| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 10/10/21 00:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
100 - 22 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 10/10/21 17:00 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
80 - 17 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/10/21 19:30 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
63 - 36 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 10/10/21 14:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
51 - 31 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 10/10/21 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/10/21 18:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
16 - 92 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 17/10/21 19:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
29 - 50 |
Β.Α.Ο. 17/10/21 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
49 - 56 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 17/10/21 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
39 - 50 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 17/10/21 15:00 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 24/10/21 00:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
65 - 28 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 24/10/21 19:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
48 - 45 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 24/10/21 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
51 - 57 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 24/10/21 14:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
56 - 15 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 24/10/21 15:00 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
0 - 0 |
Β.Α.Ο. 31/10/21 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
45 - 75 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 31/10/21 20:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
43 - 33 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 31/10/21 14:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
51 - 54 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 31/10/21 14:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
20 - 87 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 31/10/21 19:30 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 07/11/21 00:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
60 - 49 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 07/11/21 17:00 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
41 - 45 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/11/21 19:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
20 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 07/11/21 15:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
32 - 47 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 07/11/21 18:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
0 - 0 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 14/11/21 14:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
33 - 56 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 14/11/21 14:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
46 - 41 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 14/11/21 19:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
70 - 38 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 14/11/21 20:00 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
42 - 31 |
Β.Α.Ο. 14/11/21 20:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 21/11/21 00:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
45 - 30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 21/11/21 19:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
52 - 36 |
Β.Α.Ο. 21/11/21 15:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
24 - 55 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/11/21 18:00 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
18 - 105 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 21/11/21 19:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 28/11/21 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
77 - 35 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 28/11/21 17:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
84 - 26 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 28/11/21 14:30 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
95 - 20 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 28/11/21 14:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
70 - 30 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 28/11/21 20:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/12/21 00:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
48 - 58 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 05/12/21 15:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
26 - 41 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/12/21 18:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
42 - 87 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 05/12/21 19:30 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
30 - 60 |
Β.Α.Ο. 05/12/21 15:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/12/21 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
30 - 68 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 10/12/21 16:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
12 - 63 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 12/12/21 19:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
35 - 60 |
Β.Α.Ο. 12/12/21 20:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
50 - 53 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 12/12/21 20:00 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 19/12/21 00:00 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
89 - 27 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 19/12/21 17:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
47 - 42 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 19/12/21 19:30 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
44 - 38 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 19/12/21 14:30 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
60 - 45 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 19/12/21 14:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
0 - 0 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/01/22 19:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
19 - 51 |
Β.Α.Ο. 23/01/22 14:45 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
41 - 52 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 23/01/22 20:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
55 - 52 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 23/01/22 14:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
36 - 31 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 23/01/22 18:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 30/01/22 00:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
54 - 42 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 30/01/22 17:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
34 - 51 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/01/22 19:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
49 - 74 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 30/01/22 15:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
49 - 21 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 30/01/22 18:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
0 - 0 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 06/02/22 20:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
41 - 50 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 06/02/22 14:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
41 - 51 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 06/02/22 14:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
14 - 94 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 06/02/22 19:30 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
36 - 35 |
Β.Α.Ο. 06/02/22 20:00 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 13/02/22 00:00 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
44 - 42 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 13/02/22 17:00 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
57 - 38 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 12/03/22 12:30 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
39 - 46 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/02/22 18:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
37 - 77 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 13/03/22 18:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
0 - 0 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 20/02/22 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
38 - 67 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 20/02/22 19:30 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
36 - 62 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/02/22 20:00 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
54 - 33 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 20/02/22 14:00 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
107 - 39 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 20/02/22 20:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/02/22 00:00 |
ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ | |
| ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ |
41 - 55 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 27/02/22 15:00 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ | |
| ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ |
32 - 64 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 25/02/22 21:15 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ | |
| ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ |
19 - 74 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 27/02/22 19:30 |
ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ | |
| ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ |
52 - 51 |
Β.Α.Ο. 27/02/22 20:00 |
ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ | |
| ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΜΑΚΕΔ |
0 - 0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ 06/03/22 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. ΣΤΑΥΡ |
34 - 29 |
ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ 05/03/22 18:15 |
ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ. ΑΕΤΟΙ | |
| ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ Μ.Α.Ο. ΔΗΜΟΚ |
51 - 24 |
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 01/03/22 21:15 |
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΑΜ | |
| ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. ΕΥΚΑΡ |
73 - 38 |
ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 05/03/22 17:00 |
ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ. ΕΛΠΙΣ | |
| ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. ΑΤΛΑΣ |
51 - 48 |
ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ 06/03/22 14:00 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΒΥΖΑΝ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 0-0 | ||
10/10/21 | 17:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 100-22 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
10/10/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 80-17 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ |
10/10/21 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 63-36 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
10/10/21 | 15:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 51-31 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/10/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
17/10/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 16-92 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ |
17/10/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 29-50 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
17/10/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 49-56 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
17/10/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 39-50 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΔΙΚΤΑΠΑΝΙΔΗΣ ΓΕ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 0-0 | ||
24/10/21 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 65-28 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
24/10/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 48-45 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
24/10/21 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 51-57 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
24/10/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 56-15 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/10/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
31/10/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 45-75 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
31/10/21 | 14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 43-33 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ |
31/10/21 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 51-54 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙ | |
31/10/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 20-87 | ΤΣΑΠΟΓΑ ΙΩΑΝΝΑ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
07/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 0-0 | ||
07/11/21 | 17:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 60-49 | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ |
07/11/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 41-45 | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ |
07/11/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 20-0 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | |
07/11/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 32-47 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/21 | 14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
14/11/21 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 33-56 | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
14/11/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 46-41 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
14/11/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 70-38 | ||
14/11/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 42-31 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 0-0 | ||
21/11/21 | 19:30 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 45-30 | ΜΙΧΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
21/11/21 | 15:00 | Β.Α.Ο. | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 52-36 | ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙ | ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔ |
21/11/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 24-55 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
21/11/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 18-105 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/11/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
28/11/21 | 17:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 77-35 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
28/11/21 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 84-26 | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ | ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣ |
28/11/21 | 14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 95-20 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
28/11/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 70-30 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
05/12/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 48-58 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
05/12/21 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 26-41 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
05/12/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 42-87 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
05/12/21 | 15:30 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 30-60 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/12/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10/12/21 | 16:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 30-68 | ΤΣΙΡΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
12/12/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 12-63 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΤΗΛ |
12/12/21 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 35-60 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
12/12/21 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 50-53 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 0-0 | ||
19/12/21 | 17:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 89-27 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
19/12/21 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 47-42 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | |
19/12/21 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 44-38 | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
19/12/21 | 14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 60-45 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/01/22 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
23/01/22 | 14:45 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 19-51 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | |
23/01/22 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 41-52 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑ | |
23/01/22 | 14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 55-52 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
23/01/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 36-31 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | |
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 0-0 | ||
30/01/22 | 17:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 54-42 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
30/01/22 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 34-51 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
30/01/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 49-74 | ΤΣΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
30/01/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 49-21 | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ | |
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/02/22 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
06/02/22 | 14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 41-50 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | |
06/02/22 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 41-51 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | |
06/02/22 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 14-94 | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ | |
06/02/22 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 36-35 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩ | |
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 0-0 | ||
13/02/22 | 17:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 44-42 | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ | |
12/03/22 | 12:30 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 57-38 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
13/02/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 39-46 | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥ | |
13/03/22 | 18:00 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 37-77 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/02/22 | 14:30 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
20/02/22 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 38-67 | ΞΕΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
20/02/22 | 20:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 36-62 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | |
20/02/22 | 14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 54-33 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | |
20/02/22 | 20:00 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 107-39 | ΚΑΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤ | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π | 0-0 | ||
27/02/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ. | 41-55 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
25/02/22 | 21:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ. | 32-64 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
27/02/22 | 19:30 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ-ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ. | 19-74 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | |
27/02/22 | 20:00 | Β.Α.Ο. | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο.-ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ. | 52-51 | ΚΛΕΠΟΥΣΝΙΩΤΟΥ Γ | ΚΛΙΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩ |
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/03/22 | 17:00 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
05/03/22 | 18:15 | ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠ | ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗ Ε.Κ.-ΑΕΤΟΙ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Α.Σ | 34-29 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |
01/03/22 | 21:15 | ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ ΑΜΠΕΛ/Π-ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ | 51-24 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
05/03/22 | 17:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ | ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ Π.Σ.-ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ ΑΣ | 73-38 | ΜΑΓΗ ΣΟΦΙΑ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
06/03/22 | 14:00 | ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ | ΑΤΛΑΣ Α.Ο.Κ.Θ.-ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. | 51-48 | ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΒΛΑ | ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ |