| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
33 - 54 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 09/10/21 20:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 09/10/21 00:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 09/10/21 00:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
48 - 44 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 09/10/21 19:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 09/10/21 15:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
45 - 52 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 16/10/21 19:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 16/10/21 15:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 16/10/21 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 16/10/21 18:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
51 - 59 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 16/10/21 18:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
36 - 38 |
ΙΩΝΙΑΣ 23/10/21 20:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 23/10/21 00:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 23/10/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
29 - 58 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23/10/21 19:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
79 - 65 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 23/10/21 18:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
68 - 33 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 03/11/21 20:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 30/10/21 18:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 30/10/21 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
63 - 39 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 30/10/21 19:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
49 - 35 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 30/10/21 15:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 06/11/21 20:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 06/11/21 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 06/11/21 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
36 - 47 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 06/11/21 18:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
50 - 87 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 06/11/21 19:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
45 - 39 |
ΣΙΝΔΟΥ 13/11/21 15:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/11/21 19:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/11/21 00:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/11/21 18:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
63 - 37 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 13/11/21 20:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
35 - 60 |
ΙΩΝΙΑΣ 20/11/21 20:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 20/11/21 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
58 - 65 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 20/11/21 18:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
59 - 82 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 20/11/21 19:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 20/11/21 15:30 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/11/21 00:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/11/21 00:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
80 - 37 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 27/11/21 19:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 39 |
ΣΙΝΔΟΥ 27/11/21 15:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/11/21 18:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 04/12/21 20:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 04/12/21 18:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 04/12/21 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
38 - 52 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 04/12/21 15:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
46 - 70 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 04/12/21 21:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
54 - 42 |
ΙΩΝΙΑΣ 11/12/21 19:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 11/12/21 19:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 0 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 11/12/21 15:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
39 - 70 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 11/12/21 20:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/12/21 18:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
59 - 58 |
ΙΩΝΙΑΣ 18/12/21 20:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 18/12/21 00:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 18/12/21 00:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 18/12/21 19:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
85 - 59 |
ΣΙΝΔΟΥ 18/12/21 15:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
40 - 41 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 22/01/22 15:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 22/01/22 20:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/01/22 18:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
46 - 66 |
ΣΙΝΔΟΥ 22/01/22 15:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
63 - 75 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 22/01/22 19:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
38 - 62 |
ΙΩΝΙΑΣ 29/01/22 20:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/01/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 29/01/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
61 - 68 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 09/02/22 21:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
44 - 57 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 29/01/22 19:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/02/22 18:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
0 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 05/02/22 15:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 05/02/22 19:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
60 - 58 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 05/02/22 15:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
68 - 54 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 05/02/22 20:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
51 - 56 |
ΙΩΝΙΑΣ 09/02/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 09/02/22 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 09/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
0 - 0 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 09/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
34 - 64 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 09/02/22 00:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
60 - 38 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 12/02/22 19:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
78 - 46 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 12/02/22 20:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
70 - 55 |
ΣΙΝΔΟΥ 12/02/22 15:30 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/02/22 18:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
0 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 16/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 0 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 16/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ |
43 - 54 |
ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ 26/02/22 19:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
49 - 56 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 16/02/22 00:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
0 - 0 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 16/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/02/22 00:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΡΕΠΟ 3 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/02/22 18:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/02/22 00:00 |
Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Δ.Α.Σ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
73 - 47 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 19/02/22 19:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
68 - 65 |
ΣΙΝΔΟΥ 19/02/22 15:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/21 | 20:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 33-54 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
09/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0-0 | ||
09/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||
09/10/21 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 48-44 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
09/10/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/21 | 19:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 45-52 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
16/10/21 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
16/10/21 | 20:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
16/10/21 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | ||
16/10/21 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 51-59 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/21 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 36-38 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
23/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
23/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
23/10/21 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 29-58 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
23/10/21 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 79-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
03/11/21 | 20:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 68-33 | ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
30/10/21 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
30/10/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
30/10/21 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 63-39 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
30/10/21 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 49-35 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/21 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
06/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
06/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | ||
06/11/21 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 36-47 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
06/11/21 | 19:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 50-87 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 45-39 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
13/11/21 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
13/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
13/11/21 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0-0 | ||
13/11/21 | 20:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 63-37 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/21 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 35-60 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
20/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/11/21 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 58-65 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
20/11/21 | 19:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 59-82 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
20/11/21 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
27/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
27/11/21 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 80-37 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
27/11/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 61-39 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
27/11/21 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/21 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
04/12/21 | 18:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
04/12/21 | 19:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
04/12/21 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 38-52 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
04/12/21 | 21:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 46-70 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/21 | 19:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 54-42 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
11/12/21 | 19:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
11/12/21 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
11/12/21 | 20:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 39-70 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ |
11/12/21 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/21 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 59-58 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
18/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||
18/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-0 | ||
18/12/21 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
18/12/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 85-59 | ||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/22 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 40-41 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
22/01/22 | 20:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
22/01/22 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
22/01/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 46-66 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
22/01/22 | 19:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 63-75 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/22 | 20:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 38-62 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
29/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
29/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 0-0 | ||
09/02/22 | 21:30 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 61-68 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
29/01/22 | 19:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 44-57 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/22 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
05/02/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
05/02/22 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/02/22 | 15:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 60-58 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
05/02/22 | 20:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 68-54 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/22 | 00:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 51-56 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
09/02/22 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 0-0 | |||
09/02/22 | 00:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
09/02/22 | 00:00 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
09/02/22 | 00:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 34-64 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/22 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 60-38 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
12/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
12/02/22 | 20:30 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 78-46 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
12/02/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 70-55 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
12/02/22 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/22 | 00:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
16/02/22 | 00:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
26/02/22 | 19:30 | ΚΟΝΤΑΞΟΠΟΥΛΕΙΟ | Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 43-54 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
16/02/22 | 00:00 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 49-56 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
16/02/22 | 00:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΡΕΠΟ 3 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 2-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-0 | ||
19/02/22 | 18:30 | ----------- | ΡΕΠΟ 3-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 0-0 | ||
19/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-Δ.Α.Σ.ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ | 0-0 | ||
19/02/22 | 19:00 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 73-47 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
19/02/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 68-65 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |