| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
63 - 55 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 10/10/21 12:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
80 - 34 |
ΣΙΝΔΟΥ 10/10/21 15:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
59 - 31 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 10/10/21 20:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
0 - 20 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10/10/21 13:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
60 - 73 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10/10/21 10:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
61 - 68 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 17/10/21 12:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
41 - 71 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 17/10/21 17:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
35 - 64 |
ΙΩΝΙΑΣ 17/10/21 20:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
87 - 25 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17/10/21 18:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
45 - 36 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 17/10/21 13:15 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
46 - 66 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 24/10/21 12:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
54 - 44 |
ΣΙΝΔΟΥ 24/10/21 15:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
92 - 54 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 24/10/21 20:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
46 - 67 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 24/10/21 13:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
52 - 26 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 24/10/21 13:15 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
59 - 39 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 31/10/21 20:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
39 - 64 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 20/01/22 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
29 - 92 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 31/10/21 10:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
40 - 65 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 31/10/21 13:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
83 - 46 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 31/10/21 17:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
59 - 55 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 07/11/21 12:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
20 - 0 |
ΣΙΝΔΟΥ 07/11/21 15:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
80 - 17 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 07/11/21 20:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
36 - 54 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 02/03/22 21:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
30 - 60 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 07/11/21 12:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
52 - 63 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 14/11/21 10:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
56 - 88 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 14/11/21 13:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
77 - 35 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 14/11/21 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
70 - 49 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 14/11/21 18:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
48 - 41 |
ΙΩΝΙΑΣ 14/11/21 20:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
74 - 53 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 21/11/21 12:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
60 - 55 |
ΣΙΝΔΟΥ 21/11/21 15:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
33 - 53 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 21/11/21 13:15 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
45 - 63 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 21/11/21 12:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
59 - 37 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 21/11/21 17:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
81 - 47 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 28/11/21 20:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
61 - 34 |
ΣΙΝΔΟΥ 28/11/21 15:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
48 - 33 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 28/11/21 13:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
32 - 49 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28/11/21 10:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
33 - 77 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 28/11/21 18:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
59 - 69 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 05/12/21 12:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
35 - 32 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 05/12/21 13:15 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
41 - 56 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 05/12/21 12:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
70 - 24 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 05/12/21 17:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
20 - 0 |
ΙΩΝΙΑΣ 05/12/21 20:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
32 - 59 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 12/12/21 13:15 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
53 - 91 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 12/12/21 12:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
64 - 55 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 12/12/21 17:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
52 - 36 |
ΙΩΝΙΑΣ 12/12/21 20:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
71 - 45 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12/12/21 18:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
85 - 61 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 19/12/21 12:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
59 - 55 |
ΣΙΝΔΟΥ 19/12/21 15:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
68 - 42 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 19/12/21 20:00 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
44 - 54 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 19/12/21 13:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
36 - 54 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 19/12/21 10:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
43 - 59 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 23/01/22 17:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
56 - 59 |
ΙΩΝΙΑΣ 23/01/22 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
35 - 69 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 23/01/22 18:00 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
36 - 39 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23/01/22 10:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
40 - 69 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 23/01/22 12:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
0 - 20 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 30/01/22 12:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
56 - 45 |
ΣΙΝΔΟΥ 30/01/22 15:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
64 - 33 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 30/01/22 20:00 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
53 - 55 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 30/01/22 13:15 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
0 - 20 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 30/01/22 12:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
72 - 70 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17/02/22 21:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
46 - 81 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 06/02/22 10:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
30 - 65 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 06/02/22 13:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
57 - 22 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 06/02/22 17:30 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
70 - 32 |
ΙΩΝΙΑΣ 06/02/22 20:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
60 - 47 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 13/02/22 12:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
69 - 45 |
ΣΙΝΔΟΥ 13/02/22 15:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
0 - 20 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 13/02/22 13:15 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
41 - 61 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 13/02/22 12:00 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
66 - 51 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 16/03/22 21:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
61 - 76 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 19/02/22 11:30 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
68 - 54 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 20/02/22 20:00 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
62 - 32 |
ΙΩΝΙΑΣ 20/02/22 20:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
66 - 59 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 20/02/22 10:30 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
43 - 70 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 20/02/22 18:00 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ |
53 - 79 |
ΓΕΦΥΡΑΣ 27/02/22 12:30 |
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ | |
| ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ |
52 - 50 |
ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ 27/02/22 13:15 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ | |
| ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ |
44 - 54 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 27/02/22 12:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ | |
| ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ |
66 - 61 |
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 27/02/22 17:30 |
ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ | |
| ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ |
49 - 35 |
ΙΩΝΙΑΣ 13/03/22 21:30 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ | |
| ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ. ΑΣΤΕΡ |
66 - 41 |
ΣΙΝΔΟΥ 12/03/22 18:00 |
ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. ΓΕΦΥΡ | |
| ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΧΕΔ. Α.Ε.Σ.Ν. ΜΕΓΑΣ |
55 - 64 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 06/03/22 18:00 |
ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Α.Μ.Σ. ΠΥΡΓΟ | |
| ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ. ΑΙΑΣ |
87 - 40 |
ΕΥΟΣΜΟΥ 06/03/22 20:00 |
ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. ΚΟΥΦΑ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ Α.Σ. ΑΚΑΔΗ |
50 - 78 |
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 13/03/22 13:30 |
ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ. ΟΛΥΜΠ | |
| ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. ΚΑΒΑΚ |
30 - 33 |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 06/03/22 10:30 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Α.Σ. ΙΩΝΙΚ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/21 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 63-55 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
10/10/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 80-34 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΟΥΚΟΥΣΕΡΑΚΗΣ Ν |
10/10/21 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 59-31 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
10/10/21 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-20 | ||
10/10/21 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 60-73 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/10/21 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 61-68 | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
17/10/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 41-71 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
17/10/21 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 35-64 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
17/10/21 | 18:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 87-25 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
17/10/21 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 45-36 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/10/21 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 46-66 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
24/10/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 54-44 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
24/10/21 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 92-54 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
24/10/21 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 46-67 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
24/10/21 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 52-26 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/10/21 | 20:00 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 59-39 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Β |
20/01/22 | 20:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 39-64 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
31/10/21 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 29-92 | ΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Β |
31/10/21 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 40-65 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | |
31/10/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 83-46 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/11/21 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 59-55 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | |
07/11/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 20-0 | ||
07/11/21 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 80-17 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
02/03/22 | 21:30 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 36-54 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
07/11/21 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 30-60 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/21 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 52-63 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | |
14/11/21 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 56-88 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Β |
14/11/21 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 77-35 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
14/11/21 | 18:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 70-49 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
14/11/21 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 48-41 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/21 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 74-53 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
21/11/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 60-55 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
21/11/21 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 33-53 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
21/11/21 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 45-63 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
21/11/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 59-37 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/11/21 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 81-47 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | |
28/11/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 61-34 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | |
28/11/21 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 48-33 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
28/11/21 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 32-49 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
28/11/21 | 18:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 33-77 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/12/21 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 59-69 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
05/12/21 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 35-32 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
05/12/21 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 41-56 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | |
05/12/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 70-24 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
05/12/21 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 20-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/12/21 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 32-59 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
12/12/21 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 53-91 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ |
12/12/21 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 64-55 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
12/12/21 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 52-36 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
12/12/21 | 18:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 71-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/12/21 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 85-61 | ||
19/12/21 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 59-55 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
19/12/21 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 68-42 | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
19/12/21 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 44-54 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
19/12/21 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 36-54 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/01/22 | 17:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 43-59 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
23/01/22 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 56-59 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
23/01/22 | 18:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 35-69 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | |
23/01/22 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 36-39 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
23/01/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 40-69 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/22 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 0-20 | ||
30/01/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 56-45 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
30/01/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 64-33 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
30/01/22 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 53-55 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
30/01/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 0-20 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/02/22 | 21:30 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 72-70 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
06/02/22 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 46-81 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
06/02/22 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 30-65 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
06/02/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 57-22 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
06/02/22 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 70-32 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/02/22 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 60-47 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
13/02/22 | 15:30 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 69-45 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | |
13/02/22 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 0-20 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
13/02/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 41-61 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
16/03/22 | 21:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 66-51 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/02/22 | 11:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 61-76 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | |
20/02/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 68-54 | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ | |
20/02/22 | 20:00 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 62-32 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ |
20/02/22 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 66-59 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
20/02/22 | 18:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 43-70 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/02/22 | 12:30 | ΓΕΦΥΡΑΣ | ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ.-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ | 53-79 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
27/02/22 | 13:15 | ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ -ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ | 52-50 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
27/02/22 | 12:00 | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ | ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ | 44-54 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
27/02/22 | 17:30 | ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ | ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ-ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο. | 66-61 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
13/03/22 | 21:30 | ΙΩΝΙΑΣ | ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε | 49-35 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/03/22 | 18:00 | ΣΙΝΔΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ Α.Σ-ΓΕΦΥΡΑΣ Κ.Σ. | 66-41 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
06/03/22 | 18:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε-ΠΥΡΓΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ | 55-64 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
06/03/22 | 20:00 | ΕΥΟΣΜΟΥ | ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Α.Π.Σ-ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ Γ.Α.Σ. | 87-40 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
13/03/22 | 13:30 | ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΕΤΙΚΟ -ΟΛΥΜΠΟΣ Ε.Κ.Ε. Α.Σ | 50-78 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
06/03/22 | 10:30 | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΚΑΒΑΚΛΙΩΤΩΝ Α.Ο.-ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ ΘΕΣ | 30-33 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |