| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
59 - 43 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 09/10/21 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
38 - 83 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/10/21 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
64 - 52 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/12/21 17:15 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
56 - 43 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 09/10/21 13:45 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 09/10/21 16:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
61 - 81 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 16/10/21 18:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
40 - 82 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 16/10/21 20:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
20 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/10/21 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 16/10/21 00:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
47 - 81 |
ΔΡΥΜΟΥ 16/10/21 15:15 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
100 - 14 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 23/10/21 20:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
48 - 78 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/10/21 20:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 23/10/21 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
42 - 61 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 23/10/21 13:45 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
55 - 58 |
ΔΡΥΜΟΥ 23/10/21 15:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
49 - 84 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/10/21 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 30/10/21 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
73 - 12 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 30/10/21 16:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
86 - 50 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 30/10/21 13:45 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
53 - 93 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 07/02/21 21:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 06/11/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
40 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/11/21 20:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
41 - 68 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/11/21 20:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
77 - 21 |
ΔΡΥΜΟΥ 06/11/21 15:15 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
72 - 38 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/11/21 18:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
59 - 35 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 13/11/21 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
66 - 48 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/11/21 13:45 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
38 - 68 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 13/11/21 20:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/11/21 00:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
71 - 61 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/11/21 20:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
74 - 60 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 20/11/21 20:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
57 - 31 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/11/21 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
57 - 63 |
ΔΡΥΜΟΥ 20/11/21 15:15 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
54 - 58 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20/11/21 18:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/11/21 20:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
34 - 105 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 31/01/22 19:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
71 - 56 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/11/21 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
67 - 57 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 27/11/21 13:45 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
77 - 34 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 27/11/21 16:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/11/21 00:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 04/12/21 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
0 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 04/12/21 15:15 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
77 - 29 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 04/12/21 17:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
48 - 76 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 04/12/21 20:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
63 - 88 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 04/12/21 20:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
67 - 54 |
ΔΡΥΜΟΥ 11/12/21 15:15 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
71 - 55 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 11/12/21 18:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
39 - 55 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 11/12/21 20:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
32 - 56 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 11/12/21 20:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 11/12/21 00:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
62 - 55 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 18/12/21 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
67 - 39 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 18/12/21 20:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
79 - 58 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 18/12/21 20:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 18/12/21 13:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
84 - 35 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 18/12/21 16:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
40 - 86 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 22/01/22 20:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
48 - 83 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 22/01/22 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 22/01/22 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
57 - 18 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 22/01/22 16:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
51 - 41 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 22/01/22 18:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
20 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 29/01/22 20:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 29/01/22 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
29 - 75 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 29/01/22 20:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
57 - 54 |
ΔΡΥΜΟΥ 29/01/22 15:15 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
95 - 50 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 29/01/22 18:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/02/22 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
20 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/02/22 16:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
67 - 34 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 05/02/22 13:45 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
55 - 79 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/02/22 20:30 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
38 - 63 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/02/22 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
46 - 61 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 09/02/22 00:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 09/02/22 00:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
75 - 38 |
ΔΡΥΜΟΥ 10/02/22 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 09/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
50 - 60 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 09/02/22 00:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
58 - 42 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/02/22 13:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
20 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 12/02/22 20:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
42 - 57 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/02/22 20:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
54 - 44 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/02/22 16:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/02/22 00:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
66 - 15 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 16/02/22 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ |
20 - 0 |
ΔΡΥΜΟΥ 16/02/22 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
52 - 35 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 16/02/22 00:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ |
30 - 80 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 21/02/22 21:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 16/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 20 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/02/22 20:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/02/22 00:00 |
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. ΔΟΞΑ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. ΣΤΑΥΡ |
34 - 53 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 19/02/22 20:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
55 - 51 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 19/02/22 13:45 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛ. Α.Σ. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
62 - 43 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 19/02/22 16:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/10/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 59-43 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
09/10/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 38-83 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
05/12/21 | 17:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 64-52 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
09/10/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 56-43 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
09/10/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/10/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 61-81 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
16/10/21 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 40-82 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
16/10/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 20-0 | ||
16/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 0-0 | ||
16/10/21 | 15:15 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 47-81 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/10/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 100-14 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
23/10/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 48-78 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
23/10/21 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/10/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 42-61 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
23/10/21 | 15:15 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 55-58 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/10/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 49-84 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
30/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
30/10/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 73-12 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
30/10/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 86-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
07/02/21 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 53-93 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/11/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/11/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 40-67 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
06/11/21 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 41-68 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
06/11/21 | 15:15 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 77-21 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
06/11/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 72-38 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/11/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 59-35 | ||
13/11/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 66-48 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
13/11/21 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 38-68 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
13/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
13/11/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 71-61 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/11/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 74-60 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΜΑΙΡΗ |
20/11/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 57-31 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
20/11/21 | 15:15 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 57-63 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
20/11/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 54-58 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
20/11/21 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/01/22 | 19:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 34-105 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
27/11/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 71-56 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
27/11/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 67-57 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
27/11/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 77-34 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
27/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
04/12/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 20-0 | ||
04/12/21 | 15:15 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
04/12/21 | 17:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 77-29 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
04/12/21 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 48-76 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
04/12/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 63-88 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
11/12/21 | 15:15 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 67-54 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
11/12/21 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 71-55 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
11/12/21 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 39-55 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
11/12/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 32-56 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
11/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
18/12/21 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 62-55 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
18/12/21 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 67-39 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
18/12/21 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 79-58 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
18/12/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
18/12/21 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 84-35 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
22/01/22 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 40-86 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
22/01/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 48-83 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ | |
22/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 0-0 | ||
22/01/22 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 57-18 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
22/01/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 51-41 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
29/01/22 | 20:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 20-0 | ||
29/01/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
29/01/22 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 29-75 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
29/01/22 | 15:15 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 57-54 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
29/01/22 | 18:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 95-50 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 0-0 | ||
05/02/22 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 20-0 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
05/02/22 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 67-34 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
05/02/22 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 55-79 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
05/02/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 38-63 | ΦΙΛΛΙΟΣ ΖΗΣΗΣ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
09/02/22 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 46-61 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ |
09/02/22 | 00:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 0-20 | ||
10/02/22 | 19:30 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 75-38 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
09/02/22 | 00:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
09/02/22 | 00:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 50-60 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/02/22 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 58-42 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
12/02/22 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 20-0 | ||
12/02/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 42-57 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
12/02/22 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 54-44 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
12/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 0-0 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
16/02/22 | 00:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο. | 66-15 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
16/02/22 | 00:00 | ΔΡΥΜΟΥ | ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 20-0 | ||
16/02/22 | 00:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 52-35 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
21/02/22 | 21:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 30-80 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
16/02/22 | 00:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/22 | 20:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 0-20 | ||
19/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ Α.Σ. | 0-0 | ||
19/02/22 | 20:30 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε.Ο.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 34-53 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
19/02/22 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Η | 55-51 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
19/02/22 | 16:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 62-43 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ |