/01/22 19:00 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
48 - 77 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 29/01/22 16:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
40 - 78 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 29/01/22 15:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
77 - 69 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 05/02/22 18:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
62 - 73 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 05/02/22 14:15 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
70 - 73 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 28/02/22 21:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
60 - 38 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 05/02/22 18:15 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
85 - 44 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 05/02/22 20:30 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
60 - 68 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/02/22 17:30 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
41 - 73 |
ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 06/03/22 09:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
53 - 60 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 04/03/22 21:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
22 - 106 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12/02/22 15:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
58 - 67 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 12/02/22 18:15 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
72 - 63 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/02/22 19:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
67 - 32 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 19/02/22 19:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
61 - 36 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 19/02/22 20:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
61 - 52 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 19/02/22 14:15 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
52 - 62 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 19/02/22 18:30 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
49 - 64 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 26/02/22 17:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ |
60 - 47 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 26/02/22 16:00 |
ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ | |
| ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ |
34 - 85 |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26/02/22 15:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ |
70 - 55 |
ΜΙΚΡΑΣ 2 26/02/22 18:15 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ | |
| ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α |
60 - 73 |
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 26/02/22 20:30 |
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ | |
| ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.Σ. ΝΕΑ Ρ |
66 - 62 |
ΘΕΡΜΗΣ 05/03/22 16:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ Α.Π.Σ. ΑΧΙΛΛ |
89 - 41 |
ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 05/03/22 18:30 |
ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. ΠΥΛΑΙ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
68 - 30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 05/03/22 19:00 |
ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ Α.Ο. ΕΚΜΑΘ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
67 - 72 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/03/22 19:00 |
ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.Τ.Μ.Θ. ΒΕΡΓΙ | |
| ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. ΠΑΝΟΡ |
64 - 68 |
ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ 05/03/22 14:15 |
ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗΣ ΕΛ. Α | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 44-38 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
09/10/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 82-46 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
09/10/21 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 66-85 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
09/10/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 52-81 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
09/10/21 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 30-79 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/21 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 33-73 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
16/10/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 70-34 | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
16/10/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 64-62 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
16/10/21 | 18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 56-47 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
16/10/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 53-58 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 43-77 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
23/10/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 41-69 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
23/10/21 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 61-70 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
23/10/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 63-52 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
23/10/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 70-39 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 57-48 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
30/10/21 | 18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 89-63 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
30/10/21 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 53-75 | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
30/10/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 82-36 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
22/12/21 | 18:50 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 73-43 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 44-84 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
06/11/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 71-61 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
06/11/21 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 75-45 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
06/11/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 36-63 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
06/11/21 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 26-91 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/21 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 65-57 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
13/11/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 67-61 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
13/11/21 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 61-30 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
14/11/21 | 19:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 95-41 | ΜΙΧΕΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
13/11/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 67-77 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 52-79 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
20/11/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 39-86 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
20/11/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 43-61 | ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΒΑΣΙΛ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
20/11/21 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 59-73 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
20/11/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 61-60 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/21 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 63-37 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
27/11/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 56-37 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ |
27/11/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 76-45 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
27/11/21 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 50-76 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
27/11/21 | 18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 59-49 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 59-76 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
02/12/21 | 21:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 44-74 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
04/12/21 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 46-72 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
04/12/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 75-68 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
04/12/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 59-42 | ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝ | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 47-56 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
11/12/21 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 57-76 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
11/12/21 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 72-64 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
11/12/21 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 63-47 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
11/12/21 | 18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 61-55 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 86-67 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
18/12/21 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 62-71 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
18/12/21 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 45-28 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
18/12/21 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 54-60 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
18/12/21 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 48-52 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/22 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 79-43 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
22/01/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 59-52 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
22/01/22 | 18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 58-61 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ |
22/01/22 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 53-70 | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
22/01/22 | 20:00 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 44-64 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 64-72 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
29/01/22 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 51-81 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
29/01/22 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 71-33 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
29/01/22 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 48-77 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | |
29/01/22 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 40-78 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/22 | 18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 77-69 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
05/02/22 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 62-73 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
28/02/22 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 70-73 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
05/02/22 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 60-38 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
05/02/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 85-44 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 60-68 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
06/03/22 | 09:30 | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 41-73 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
04/03/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 53-60 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
12/02/22 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 22-106 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
12/02/22 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 58-67 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/22 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 72-63 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
19/02/22 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 67-32 | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
19/02/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 61-36 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑ |
19/02/22 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 61-52 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
19/02/22 | 18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 52-62 | ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗ | ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
26/02/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 49-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
26/02/22 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε.-ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α. | 60-47 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
26/02/22 | 15:30 | ΝΕΑΠΟΛΗΣ | ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 34-85 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ |
26/02/22 | 18:15 | ΜΙΚΡΑΣ 2 | ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε.-ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ. | 70-55 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
26/02/22 | 20:30 | ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ | ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ | 60-73 | ΚΑΝΤΕΡΕΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΛΗΣ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/03/22 | 16:00 | ΘΕΡΜΗΣ | ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ Κ.Α.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 66-62 | ΝΤΟΝΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ |
05/03/22 | 18:30 | ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ | ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑ-ΠΥΛΑΙΑΣ Α.Ε. | 89-41 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
05/03/22 | 19:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ ΑΘΛΗΜΑΤΩ | 68-30 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
05/03/22 | 19:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΒΕΡΓΙΝΑ Α.Μ.Π.Σ.Ε. | 67-72 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
05/03/22 | 14:15 | ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ | ΠΑΝΟΡΑΜΑ Α.Σ.-ΕΛ. ΑΚΑΔ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ | 64-68 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |