| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
39 - 47 |
ΠΕΥΚΩΝ 10/10/21 19:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 10/10/21 14:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
42 - 66 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 10/10/21 13:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 10/10/21 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
51 - 30 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 10/10/21 15:00 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 17/10/21 15:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
74 - 33 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 17/10/21 13:30 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 17/10/21 00:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
50 - 51 |
ΠΕΥΚΩΝ 17/10/21 14:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
50 - 48 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 17/10/21 13:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
35 - 79 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 24/10/21 13:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
0 - 0 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 24/10/21 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
63 - 42 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 24/10/21 13:45 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
44 - 65 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 24/10/21 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 24/10/21 13:45 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 31/10/21 00:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
49 - 65 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 31/10/21 16:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
53 - 54 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 31/10/21 15:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
38 - 76 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 31/10/21 15:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 31/10/21 13:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
62 - 45 |
ΔΕΛΑΣΑΛ 23/12/21 20:30 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
58 - 32 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 07/11/21 14:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
76 - 42 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 07/11/21 13:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
41 - 49 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 07/11/21 12:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 07/11/21 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
59 - 29 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 14/11/21 15:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
34 - 41 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 14/11/21 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
43 - 60 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 14/11/21 13:45 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 14/11/21 14:30 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 14/11/21 00:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
48 - 42 |
ΠΕΥΚΩΝ 21/11/21 19:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
52 - 49 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 21/11/21 14:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
0 - 0 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 21/11/21 13:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 21/11/21 15:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
80 - 32 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 21/11/21 13:30 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
49 - 38 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 28/11/21 13:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
32 - 41 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 12/03/22 16:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 28/11/21 15:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
42 - 67 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 28/11/21 15:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 28/11/21 14:30 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
50 - 37 |
ΠΕΥΚΩΝ 05/12/21 19:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
71 - 31 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 05/12/21 13:45 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 05/12/21 15:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
78 - 36 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 05/12/21 13:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 05/12/21 00:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
54 - 23 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 12/12/21 13:45 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 12/12/21 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
76 - 42 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 12/12/21 13:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 12/12/21 00:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
35 - 73 |
ΠΕΥΚΩΝ 12/12/21 14:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 19/12/21 19:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
54 - 64 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 17/03/22 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 19/12/21 13:45 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
58 - 54 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 19/12/21 15:00 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
58 - 42 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 19/12/21 15:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
54 - 29 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 23/01/22 17:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 23/01/22 00:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
40 - 69 |
ΠΕΥΚΩΝ 23/01/22 14:30 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
52 - 49 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 23/01/22 15:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 23/01/22 15:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
0 - 0 |
ΠΕΥΚΩΝ 30/01/22 19:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
70 - 30 |
ΠΕΥΚΩΝ 30/01/22 14:30 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
49 - 39 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 30/01/22 13:45 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
48 - 25 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 30/01/22 13:45 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 30/01/22 15:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
54 - 59 |
ΠΕΥΚΩΝ 13/03/22 14:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
52 - 47 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/02/22 15:00 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
37 - 93 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/02/22 15:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
49 - 39 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 06/02/22 17:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 06/02/22 00:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
50 - 43 |
ΠΕΥΚΩΝ 13/02/22 19:00 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
59 - 27 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 13/02/22 14:30 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
46 - 40 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 13/02/22 13:45 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 13/02/22 15:00 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
0 - 0 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 13/02/22 17:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
47 - 58 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 20/02/22 15:00 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
57 - 53 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 20/02/22 13:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 20/02/22 00:00 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 20/02/22 15:00 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
0 - 20 |
ΠΕΥΚΩΝ 20/02/22 14:30 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ |
52 - 63 |
ΠΕΥΚΩΝ 27/02/22 19:00 |
ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ | |
| ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ |
41 - 46 |
ΛΑΓΚΑΔΑ 27/02/22 13:45 |
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ | |
| ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 27/02/22 15:00 |
ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ | |
| ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ |
73 - 34 |
ΦΙΛΥΡΟΥ 09/03/22 21:30 |
ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ | |
| ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ |
0 - 0 |
----------- 27/02/22 00:00 |
ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ | |
| ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ε.Α.Σ. ΑΡΙΣΤ |
64 - 33 |
ΣΤΑΥΡΟΥ 06/03/22 14:30 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ΑΣ ΑΚΑΔΗ | |
| ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ Α.Σ. ΤΙΓΡΕ |
36 - 72 |
ΠΕΥΚΩΝ 06/03/22 14:30 |
ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.Σ. ΕΡΜΗΣ | |
| ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. ΛΑΓΚΑ |
0 - 0 |
ΛΑΓΥΝΩΝ 06/03/22 13:45 |
ΡΕΠΟ 2 ΡΕΠΟ | |
| ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. ΧΟΡΤΙ |
32 - 70 |
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 06/03/22 15:00 |
ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ ΑΕΤΟΣ | |
| ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ Ε.Σ. ΜΕΤΕΩ |
0 - 0 |
ΠΟΛΙΧΝΗΣ 06/03/22 15:00 |
ΡΕΠΟ 1 ΡΕΠΟ | |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
10/10/21 | 19:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 39-47 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
10/10/21 | 14:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
10/10/21 | 13:30 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 42-66 | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ | ΒΛΑΔΟΒΙΤΗΣ ΑΝΑΣ |
10/10/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
10/10/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 51-30 | ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΡΗΓΟΡ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
17/10/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
17/10/21 | 13:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 74-33 | ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡ | ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚ |
17/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
17/10/21 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 50-51 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
17/10/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 50-48 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
24/10/21 | 13:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 35-79 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
24/10/21 | 14:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
24/10/21 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 63-42 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
24/10/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 44-65 | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙ |
24/10/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
31/10/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 0-0 | ||
31/10/21 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 49-65 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΚΑΤΣΙΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓ |
31/10/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 53-54 | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ | |
31/10/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 38-76 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
31/10/21 | 13:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/12/21 | 20:30 | ΔΕΛΑΣΑΛ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 62-45 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | ΜΑΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ |
07/11/21 | 14:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 58-32 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
07/11/21 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 76-42 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
07/11/21 | 12:30 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 41-49 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | |
07/11/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
14/11/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 59-29 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
14/11/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 34-41 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟ |
14/11/21 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 43-60 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
14/11/21 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
14/11/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
21/11/21 | 19:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 48-42 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΣΜΠΡΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟ |
21/11/21 | 14:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 52-49 | ΜΠΑΪΟΣ ΜΙΧΑΗΛ | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ |
21/11/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
21/11/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
21/11/21 | 13:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 80-32 | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ | ΚΑΡΑΒΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟ |
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
28/11/21 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 49-38 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝ |
12/03/22 | 16:00 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 32-41 | ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑ | ΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡ |
28/11/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
28/11/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 42-67 | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ |
28/11/21 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
05/12/21 | 19:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 50-37 | ΚΑΜΗΛΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤ | ΚΑΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑ |
05/12/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 71-31 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | |
05/12/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 0-0 | ||
05/12/21 | 13:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 78-36 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
05/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
12/12/21 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 54-23 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
12/12/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 0-0 | ||
12/12/21 | 13:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 76-42 | ΚΑΣΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ | |
12/12/21 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
12/12/21 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 35-73 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
19/12/21 | 19:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
17/03/22 | 14:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 54-64 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | ΦΩΚΑ ΕΛΕΝΑ |
19/12/21 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
19/12/21 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 58-54 | ΚΟΥΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΝ | |
19/12/21 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 58-42 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | |
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
23/01/22 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 54-29 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
23/01/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 0-0 | ||
23/01/22 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 40-69 | ΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤ | ΚΟΥΡΣΑΡΑΚΟΥ ΠΑΡ |
23/01/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 52-49 | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ | |
23/01/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
30/01/22 | 19:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
30/01/22 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 70-30 | ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑ | |
30/01/22 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 49-39 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
30/01/22 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 48-25 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | |
30/01/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/03/22 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 54-59 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ |
06/02/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 52-47 | ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡ | |
06/02/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 37-93 | ΛΑΜΠΡΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑ | |
06/02/22 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 49-39 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
06/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
13/02/22 | 19:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 50-43 | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ | |
13/02/22 | 14:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 59-27 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
13/02/22 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 46-40 | ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ | ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ |
13/02/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | ||
13/02/22 | 17:00 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΡΕΠΟ 1 | 0-0 | ||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
20/02/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 47-58 | ΣΤΟΥΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
20/02/22 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 57-53 | ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗ | |
20/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 0-0 | ||
20/02/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
20/02/22 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 0-20 | ||
8η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
27/02/22 | 19:00 | ΠΕΥΚΩΝ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ. | 52-63 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕ | ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ |
27/02/22 | 13:45 | ΛΑΓΚΑΔΑ | ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α.-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ | 41-46 | ΔΩΝΗΣ ΑΒΡΑΑΜ | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ |
27/02/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ 2-ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ. | 0-0 | ||
09/03/22 | 21:30 | ΦΙΛΥΡΟΥ | ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ-ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ | 73-34 | ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑ | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ |
27/02/22 | 00:00 | ----------- | ΡΕΠΟ 1-ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ | 0-0 | ||
9η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
06/03/22 | 14:30 | ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗ | 64-33 | ΛΟΛΙ ΕΝΔΡΙΝ | ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝ |
06/03/22 | 14:30 | ΠΕΥΚΩΝ | ΤΙΓΡΕΙΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ -ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ Μ.Α. | 36-72 | ΣΚΡΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙ | ΠΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔ |
06/03/22 | 13:45 | ΛΑΓΥΝΩΝ | ΛΑΓΚΑΔΑΣ Α.Σ.Κ.-ΡΕΠΟ 2 | 0-0 | ||
06/03/22 | 15:00 | ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ Α.Σ.-ΑΕΤΟΣ ΦΙΛΥΡΟΥ | 32-70 | ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗΣ ΚΩΣ | ΤΕΡΖΙΜΠΑΣΟΓΛΟΥ |
06/03/22 | 15:00 | ΠΟΛΙΧΝΗΣ | ΜΕΤΕΩΡΩΝ ΠΟΛΙΧΝΗΣ -ΡΕΠΟ 1 | 0-0 |